Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Nsalfi - Profil | Pá 7.2.2014 10:23:51

PETLOV >> dobre, uz ti nebudu psat:) ale kdyby sis mel zajem, jednu lopatu, teda kormidlo, bych mel na prodej;)

    NMISO* - Profil | Pá 7.2.2014 10:21:09

    PETLOV >> sak ok, ja som poradil co som vedel, nemam v umysle ta vytacat. nech sa dari!

      NPETLOV - Profil | Pá 7.2.2014 10:12:50

      MISO* >> nemyslel jsem to zle ,ale se..re me kdyz se tady clovek na neco pta a odpovedi plna pr...d.el ,ale zadna k tematu a vsechny se staraji o to ci ono ale poradit zadny,tak asi tak,mej se.

        NMISO* - Profil | Pá 7.2.2014 10:01:52

        PETLOV >> ok, sorry.

          NPETLOV - Profil | Pá 7.2.2014 10:00:44

          MISO* >> u nas velke ryby nejsou a ohledne vesty uz jsem tady psal,byl bych radsi kdyby jses zameril na tema me otazky...pokud nevis a neumis poradit ....radsi mi nepis !!!!!!!!!!!!!!

            NPETLOV - Profil | Pá 7.2.2014 9:58:22

            salfi >> no to je tvuj nazor,tenhle motor mi udelal vetsi radost uz jen proto ze jsem si ho udelal sam s brachou a neminim ho jen tak vyhazovat...kormidlo si udelam i bez tve pomoci a blbych kecu...uz mi radsi nepis !!!!!!!!!!!!!!!!!!

              NMISO* - Profil | Pá 7.2.2014 9:56:44

              PETLOV >> daj aspon tomu decku vestu a na velke vody s tym prosimta nechod...

                Nsalfi - Profil | Pá 7.2.2014 9:48:54

                PETLOV >> jedinej dobrej napad je ten "motor" zahodit hodne daleko. Kup sinormalni motor, stoji par korun(da se poridit i bazarovej), nepotrebujes k rizeni deset rukou, jako u tyhle nasady od smetaku. Samozrejme, ze by to kormidlo slo pridelat, k tomuhle motoru by se hodila jako kormidlo lopata na uhli. Je lehka a celkovy dojem by jen podtrhla. Pri manipulaci bys mel v jedny ruce kormidlo a druhou bys ovladal motor. Porid si motor a vsechno zvladnes jednou rukou

                  NPETLOV - Profil | Pá 7.2.2014 9:10:44

                  tady posilam jeste jedno foto

                    NPETLOV - Profil | Pá 7.2.2014 8:58:28

                    zdravim kolegove,muzete mi prosim nekdo poradit jak by bylo nejlepsi odelat kormidlo na tuhle lodku resp. s timhle motorem,ktery je domaci vyroby,zatim ho pouzivam jen na stojatych vodach a jezdime ve dvou,tak se to da i bez kormidla na klidne vode,ale neni vyloucena i reka a nebo vetsi jezero,kdeby foukal silnejsi vitr,tak proto bych tam chtel udelat to kormidlo.....s motorem se da manipulovat jak do stran,tak samozrejme nahoru a dolu a da se v kazde poloze zaaretovat.....myslel jsem ze by to kormidlo bylo na zadi na zrcadle a dalo by se taky dle potreby zaaretovat,ale nemam odzkouseno jestli by to fungovalo,ale zdalo se mi to nejrealnejsi...nekdo rikal at to kormidlo dam na ten motor coz se mi nezda,tak dekuji za kazdy dobry napad.

                      NPEPO. - Profil | Pá 7.2.2014 8:42:27

                      JaMi >>
                      To máš na člne ked chytáš ryby??

                        Npalkoxxx - Profil | Čt 6.2.2014 22:20:03

                        Ahojte pouziva niekto pri dlchsej vyprave solarnu nabijacku na bateriu elektro motora ?? po pripade nejaky odkaz kde sa da kupit ?Dakujem.

                          Nproficook1 - Profil | Ne 8.12.2013 0:16:34

                          Kdyby mel nekdo zajem o pryskyrici a rohoz 300,450,600 za slusny prachy tak sz

                            Nkebator - Profil | Pá 22.11.2013 8:36:44

                            schiwa >> ja chodim na vodu vzdu s kamosom, takze s vykladanim nebude problem a pojazdove kolecka nebudem kupovat. uvidime, ale urcite to budem riesit na jar buduceho roka. nemam ani moc dobry pristup k vode v TN, takze tie kolecka absolutne nevyuzijem. ale dik

                              Nschiwa - Profil | Pá 22.11.2013 8:25:07

                              kebator >> Taky řešení,ale poněkud složitější a nákladnější.Myslím,že by ti stačily lyžiny,vpředu naviják a vzádu široká rolna.Pojezdová kolečka tě vyjdou zhruba na 1500,-

                                Nschiwa - Profil | Pá 22.11.2013 8:15:22

                                kebator >> Aha chápu tak to budeš muset dát čela pryč,aby nebyl tak vysokej a na člun by si měl mít pojezdové kolečka dost vysoká na to aby si ho nemusel zvedat a rovnou s ním najel na plošinu na které budeš mít přichystaný dvě fošny a člun víc vystrčíš dopředu ne zase moc,aby si mohl zatáčet:)

                                  Nkebator - Profil | Pá 22.11.2013 8:13:05

                                  schiwa >> ale myslim, ze to zvladnem aj bez foto pomoci, nakolko tam chcem namontovat len bozne "lyziny" a prednu konzolu s navijakom. do zadu nabehove kolecko. mozno namiesto bocnich lyzin kupim na kazdu stranu 3 kolecka ...
                                  najskor ale musim kupit klasicky vozik. chcem dlzku aspon 2 metre, rozmyslam nad 2.5 metra
                                  budem na tom vozit aj kvas do palenice, pripadne drevo.

                                    Nkebator - Profil | Pá 22.11.2013 8:07:03

                                    schiwa >> ahoj. ano, vozim to tak aj ja, ale chcem si ten vozik kupit tak ci tak a je to pohodlnejsie davat dole z vozika ako zo strechy. tak isto chcem mat motor o vahe cca. 25 kilo namontovany stale na clne, preto volim variantu vozik + prerabka

                                      Nschiwa - Profil | Pá 22.11.2013 8:02:36

                                      kebator >> Vozím gumák na střeše auta a je to lepší než za sebou táhnout vlek.Vozík mívá 150 a pokud má člun 330 tak by ti přečuhoval jen o 90cm což není tolik a dá se to vyřešit fošnama.