Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Nkebator - Profil | St 2.3.2016 7:22:03

dobre rano pani, jedna otazka ...

je tu niekto, kto kresli navrhy lodi, pripadne ma uz nejake projekty nakreslene ?

rozmyslam o stavbe clna na zakazku. Dakujem

    Nmikhail - Profil | Čt 25.2.2016 8:03:59

    Tom - Tuk >> fuha :-(

      NTom - Tuk - Profil | Čt 25.2.2016 7:50:35

      Ani prd...

        NTom - Tuk - Profil | Ne 31.1.2016 20:16:01

        mikhail >> Ahoj. Tyjo to mě vůbec netrklo, spare díly a vrakáče, děkuji. Příští týden na to skočím a poreferuji jak dopadl.

          Nmikhail - Profil | Ne 31.1.2016 1:41:53

          Tom - Tuk >> caf basnik ... neporadim ti nic konkretne, ale z minulosti viem, ze v usa sa mrte firiem venuje repasom starsich motorov a maju dielov na mraky. Maju vlastne vrakoviska kde dostanes zvacsa jazdeny diel ale v realne popisanom stave a funkcne ... skus zadat ten tvoj motor do guglu spolu s "spare parts" ... alebo keby si nahodou zistil ich cisla priamo s nimi ... ja som tak v minulosti riesil yamahy a vzdy som kupil za super cenu diely. Niekedy aj nove, ale to musi mat clovek stastie ...

            NTom - Tuk - Profil | Ne 31.1.2016 1:12:46

            JPfish >> Dékuji za radu, snažím velmi. Obeslal mejly bývalé nacistické německo xy firem, belžické firmy, uáaaaa

            Je to krušný. |Amíci verbež na tom lítají a lítat budou moře roků a já jsem tak tupey, že neschopen dokvedlat se k dílům...

            Nochajnmálhilfejxviňa.

            T.

              NJPfish - Profil | So 30.1.2016 19:31:02

              Tom - Tuk >> Zkus napsat přímo výrobci,kámoš také na starý motor rv.1980 nemohl sehnat karbec přes oficiální zastoupení u nás a výrobce to zjistil přes kartotéku náhradních dílu a nakonec mu ho poslal taky oficiální prodejce,ale z Holandska.Byla to sice Yamaha.

                NTom - Tuk - Profil | So 30.1.2016 17:08:51

                Ahoj lidi.

                Usmyslel jsem si předělat báječný starý nesmrtelný Johnson (Evinrude) 9.9hp na 15hp. Nic světoborného nebo neřešitelného ohledně fyzické demontáže a opětovné montáže jiného karburátoru, výfuku, něčeho co neumím pojmenovat ((ohnutý kovový jakobyhřeben přidělaný na kovové placce)) a snad i šroubu s vyšším číslem stoupání.

                Jako silný proublem ovšem vidím vyčarování prvních tří výše jmenovaných kusů. Zástupce a prodejce mě sdělil, že ofiko už nejsou k mání (((překvapeníiii, jako bych se neuměl podívat do kaťasu onlajn sám...))) a že když si to seženu jakkoli tak smontují atd. Hm.

                Prosím o radu. Víte někdo o někom kdo by byl schopen toto vyšmoulit? R.výroby 1987, BJ10BACUE.

                Děkuji předem za jakoukoli pomoc a pokud zde pámbupomoz existuje někdo kdo to umí sehnat a udělat, platím okamžitě, střelhbitě a hotově.

                T.

                  NMISO* - Profil | Ne 10.1.2016 22:36:08

                  vodar >> asi nie...alebo mas demontovacie svetla? A co znamenaju tie napisy na clne???

                    Nmartcv - Profil | Ne 10.1.2016 20:29:55

                    vodar >> no klasickej vlek máme na chatě....:-)....rodinnej...:-)..putovní

                      Nvodar - Profil | Ne 10.1.2016 19:45:36

                      martcv - Za stejný peníze 2 v 1.

                        Nmartcv - Profil | Ne 10.1.2016 19:31:55

                        vodar >> tak já mám naštěstí lodní vlek....:-)

                          Nvodar - Profil | Ne 10.1.2016 18:35:25

                          martcv - Káru jsem taky trošku překopal,jezdíme dva tak zatím kolečka neřeším.

                            Nmartcv - Profil | Ne 10.1.2016 18:26:56

                            vodar >> no já já mám někde taky problém....nepřemýšlel jsi o kolečkách?...vyndavacích....

                              Nvodar - Profil | Ne 10.1.2016 18:25:21

                              martcv - Já mám problém to složit do vody tak jsem to musel vyřešit a musel jsem koukat na váhu musím to někde poponést do vody.

                                Nvodar - Profil | Ne 10.1.2016 18:19:12

                                martcv - Čau,musím něco nafotit.V lodi jsem nechal jednu lavičku pro veslování a ta drží tvar tak jsem nic nesvařoval.Tu překližku koupíš v každém dřevoprodeji,barvu jsem nechal namíchat je dvousložková.Dával jsem všechno na nýty co používají opraváři praček.Nohu pod křeslem jsem svařil a koupil jsem jenom otočnou desku.

                                  NMISO* - Profil | So 9.1.2016 23:23:54

                                  misino >> zalezi kde s tym chces chodit. maly rybnik alebo riecka, alebo dunaj. to su diametralne rozdiely. podla toho vyberaj.

                                    Nmisino - Profil | So 9.1.2016 22:44:47

                                    MISO* >> to mi tvrdia tiež chalani, co take clny majú...je to vraj dosť vratké. Rozmýslam nad ním kôli zivotnosti. Ja tej gume akosi už neverím....

                                      Nmartcv - Profil | So 9.1.2016 22:39:56

                                      vodar >> ahoj Petře.....můžeš se trochu rozepsat o těch úpravách co jsi dělal na lodi....jestli máš i nějaký fotky bylo by to fajn....
                                      myslím, že by to uvítalo víc lidí.....u nás se málokdo podělí o nápad či postup....:-)
                                      teda jestli na to budeš mít náladu.....a samo čas....
                                      určitě by mě zajímalo jestli ti teda místo tý sedačky udělali nejaký vzpěry...jestli jsi musel vařit, nebo jak máš udělaný ty poličky....a určitě mě zajímé jakou jsi použil barvu a popřípadě i lak
                                      kde jsi sháněl voděodolnou překližku a jestli vůbec?,...a prostě spousta věcí....
                                      jinak jsi mě dobře nalomil a asi letos půjdu do trochu větší....jak máš ty....:-)

                                        NMISO* - Profil | So 9.1.2016 22:06:04

                                        misino >> laminat 4m+. mensi je naprd.