Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Nmartcv - Profil | Po 18.4.2016 10:31:29

Greysmen >> ahoj.....máš to vyzkoušený?.....jako mě to taky napadlo.....ale je to fakt stejný

    NGreysmen - Profil | Po 18.4.2016 9:50:51

    martcv >> můžeš klidně použit spony z 9dkazu jen použiješ plech jako jejich spojky zkusil jsem ti to načrtnout jedinej tozdil, je to že misto dvou matek budeš utahovat 4 matky jinak princip uplně stejnej jak máš na fotce

      Nkebator - Profil | Po 18.4.2016 8:35:42

      martcv >> cauko, podla mna by ti stacilo aj to, co poslal Sliver ... ja to cez tie svporky idem tiez robit, ale dam na koniec pliesok, hore aj dole a hotovo.

        NMalhe - Profil | Po 18.4.2016 8:31:48

        Tom - Tuk >> Dobry den. VASS v hnede nedela vubec nic. Z nepromokavych kompletu delaji v sedive, modre, cervene atd....Khaki udelali jako serii pro kaprare. A bohuzel jedine kalhoty s vyvysenou bederni casti jsou taky zelene ale je to jine provedeni nez je typ 175 Khaki.

          NPíňas - Profil | Ne 17.4.2016 20:31:17

          sliver >> ááááá tak to sorry

            Nsliver - Profil | Ne 17.4.2016 20:29:21

            Píňas >> a proč já ? Šak to shání martcv.

              NPíňas - Profil | Ne 17.4.2016 20:16:24

              sliver >> tak ohni závitovou tyč a přidej dva plechy a máš to

                Nsliver - Profil | Ne 17.4.2016 20:09:35

                martcv >> no jo a plechama spojíš dva třmeny a ty plechy přitlačí ten druhý jekl.

                  Nmartcv - Profil | Ne 17.4.2016 20:07:46

                  sliver >> ta spodní část objímá ten jekl....je to blbě vidět

                    Nsliver - Profil | Ne 17.4.2016 20:05:36

                    martcv >> nechápu to. Já tam vidím dva třmeny, asi myslím něco jiného než ty, ale tam nic jiného není, než dva jekle a dva třmeny.

                      Nmartcv - Profil | Ne 17.4.2016 19:57:43

                      sliver >> je to jeden kus....na druhé fotce je to vidět....do toho spodního dílu ten jekl vložíš a horní stáhneš matkama s plechem...

                        Nsliver - Profil | Ne 17.4.2016 19:38:21

                        martcv >> podle té fotky jsem nepochopil, v čem je ta samosvornost.

                          Nmartcv - Profil | Ne 17.4.2016 19:24:20

                          sliver >> no je to podobný,k ale ne samosvorný.....tohle jsem samozdřejmě našel...

                            NPíňas - Profil | Ne 17.4.2016 19:04:40

                            Zdarec,máte někdo zkušenosti se stavbou lodě z nástavby od dodávky?

                              Nsliver - Profil | Ne 17.4.2016 18:22:12

                              martcv >> myslíš toto ?

                              http://www.vapp.cz/eshop/trmeny/

                                Nmartcv - Profil | Ne 17.4.2016 18:11:39

                                MISO* >> v těhle všech krámech jsem už samozdřejmě byl...prohledal net....a nic

                                  NMISO* - Profil | Ne 17.4.2016 17:24:59

                                  martcv >> skus baumax, hornbach, nieco take som tam videl, ale ci bude sediet rozmer neviem. pripadne firmy co vyrabaju voziky. ak nenajdes, tak len dat vyrobit, u zamocnika je to otazka 20 minut.

                                    Nmartcv - Profil | Ne 17.4.2016 16:40:33

                                    Ahoj všichni....sháním nutně a rychle takovýhle svorník na vlek...je jakoby samosvorný....do spodní části se zasune nosník a horni ae stáhne...rozměry...výška 50mm...šířka 40mm a délka na šrouby 100-110mm.....na netu jsem nic nenašel(možná jsem jen špatně hledal)...nemate někdo doma dva kusy...potřípadě materiál a šikovný ruce?.....budu vděčen za každý tip

                                      NTom - Tuk - Profil | Ne 17.4.2016 13:23:33

                                      hroch jarda >> Uff, tak jsem se tam dobabral a zjistil jsem, že je to co jsem byl prve =) Ale dobré, tentokrát našel Bibs atd. Bude to na udělání na míru a nebude to hned. Ale co už... Děkuji.

                                        Nhroch jarda - Profil | Ne 17.4.2016 12:32:56

                                        Tom - Tuk >> Podívej se na základní stranu MRK, kde si sjeď trochu níže a uvidíš recenze zboží, kde na třetí straně najdeš článek ke kalhotům monfish a také odkazy na výrobce a prodejce. Je to třetí strana archivu