Lodě a jejich úprava

podělte o váš tuning lodí....přihrádky, držáky prutů i sonaru, stříšky proti dešti, kotvení a různé jiné vychytávky které vám zpříjemňují lov z lodě....
Autor diskuse: martcv - Profil , 17.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

NDetreux - Profil | St 9.10.2013 21:01:42

zubik >> moc luxusní loďka :)

    Ndrsnak80 - Profil | St 9.10.2013 20:29:29

    PEPO. >> Neviem este ako to vyriesim.Zalezi od financii,Zubik to ma namakane,ale asi to nebude najlacnejsia zalezitost..

      Ndrsnak80 - Profil | St 9.10.2013 20:25:40

      zubik >> Tak to je super vecicka.Kolko to stalo?Motor s gps?

        Nzubik - Profil | St 9.10.2013 11:30:24

        martcv >> predna sonda je doplnkova, vzadu mam dve

          Nzubik - Profil | St 9.10.2013 11:28:43

          Stroft >> dost komplikovane, skor na telefon... 0905328035

            Nmartcv - Profil | St 9.10.2013 10:46:34

            zubik >> myslíš že ta sonda v předu je lepší....?......co jsem četl tak je to nějakej univerzál.....nebo to má i jinou funkci?

              NStroft - Profil | St 9.10.2013 10:32:08

              zubik >> Mám taky Linder 440. Ta špice je dost vymakaná, nějaký popis by nebyl?

                Nzubik - Profil | St 9.10.2013 10:12:29

                martcv >> terrova 55 s Ipilotom, kupovane samostatne potom som to skladal, dokonca to bolo lacnejsie, jedine lutujem ze nemam aj v predu sondu

                  Nzubik - Profil | St 9.10.2013 10:10:22

                  Stroft >> ano povodne...

                    Nmartcv - Profil | St 9.10.2013 9:38:29

                    zubik >> tak to napíšu srozumitelně ne?.....:-))....pak to kotvení dává smysl
                    jj...tenhle motor je supr....měl jsem možnost se s ním jednou svést a je to fakt vychytávka....jakou máš verzi?.....55 nebo 80
                    jj tem si taky chci pořídit....

                      Nmikhail - Profil | St 9.10.2013 9:25:07

                      zubik >> ahoj, ktory model minkoty presne mas ? predpokladam ze je to nejaky s autopilotom. kolko ta vysiel ?

                        Nkebator - Profil | St 9.10.2013 9:10:40

                        zubik >> pekna lodicka ! hadam casom nieco podobne pribudne aj mne :-)

                          NStroft - Profil | St 9.10.2013 8:55:33

                          zubik >> To je Linder 440?

                            Nzubik - Profil | St 9.10.2013 8:48:47

                            samozrejme sonar s gps je fajn :-), ale to nebola otazka a ani moja odpoved sa toho netykala, prikladam foto ako to mam ja

                              NStroft - Profil | St 9.10.2013 8:45:59

                              drsnak80 >> Ahoj, mám baterii 140ah. Na ni mám připojený ,motor,el.kotvu,sonar,osvětlení i adapter na 220V. Tři dny přívlače, baterie vydrží. Bez el.kotvy bych už na vodu nešel.

                                Nzubik - Profil | St 9.10.2013 8:45:14

                                martcv >> este raz, elektromor s gps, ten ta udrzi do 1.5m od zadanaho miesta aj v prude, chytam tak na dunaji, takze budes v podstate ukotveny a hlavne nebudes buchotat kotvou na lovnom mieste, mam 75baterku a vydrzi hodiny, ako zalohu mam aj klasicku kotvu

                                  NPEPO. - Profil | St 9.10.2013 8:35:35

                                  Chceš si naviják vyrobiť či kúpiť??Ak kúpiť,tak aký máš vo výhlade??

                                    Ndrsnak80 - Profil | St 9.10.2013 8:20:51

                                    martcv >> Mas pravdu. Asi som zle polozil otazku.Ide mi naozaj o vytiahnutie kotvy.V zime ked je chladno by el. bola fajn.Zas aby som nemal cln zalozeny el bateriami,..sonar,motor ..etc je toho dost.

                                    Zubik :.Sonar s Gps mam a je to fajn vec.

                                      Nmartcv - Profil | St 9.10.2013 0:07:22

                                      zubik >> on se ptá na kotvení a ty mu radíš GPS...nějak ti nerozumím...
                                      GPS je dobrý...to určitě, ale jde to i bez něj...
                                      před pár lety jsme ještě nevěděli co to je...je to dobrý umět i po staru, podle triangulačních bodů...

                                        Nzubik - Profil | Út 8.10.2013 23:43:13

                                        martcv >> Ale pochopil, ak ma lod na privlac treba gps, mam to tak spravene na dunaji mozes si bit isty ze viem o com hovorim