Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Nkebator - Profil | Čt 19.6.2014 13:20:48

martcv >> vidiiiis, to ma nenapadlo, a presne si to vyrezem podla seba ... len ja ak zdvihnem o 15 cm podlahu, tak to bude potom nic moc na sedenie. ale napad za 100 bodov, diky !

    Nmartcv - Profil | Čt 19.6.2014 13:18:46

    kebator >> ahoj podlahu mám udělanou z tvrzenýho polystyrenu...jsou to ty vysoký deska asi 15cm a mám je seřezaný na stanách aby si to pěkně sedlo....na tom mám kobereček....:-)......hele jako v pokojíčku....mám udělanej jen ten zadek....špičku mám normálně...házím tam kotvy a ryby....:-)

      Nkebator - Profil | Čt 19.6.2014 9:50:49

      martcv >> Ahoj, pozeram na Tvoju lodku. mam zhruba to iste doma a chcem tam spravit drevennu podlahu, lebo to nejako strpa pri tom, ked chodim po podlahe ... mas tam nieco podobne spravene aj Ty ? ze by si mi dal nejaku inspiraciu na podlahu. dik

        NPETLOV - Profil | Pá 21.2.2014 22:17:01

        Azmikamuran >> nekdo chlasta,nekdo zas fetuje a nekdo se bavi vymyslenim neceho podobneho co tobe se nepozdava a je to u tebe hovadina...palec dolu !!!!

          NAzmikamuran - Profil | Pá 21.2.2014 12:44:07

          Supina-Petr >> Se fakt divím některým lidem,že plýtvají energii vymýšlením a sestrojováním takových hovadin.

            NPETLOV - Profil | St 12.2.2014 14:21:02

            Supina-Petr >> pekne to ma vymakany,ale na rybarinu to asi moc nebude,ale pekne mu to jede a reaguje dobre na to kormidlo,dobrý.

              NSupina-Petr - Profil | St 12.2.2014 9:33:33

              PETLOV >> Osobně nic nafoceno nemám.Na You Tube toho taky moc není,Tady ho má nějakej polák přidělaný ke kánoi ale má kormidlo.... http://www.youtube.com/watch?v=aA4KqqNjMrE

                NPETLOV - Profil | Út 11.2.2014 19:14:38

                Supina-Petr >> tak to jo,ja myslel na tom videu a nemas nahodou video s tim nemeckym tummlerem jak ma kamos ?

                  NSupina-Petr - Profil | Út 11.2.2014 19:06:03

                  PETLOV >> Jo jo ten motor na tomto videu kormidlo má,ale německej Tummler žádný nemá a zatáčí v pohodě.Kámoš ho má tak to vím,něco jsem s nim najezdil :-)

                    NPETLOV - Profil | Út 11.2.2014 17:16:23

                    Supina-Petr >> no,mrknul jsem na to video,ale kormidlo jsem tam videl hned za vrtuli na te tyci asi sis nevsiml,ale to je jedno nekdo mi to taky radil ze by se to tak dalo udelat,ale variant je hodne nebo vice,tak budu muset postupne zkouset,ktera bude ta nejlepsi,jinak diky za odkaz....pro dalsi inspiraci.

                      NSupina-Petr - Profil | Ne 9.2.2014 22:16:32

                      PETLOV >> Nevim jestli znáš starý benzinový motor Tummler.Tam žádný kormidlo přidělaný není,ale motor je přidělaný k lodi na otočném kloubu,při řízení točíš celým motorem. Tady na tom odkazu je podobný motorhttp://www.youtube.com/watch?v=MKSqGPs7YD4
                      Třeba ti to pomůže....

                        NPETLOV - Profil | So 8.2.2014 19:20:44

                        ludis.z >> no jak jsem psal klasicky motor mam taky v planu,ale zatim mi na stojate vody u nas v okoli krasne postaci i tenhle a nejsem blazen a vim co si s timhle motorem muzu dovolit !!Urcite bych se s tim nevydal treba na musov kde kdys fouka tak to stoji za to.....ale nikde neni psano,ze kupovanej motor me nikdy na holickach nenecha,tak asi tak !!

                          Nludis.z - Profil | Pá 7.2.2014 23:16:23

                          PETLOV >> nezlob se,ale el.motor stojí dnes pár korun.Až tě někde nechá tento motor na holičkách a začne foukat,tak budeš rád,že se neutopíš.Jinak sám provozuji kajutovou motorovou loď a vím jak je to drahý špás,ale baterku máš a ta el.není nijak drahá byť třeba starší

                            NPETLOV - Profil | Pá 7.2.2014 17:36:38

                            PEPO. >> no,to by asi taky slo,zkusim to probrat s kamosem a a uvidime,tohle je spis jeho prace,tak uvidim co na to rekne,ale urcite by to takhle bylo lepsi a bylo by to jako klasicky motor a to kormidlo by se tam mohlo nekde vsadit take.,dik za tip.

                              NJaMi - Profil | Pá 7.2.2014 14:37:27

                              PEPO. >> Když na to přijde ano, na člunu 360 se s tím v pohodě srovnám. Pokud nejsi zrovna na člunu, má to dostatečně douhý kabel, který ti dosáhne až do člunu. Ještě nějaká chytrá otázka?

                                NPEPO. - Profil | Pá 7.2.2014 14:05:07

                                PETLOV >>
                                Keď už si taký kutil,tak by nebolo od veci skrátiť tú tyč medzi vrtulou a motorom a uchytiť to ako klasický motor a dať tam klb a máš z toho to čo potrebuješ a nepotrebuješ k tomu dalšiu osobu.
                                Skús pozozmýšlať nad niečím takýmto ...No len ako dlho to dokáže odolávať vode,tak to je otázne

                                  Nhroch jarda - Profil | Pá 7.2.2014 13:15:33

                                  trocha inspirace jak vypadá rybářská loď

                                    NPETLOV - Profil | Pá 7.2.2014 12:48:18

                                    gibbon >> cau,tohle prave delam doposud,ale lze to,ale jen kdyz jsme dva....motor zaaretuji a nastavim otacky a jede se,ale stejne ten druhy musi sem tam korigovat smer pak je to pohoda,ale pro samotneho je to nemozne...zatim jsem to pouzivat jen pro jizdu s echolotem,tak jsme jezdily ve dvou,ale do budoucna bych chtel treba i na zavazku a tak resim to kormidlo,mam to vyzkousene i na mensi ricce a v pohode to jede,samozrejme kupovany motor je taky v planu,ale nechci do toho zase vrazet kdyz mi tenhle zatim poslouzi taky,.....ale jinak diky.

                                      Ngibbon - Profil | Pá 7.2.2014 10:46:40

                                      PETLOV >> najprv by som asi vyskúšal k základovej doske na ktorej máš uchytený motor pripevniť nejakú rukoväť (trubka, drevo...) a kormidloval vychyľovaním celého motora do strán tak ako pri bežných motoroch. samostatné kormidlo bolo len ďalším odporom čo by znižoval rýchlosť

                                        NPETLOV - Profil | Pá 7.2.2014 10:26:00

                                        salfi >> lopatu posli ale asi ji pouziju na neco jineho az te uvidim :))))