Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

NMISO* - Profil | So 9.1.2016 20:26:22

JPfish >> bezproblemov, montaz 15min, drzi secko jak ma. mam to presne od toho ukrajinca co si dal ten link. bol som tam osobne.

    Nmartcv - Profil | So 9.1.2016 20:09:06

    misino >> tak to bohužel nemůžu porovnat...nejmenší loď jsem měl 3,8m...ale dělaj se i s katamaránovým dnem...

      Nmisino - Profil | So 9.1.2016 20:05:07

      martcv >> mam na mysli hlavne stabilitu člna. Kopec ludí ma od laminatu odhovára, vraj sa to s gumakom neda porovnat. Vraj na malom lamináte dlhom okolo 3 metrov to nieje bohvie co...

        NJPfish - Profil | So 9.1.2016 16:38:50

        MISO* >> Na gumáku máš asi ten nalepovací si myslím.No a jaká je spokojenost, není to vachrlaté a plast v pohodě ? Kolega přivezl podobné z Polska a plast popraskal a málem přišel o prut.

          NMISO* - Profil | So 9.1.2016 15:49:49

          JPfish >> mam to na gumaku, mam v tom drziak udic a T-cko na kotevne lano.

            NJPfish - Profil | So 9.1.2016 15:28:40

            Našel jsem zajímavý odkaz na příslušenství různých držáku na loď.Jesli to někdo máte na lodi, budu rád za Vaše zhodnocení .Chtěl bych to použít jako držák na háček a pádla na lodi.
            http://www.clny-noze.sk/drziak-udic-fasten?page=1

              Njwkriz - Profil | So 9.1.2016 13:08:29

              martcv >> svata pravda

                Nmartcv - Profil | Pá 8.1.2016 21:40:09

                misino >> pevná loď je vždy posun vpřed...:-)

                  Nmisino - Profil | Pá 8.1.2016 21:26:40

                  Neviem, ci to sem patrí ale potrebujem radu. Chcem tento rok kúpit nový čln. Starý dobrý Albastar už je nespolahlivy .
                  ..lepim ho pomaly, každú vychádzku. Neviem sa rozhodnúť medzi nafukovacím člnom okolo 310- 320 cm s vysokotlakou podlahou a laminatom v podobnej dľžke okolo 50kg. Počul som už všeliaké názory a každá rada a skúsenosť pomôže. Diky.

                    Nmartcv - Profil | Pá 8.1.2016 20:57:57

                    Jirka R. >> http://www.topbaterie.cz/inshop/scripts/shop.aspx?a​ction=DoViewProductDetail&productid=11048
                    máme tyhle..........ale ta co jsi dal asi bude taky ok

                      NJirka R. - Profil | Pá 8.1.2016 19:49:18

                      martcv >> Nechci moc investovat, však půjde o několik plaveb přes prázdniny. Tohle by mohlo vyhovovat?
                      http://www.battery-import.cz/varta-professional-dee​p-cycle-2/trakcni-baterie-varta-professional-starte​r-105ah--12v--lfs105/
                      Díky za zájem. :-)

                        Nmartcv - Profil | Pá 8.1.2016 17:26:02

                        Jirka R. >> ahoj...podívej se na Varty....používáme několik let na lodích a supr...

                          NJirka R. - Profil | Pá 8.1.2016 17:02:55

                          Zdar chlapi, po letech míním aktivovat tento člun s el. motorem (viz obrázek). Dříve jsem v tom přívlačí drancoval ÚN Slapy i další přehrady a nádrže.
                          Nyní nastal důvod jinak zcela zachovaný člun zprovoznit (prázdninový tábor pěti vnoučat!!!), jen mě chybí baterie - původní zahynula, nedá se už nabít.
                          Uvažuji o nějaké trakční 12V/100Ah. Neměli byste tip na spolehlivou? Googlil jsem, googlil, ale netroufám si sám rozhodnout, přivítal bych nějakou zkušenost.
                          Předem mého dopisu moc děkuji za vstřícnost a empatii. :-))

                            NVendys 65 - Profil | St 6.1.2016 22:46:19

                            Čus kolegové, kupoval jsem si člun BUSH od firmy BOAT 007, jediné co jsem si nechal udělat bylo nalepení dalších madel pro lepší manipulaci a dva úchyty k uvázání lana.

                              Nvodar - Profil | Ne 3.1.2016 19:57:55

                              blackfish - Já tam nechal tu prostřední na veslování.

                                Nmartcv - Profil | Ne 3.1.2016 19:57:12

                                http://www.jigfanatics.de/angelboote/index.html
                                nevím jestli jsem to sem už nedával.....

                                  Nmartcv - Profil | Ne 3.1.2016 19:56:47

                                  vodar >> ta je fakt parádní...ale když už...tak bych chtěl větší.....aby se s tím dalo i pobřeží...

                                    Nblackfish - Profil | Ne 3.1.2016 19:42:37

                                    vodar >> jo to jsem taky viděl v jednom videu, ale pak jsi ji už nijak nezpevňoval? mám 380cm a když koukneš na fotku, zdají se ta dvě žebra pak dost daleko od sebe, kdyby tam ta sedačka nebyla... asi by se muselo jedno dovařit.. až tak se mi do ní zasahovat nechce, hlavně když je jako nová.

                                      Nvodar - Profil | Ne 3.1.2016 19:08:56

                                        Nmartcv - Profil | Ne 3.1.2016 18:51:14

                                        vodar >> moc pěkný to máš....jak je velká?.....a máš v hlavě rozpočet na co to koplet přišlo?....