Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Nkebator - Profil | Pá 22.11.2013 6:52:55

martcv >> Dobre rano. no ono by to bolo najlepsie, to neni az taky problem. len ja mam gumak, moentalne 3,3 metra a urcite ho nebudem mat dlho, nakolko sa mi zda maly. druha vec je, ze dva voziky - jeden klasicky - druhy na lod nemam kde uskladnit, miesto mam len pre jeden. zaroven potrebujem aj klasicky vozik. takze vychadza mi z toho, ze ta prerabka bude najlepsie riesenie. svokor je sikovny na taketo veci, len mu musim dat nejaku inspiraciu. planujem to robit az buduci rok na jar, takze mam cas. zhanam inspiraciu, resp. funkcnu prestavbu.

    Nmartcv - Profil | Čt 21.11.2013 19:49:54

    kebator >> sežeň si vozejk přímo na loď.......ty předělávky nestojí za nic....já ho sehnal z německa za 10.000,-....sice něco stálo přehlášení...ale je to supr
    dokoupil jsem jen přední kolečko....doporučuji bantamový nafukovaví co největší a naviják...
    příští rok chci ještě upravit zadní nájezdový kolečko a boční vodiče

      Nkebator - Profil | Čt 21.11.2013 18:47:41

      hakin >> he hej, to som videl, ale to bolo o nicom.myslel som taketo nieco - dufam, ze sa panko neurazi, ked dam sem jeho fotku - predom sa ospravedlnujem

        Nhakin - Profil | Čt 21.11.2013 17:34:27

        kebator >> Pozri tu v bazare, ponukal tam na predaj plošinu na klasicky vozik

          Nkebator - Profil | Po 18.11.2013 12:04:16

          ahojte, nechcem zakladat novu otazku. chcem si spravit z klasickeho privesneho vozika dlzky 2.5 metra vozik na prepravu clna. dost by ma inspirovali nejake vase upravy, ak mate d tymto skusenosti, prosim poslite fotky, tipy a triky.
          cln mam dlzky 3.3 metra

          par komponentov som nasiel aj na tejto stranke, uplne dole v zozname :
          http://www.prives.eu/prives_na_clny.php

            NPEPO. - Profil | Po 11.11.2013 12:41:21

            mikhail >>
            Je mi lúto,ale Blava a okolie to nie je môj kraj.

              NFranta H - Profil | Ne 10.11.2013 14:23:16

              Pro informaci . firma Grabner nabízí přídavné plováky ke svým nafukovacím kanoím, ovšem cenově je to bomba, úchyt a dva plováky přijdou cca na 700 eur,
              tade se otevirá prostor pro kutili.

              http://www.grabner-sports.at/AUSLEGER.1621.0.html?&​L=2%20%2Freviewer%2Fphase%2Fphase3.php%3Fphp_root_p​ath%3D

                NFranta H - Profil | So 9.11.2013 18:03:13

                Tuhle fotografii už jsem jednou v nějaké diskusi sice použil, ale je na ní hezká práce rumunského kutila, Kanoe je něco jako naše vertexska,nižši otevřená loď vhodná na klidnou vodu, stabilizovaná plováky z novodurových trubek. Na konzoli plováků závěs na malý motor 2,5 HP, dále je vybavená havlenkami na vesla a za zády má rybář vestavěný sud na suché uložení věci.

                  NDan.J - Profil | So 9.11.2013 17:29:00

                  mikhail >> Nejsem sice z tvých končin ale pokud by si měl materiál a vše připravené svařím ti to.

                    Nmikhail - Profil | So 9.11.2013 16:12:58

                    PEPO. >> sikovne ;-) ... Nepoznas niekoho v BA alebo okoli, kto by bol ochotny pozvarat zopar drziakov na lod z nerezu za rozumnu cenu ? Nic komplikovane, len z nerezu 316ky :(, tu si doma bohuzial nepozvaram, lebo na to nemam vercajch ...

                      NPEPO. - Profil | Pá 8.11.2013 10:24:32

                      mikhail >>
                      Tu je ten stabizátor a to sa už nemusím báť že by mi to niečo vytrhlo z konzoli.

                        NMilan Jaroš - Profil | St 30.10.2013 16:42:44

                        Zajimalo by mě jestli někdo máte loď Terezu a jak jste si ji vylepšily. Budu moc rád za každou fotku.

                          Nproficook1 - Profil | St 30.10.2013 12:28:06

                          kdyby měl někdo zájem znamej podává loď laminátovou lod d-420cm,š-185cm ,Loď je dvouplášťová se vzduchovou komorou na přídi, včetně nerez držáků prutů, konzole řízení , sedačky , zadní uložný boxy,nutno poopravit více info mailem

                            Ndrsnak80 - Profil | Pá 11.10.2013 8:36:36

                            PEPO. >> Dik Pepo.

                              NPEPO. - Profil | Pá 11.10.2013 8:18:26

                              Ešte som našiel aj z druhej strany.

                                NPEPO. - Profil | Pá 11.10.2013 8:14:52

                                drsnak80 >>
                                No po dlhšom hladaní som v PC predsa niečo našiel...

                                  Nzubik - Profil | Čt 10.10.2013 22:41:06

                                  drsnak80 >> oplachnes vodou a zapnes cerpadlo aby si nemal vodu v clne, alebo vyberies spongiu...

                                    Nzubik - Profil | Čt 10.10.2013 22:40:16

                                    BuBu99 >> ja som si to dal tlacit v reklamke na tu 3m foliu ktoru v podstate lepia na dodavky

                                      Nzubik - Profil | Čt 10.10.2013 22:39:02

                                      drsnak80 >> http://www.mybait.de/ asi najlepsi nemecky web, preklikaj tam som kupoval koberec a niektore doplnky

                                        Ndrsnak80 - Profil | Čt 10.10.2013 22:03:29

                                        zubik >> Co je to za material(koberec),na dne?premyslam ze ak to budem brat na more(co by som rad) tak neviem co to s nim urobi.Tak isto ked vybehnes niekde na breh (na rieke) a je tam bahno + "posiate" od hovadzieho.. :)