O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

kunnan - Profil | Čt 11.8.2016 20:37:58

Obr.4 Lehká korekce dvěma prsty.

    kunnan - Profil | Čt 11.8.2016 20:36:52

    Obr.3 Uchopit a zatáhnout.

      kunnan - Profil | Čt 11.8.2016 20:36:06

      Obr.2 Dvě CDC pírka na záda dvěma ! oviny přivázána k háčku

        kunnan - Profil | Čt 11.8.2016 20:34:48

        Obr.1 štěty a tělíčko klasika tak jak to vážou spousty z nás.

          kunnan - Profil | Čt 11.8.2016 20:32:46

          Pro Pájku a ostatní co mě o to žádali jsem dávám malý fotoseriál o mém brčku.

            Willow - Profil | Čt 11.8.2016 18:32:28

            Dvě na konec.Tílko káně,tip andělské vlasy bílé,kroužkování trafo drátek,šedý zajíc .

              Willow - Profil | Čt 11.8.2016 18:11:09

              Klasika.

                Willow - Profil | Čt 11.8.2016 17:39:10

                Ani nákup nové Led lampy,s řízením teploty a intenzity osvětlení,nezlepšilo moje focení,snad to vychytám.

                  Willow - Profil | Čt 11.8.2016 17:32:26

                  Ani suchá,ani mokrá.Černý kohout,černý zajíc podsada,tip paví tinsel.

                    Willow - Profil | Čt 11.8.2016 17:23:28

                    Polosuchá.Cdc,zajíc.

                      Willow - Profil | Čt 11.8.2016 17:10:52

                      Pupa s cdc +olovo.Oranžový a zelený tip.

                        Willow - Profil | Čt 11.8.2016 17:01:46

                        Pupa s pár chlupama jelena.

                          Willow - Profil | Čt 11.8.2016 16:49:04

                          Stoják pakomár,teda něco podobného.Nožičky kohout .

                            Bono 27,15 - Profil | Čt 11.8.2016 6:45:08

                            vanuz >> hlídej si to. Nějak ti to tu vázne.

                              vanuz - Profil | St 10.8.2016 23:09:19

                              Willow >> no co? nebude nic?

                                Bosanac - Profil | St 10.8.2016 23:05:47

                                  Baron 007 MC - Profil | St 10.8.2016 10:53:28

                                  Pike >> za ty slova skoncis v pekle, ale ty tam uz mas namireno davno....

                                    vanuz - Profil | Út 9.8.2016 19:58:27

                                    Bosanac >> hoc aj tyzden..

                                      Kentaur - Profil | Út 9.8.2016 19:46:36

                                      Ok diky za rady;)

                                        welbin - Profil | Út 9.8.2016 19:40:04

                                        Kentaur >> použij co nejkratší,nebude se ti to motat

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess