Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Ncalipo1 - Profil | Čt 10.10.2013 21:45:24

Dalas >> Zdar. Loďku znám z poolových lodiček,tam bylo víc fotek. Jo, loďka je to parádní,krásná ale tak na tu přívlač a projížďky,na nějaké dlouhodobé chytání to asi není. Ale ten motor bych vyměnil hned.
To by byl vítr ve vlasech s takovou bárkou po Moravě, co :))) ?
Slovenky sů šikovnější, aj srdečnější :)

    NBuBu99 - Profil | Čt 10.10.2013 21:41:40

    zubik >> A dá se to pořídit někde tady u nás??

      Nzubik - Profil | Čt 10.10.2013 21:41:38

      popitam chalanou na graficky podklad, ale inac cena pokial sa pamatam 600eur bez dph

        Nzubik - Profil | Čt 10.10.2013 21:40:12

        http://www.aquadesign.com/boat-wraps.html toto je link na amikov ktorych sme kopirovali, je to 3m exterova laminovana folia kvoli oderu

          Ndrsnak80 - Profil | Čt 10.10.2013 21:32:18

          PEPO. >> Pepo mas to nafotene?Kde mas umiestneny ten motor
          ?

            NBuBu99 - Profil | Čt 10.10.2013 21:25:49

            Dalas >> má to kluk Slovenskej moc pěkný ,taky nad tim uvažuju .Jen vůbec nevím kde so to dá sehnat.
            ma to ve fotkách http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?zadal=10778&acti​on=pictemp

              NDalas - Profil | Čt 10.10.2013 21:13:34

              Páňa >> calipo1 - 9.10.2013 22:44:49 >> čus.- a kde můžu vidět tu Zubikovu samolepku ? klikl jsem10x curik a nic. Lodku má neskutečnou, to je můj sen.. stejně se mi zdá, že ti Slováci majů lepší lodě.. a aj baby, joj, šak som tam bol 2 roky na vojne- v Devínskej- na vycházky do Blavy(i)-Renátka vzpomínám.. joj..))

                Naxcat - Profil | Čt 10.10.2013 12:25:23

                Ahoj mam dvě otazky :) schanim nahradni dily na motor suzuki DF 2.5 kratka noha schanim celou převodovku resp.celou nohu odešli mi kloubky a hřidel :( a dal přez zimu bych si chtel udelat elekt.kotveni z mororku na stěrače nema někdo planek jestli to prevodovat na větsi silu nebo jen pridelat buben na hřidel motorku .děkuju za rady

                  NPEPO. - Profil | Čt 10.10.2013 10:54:01

                  drsnak80 >>
                  Ja mám motorček z auta ktorý sa používa na sťahovanie okien.Mám to 2 sezony a v pohode.Zvládne cca 12 kg kotvu.Jediná nevýhoda je že to nieje moc rýchle.Ale časom kúspim originál Minkotu,no ale teraz zvyšných 400 eur nemám.Na Ebay sú podstatne lacnejšie,ale poštovné je drahšie ako samotný naviják kôli jeho váhe....

                    Nzubik - Profil | St 9.10.2013 22:46:11

                    Páňa >> calipo1 - 9.10.2013 22:44:49 >> Aj tebe

                      Ncalipo1 - Profil | St 9.10.2013 22:44:49

                      zubik >>Ok, díky.. pouvažuju .
                      Zimu mám rád, je čas a vzniká spoustu drahých a blbých nápadů, tak určitě něco vymyslím :)
                      Ať se daří ..

                        Nzubik - Profil | St 9.10.2013 22:36:27

                        Páňa >> calipo1 - 9.10.2013 22:23:42 >> Myslel som prebrusit v zmysle ocistit od rias atd

                          Ncalipo1 - Profil | St 9.10.2013 22:23:42

                          zubik >> já myslím,že by se to brousit nemuselo,ne? Žádný nástřik na tom zatím nebyl.. Akorát odmastit? Dá se to nějak opravit když se to někde rozedře? Barva se dá přestříknout..

                            Nzubik - Profil | St 9.10.2013 22:13:52

                            Páňa >> calipo1 - 9.10.2013 22:03:15 >> mal by si to obrusit a odmastit, drzi to dobre, dva roky v marine a ok, oderies to tak isto ako farbu, nity treba vyrezat ak moc trcia a pretmelit sika tmelom priesvitnym

                              Ncalipo1 - Profil | St 9.10.2013 22:03:15

                              zubik >> Myslel jsem si to .. a jak to drží? Není to náchylné na oděr? Já potřebuju udělat povrch na této hliníkové loďce, uvažuju mezi barvou nebo tou folii. Ale hodně lidí mě varovalo,že se to na loď nehodí, že to dost trpí. A prý to potřebuje ideálně rovný povrch , mám tam nýty a na hranách by to taky nebylo ideální.Neodlepuje se to? Ale je výhoda,že se nemusí nic brousit :)

                                Nzubik - Profil | St 9.10.2013 21:49:52

                                Páňa >> calipo1 - 9.10.2013 21:47:15 >> 3M folia laminovana, kamaratov navrh, skopirovany z usa a upraveny...

                                  Ncalipo1 - Profil | St 9.10.2013 21:47:15

                                  zubik >> Ahoj... Ten maskáč z venku na lodi je nástřik nebo folie?

                                    Nzubik - Profil | St 9.10.2013 21:44:47

                                    drsnak80 >> fuu neviem musim pozriet, ale urcite ti staci 55, nepotrebujes pedal, na ebay ho zozenies kludne okolo 1000usd, zaplatis potom na slovensku dph ale urcite nie to co napisal "jizan" a to hovorime o novom, alebo ist do alroundmarine, ja som to kupoval tam

                                      Ndrsnak80 - Profil | St 9.10.2013 21:26:19

                                      Jižan >> Dik.Pozrel som sa aj na Ebay.Asi ostanem u kotvenia s kotvou. :)Teraz len ci el. alebo rucne.