Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Nluban ca - Profil | Út 24.6.2014 14:32:31

kebator >> Tá vrstva by musela byť poriadne hrubá,aby to tie kamienky len otlačilo a nevydrelo to až na farbu.Ale podľa mňa,škoda takto babrať nový čln.Ja som dopravoval ten odretý kýl na člne a výsledok uspokojivý,ešte to prebrúsim jemným brúsnym papierom,natriem a čln bude ako nový.

    Nkebator - Profil | Út 24.6.2014 14:26:43

    luban ca >> no tak nic potom ... to ma len tak napadlo

      Nluban ca - Profil | Út 24.6.2014 14:25:17

      kebator >> Ale ten náter ti spodok člnu neochrání,štrk ti to to zodrie hneď až na laminát.

        Nkebator - Profil | Út 24.6.2014 14:08:35

        luban ca >> kvoli dnu, strku, kamenom, ked ides na breh

          Nluban ca - Profil | Út 24.6.2014 14:01:20

          kebator >> Nejako mi tam chýba zmysel toho gumoasfaltového náteru...Laminaťák ti nehrdzavie,alebo?:)

            Nkebator - Profil | Út 24.6.2014 13:54:59

            napadlo ma nieco. chcel by som nejako osetrit spodok a kyl laminatoveho clna. jeden panko to natrel gumoasfaltom, co sa pouziva na podbehy aut. co vy na to ?

              Nvitybor - Profil | Po 23.6.2014 6:01:29

              Ahoj chlapi,prosím jakou barvou se natírají laminátky,máte někdo nějaký tip.Dík Martin

                Nmartcv - Profil | Ne 22.6.2014 19:38:54

                baitruner2 >> jako dobrý....rovná teplá podlaha, kobereček....:-)
                tak ideál si představuju jinak ale je to celkem pohodlný

                  Nbaitruner2 - Profil | Ne 22.6.2014 19:22:13

                  martcv >> tak teď jsi mě teda fakt rozsekal na hadry.:-)))

                  no já sedím na dně na tom koberci.....:-)

                  Máš recht taky řešení.:-)

                    Nbaitruner2 - Profil | Ne 22.6.2014 19:19:41

                    kebator - 20.6.2014 7:05:31 > Jo takhle to jde udělat taky jak píšeš.
                    Já otočné židle měl a zůstala mi jen 1ks a nevim jestli jí tam vůbec dám asi ne já spíš křeslo.Uvidím až to dodělám jak se tam bude ta otočka hodit.

                      Nkebator - Profil | Pá 20.6.2014 7:05:31

                      baitruner2 >> takze ja dam ten styrodur 8cm a 1 cm preklizku - OSB dosku. na to si kupim tu otacaciu stolicku a vybavene

                        NPEPO. - Profil | Pá 20.6.2014 6:11:30

                        martcv >>
                        A takáto gumenná rohož ??
                        Ja tam mám 4 kusy-rozmer to má 100x50cm

                          Nmartcv - Profil | Čt 19.6.2014 22:43:39

                          baitruner2 >> no já sedím na dně na tom koberci.....:-).....křeslo jsem původně chtěl.....ale vím že časem tu loď budu měnit...chtěl bych větší hliníkovku a udělat z voděodolný překližky palubu s odkádačkama na pruty krabičky a tak ....příďovou GPS Minkotu...kabely pod palubou a nasazovací sedačky.....:--)))

                            Nbaitruner2 - Profil | Čt 19.6.2014 22:21:13

                            martcv >> Jo jasně rozumím.Já bych to udělal taky tak na menší lodi.Ale právě jsem podobnou měl a vím co to je takhle mít skrčené nohy celý den to potom fakt nevylezeš pomalu ani na břeh.:-))
                            Bez křesla už na loď nepujdu,nebo otočné židle s opěrkou na záda.Fakt.

                              Nmartcv - Profil | Čt 19.6.2014 22:11:57

                              baitruner2 >> tak překližka je top....já dal jen koberec a je to supr.....ještě to není moje loď snů.....tak jsem to udělal jednoduše...:-)

                                Nbaitruner2 - Profil | Čt 19.6.2014 21:57:49

                                kebator >> Já na ten polystyren budu dávat ještě 1cm překližku mám velkou loď5x2m.
                                Stavim si trolingovej speciál na přehradu.

                                  Nkebator - Profil | Čt 19.6.2014 21:45:51

                                  baitruner2 >> dakujem za info, skusim tu osmicku, pripadne desinu. Dam si tam stolicku, to uz viem teraz, lebo by som prisiel o nohy v kolene ...

                                  Aku mas lod ?

                                    Nbaitruner2 - Profil | Čt 19.6.2014 20:43:45

                                    kebator >> Zdarec když tam dáš tu 15ku tak se po 2h na lodi zesereš bolestí a nebudeš vědět ani jak si sednout a na břeh po celodení vláčce ani pomalu nevylezeš.
                                    Jestli ti jde o vrzání podlahy(asi jo jsem pochopil z tvého zápisu níže) tak tam buď dej jen rošt s laťovky vodovzdorné(ten zase bude klepat jak po něm budeš šlapat a odírat ti loď),nebo si sežeň rošt umělohmotný(který zapadá do sebe po čtvercích) ten se používá hodně na hausbotech na palubách.
                                    Já bych tam nalepil dětskou pěnu(čtverce 30x30 a 1cm tlustý) co máme doma na prcka na plovoucí podlahu a byl by klid.
                                    Ale jestli se ti podlaha jako propadá pod tvojí váhou a vrže tak tomu pomůže jedině ten tvrzený polyester jak ti píše martcv Podle mě 8cm musí stačit.Já ted budu dávat do mojí velké lodě 10cm a nevrzne nic.

                                      Nkebator - Profil | Čt 19.6.2014 13:23:21

                                      martcv >> inak toto je ta moja lodka

                                        Nkebator - Profil | Čt 19.6.2014 13:22:07

                                        martcv >> az teraz som si vsimol, ze to mas predelene pevnou lavickou. ja tam mam vyberatelnu, takze to asi spravim po celom, so starym kobercom :-) objednal som si dnes predlzovaciu rucku, lebo sa mi zla sedi vzadu a kormidluje popri tom ... takto budem na strednej lavicke s predlzovacou tyckou