Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Nmartcv - Profil | Ne 3.1.2016 18:48:17

Rytíř >> tak ono spíš, že tam táta bydlí.....:-)
ale loni sme tam měli taky čórkaře....vyhlídnul si lodě kde lidi moc nechodí a postupně je odvezl....pak je prodával na inzerát.... a kámoš zjistil, že mu chybí a na ten jeden inzerát reagoval....:-)
čapli ho poliši přímo při činu....ale pochybuju, že to nějak moc pomůže....asi bych to udělal jinak a trochu si s ním zaplaval....

    Nvodar - Profil | Ne 3.1.2016 18:37:33

    blackfish - Já jsem to musel odvrtat a zanýtovat ty díry a taky stačilo nahlásit že tam nechci sedačku.

      Nblackfish - Profil | Ne 3.1.2016 18:28:51

      vodar >> to je perfektní!

        Nblackfish - Profil | Ne 3.1.2016 18:28:39

        1568 >> Jo to jsem si myslel, že to bude problém. Ono by bylo nejlepší říct jim to přímo ve výrobě. Mám jí z druhé ruky ted jsem ji kupoval. Ještě rozmyslím jak moc bych do ní chtěl zasahovat. díky za radu

          Nvodar - Profil | Ne 3.1.2016 18:19:51

          martcv - Čau,jojo loni jsem si hrál přes zimu.

            NRytíř - Profil | Ne 3.1.2016 18:18:51

            martcv >> Máte tam dobré lidi, když máš na stálo plastovku na přehradě.

              Nmartcv - Profil | Ne 3.1.2016 18:12:19

              vodar >> velká paráda...takovou chci..
              mám dvě plastovky...jednu na stálo na přehradě a menší na přívěsu co takám sebou jinam...ale určitě jí chci vyměnit za hliníkovku.....ještě musím uvázat hodně streamerů....:-)
              to je tvoje....?

                Nvodar - Profil | Ne 3.1.2016 17:44:59

                blackfish - A po.

                  Nvodar - Profil | Ne 3.1.2016 17:44:14

                  blackfish - Před.

                    Nmartcv - Profil | Ne 3.1.2016 17:11:44

                    blackfish >> co jsem koukal na videa, kde hliníkovky upravovali, tak po uříznutí sedačky vařili vždy na dno výstuhy.....když tam nic nedáš...bude se ti kroutit

                      N1568 - Profil | Ne 3.1.2016 16:41:01

                      blackfish >> Drží tvar lodi!Bacha na to!!!!Jinak ji můžeš uříznout přímočarou pilou(šukačkou)

                        Nblackfish - Profil | Ne 3.1.2016 16:29:50

                        Zdravim, nemate tady nekdo zkusenost s odstranovanim lavice v hlinikove lodi? Prijde mi tam prebytecna a kazdej prostor navic na prepravu veci a pro pohyb lepsi. Neni to dulezite i pro vystuhu lodi? Mam uz domluvene jeji lakovani a tak pokud bych toto chtel udelat bylo by to potreba ted.

                          Nschiwa - Profil | Čt 6.8.2015 10:01:36

                          Tom - Tuk >> Jedině to navařit argonem,ale ten nemá každý jako COčko tak to letos nechám být a lod pořádně vytuním až na příští rok.

                            NTom - Tuk - Profil | Čt 6.8.2015 9:49:54

                            schiwa >> Dá se ledacos..., ale jak Ti píšou kolegové výše(níže) - na předek hoď boba, nech to jak je a hotové. T

                              Nmikhail - Profil | Ne 2.8.2015 22:09:13

                              caute.

                              kto poradi ako sa co najlacnejsie dostat k polskej lodke cortina 480 (spectrum 480) ? je mi jasne ze ist po nu do polskej, ale mate niekto osobnu skusenost s niektorou z firiem, ktore ju produkuju/predavaju ?

                              dakujem vopred za typy alebo SZ

                                Nschiwa - Profil | Ne 26.7.2015 19:22:33

                                sliver >> Mám starší sonar Lowrance Mark 5x pro.Při vysoké rychlosti funguje akorát mi neukazue ryby jen dno a teplotu.Chtěl jsem jen vědět přes co pojedu,abych neočesal motor jinak je mi jedno,kde je.Někdo jí má dokonce na boku lodi a chytá podle echa vertikál,že vidí i nástrahu,já jí občas taky vidím,ale jen v určité hloubce třeba na 14metrech jí vidím jen ve sloupci od 4m pod hladinou a tak 2metry nad dnem se zase ztratí.Citlivost mám nastavenou na 90% a režim na sladkou vodu.

                                  Nsliver - Profil | Ne 26.7.2015 14:07:02

                                  schiwa >> prosimtě neblbni a zjisti si info nejlíp od výrobce sonaru. Záleží jakou máš sondu, některá ztrácí citlivost pokud je zalitá např. do silikonu, některá musí být jen ve vodě a určitě žádná nebude fungovat, pokud bude jen nasuchu, nezalitá. Tak se spálí a máš po ní. Stejně mít sondu na trupu na blízko přídě není dobré, proudění vody bude rušit signál. Nech ju tam kde ju máš a radši přikup sondu na vodorovný paprsek, když už myslíš, že to fakt potřebuješ.

                                    Nschiwa - Profil | Ne 26.7.2015 13:47:57

                                    Azmikamuran >> a jak jí tam máš zabudovanou?Stačí jí něčím přichytit nebo jí musím nějak zadělat do dna?

                                      NAzmikamuran - Profil | Ne 26.7.2015 11:38:30

                                      schiwa >> Sonda se dá zabudovat do dna.Já mám dvojité dno a mám jí tam napevno.

                                        Nschiwa - Profil | So 25.7.2015 11:56:22

                                        MISO* >> Jasně,když pojedu hlubinku tak jezdím úplně pomalu a někde kde jsou třeba výběžky skal,potopené stromy nebo velké balvany by se to hodilo.Samozřejmě,že tam kde lítám rychle ve skluzu bych to nestihnul,ale to jezdím jen mezi bojkama kde je plavební dráha a tam žádné nebezpečí pod vodou nehrozí.