O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NMácík - Profil | Čt 19.5.2016 11:55:23

dantex >> tu bych zkusil na ostroretky třeba... Vypadá to jak kus řasy... ;-)

    Ndantex - Profil | Čt 19.5.2016 11:41:41

    Bono 27,15 >> jo jo, sem tam to sežraly

      NBono 27,15 - Profil | Čt 19.5.2016 11:08:42

      dantex >> hezké. Tu třetí jsem nikdy neviděl. Žerou to?

        NBono 27,15 - Profil | Čt 19.5.2016 11:07:54

        Marcel >> v nadjezí vždycky sbírají :-)

          NMarcel - Profil | Čt 19.5.2016 10:47:10

          Tak jsem vazal koule zbytečně, sbírají chrostiky... Chudák ja

            Ndantex - Profil | Čt 19.5.2016 10:46:01

            Bono 27,15 >> měl jsem vloni do Norska podobný jako ty, ale už jsem dlouho nic neuvázal.

              NMácík - Profil | Čt 19.5.2016 9:55:09

              vanuz >> Milan jezdí velmi velmi rozvážně... Jen občas jsou chvilky........

                Nvanuz - Profil | Čt 19.5.2016 9:51:18

                Mácík >> no to je presne to co myslim, psychicke nasilie...mal v rukach volant

                  NMácík - Profil | Čt 19.5.2016 9:49:07

                  vanuz >> vůbec... Řídil a dělal, že se ho to netýká.... :-))))) Pájka to zezadu pozoroval a jen přikyvoval... :-))))
                  A co je vůbec s tím klukem z Jesenice?

                    Nvanuz - Profil | Čt 19.5.2016 9:45:46

                    Bono 27,15 >> nasilie?

                      NBono 27,15 - Profil | Čt 19.5.2016 9:43:41

                      Mácík >> jak to ten kluk dělá, nechápu.

                        NMácík - Profil | Čt 19.5.2016 9:41:22

                        Bono 27,15 >> budeš mít opar, úplně to vidím... :-)))
                        Já byl taky tudle nějakej měkkosrdcatej.... Vypíchal jsem tam Mildasovi v autě do stropu půlku svý krabky :-)))))

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 19.5.2016 9:36:53

                          Bono 27,15 >> to bude asi něco jako už dávno ochytaná Deutschland, co ?

                            NBono 27,15 - Profil | Čt 19.5.2016 9:36:08

                            Rici >> krvácí mi srdce a začal jsem škytat, ale máš štěstí, že jsem ještě na měko a smutnej :-)

                              NBono 27,15 - Profil | Čt 19.5.2016 9:31:31

                              Rici >> ok :-)

                                NRici - Profil | Čt 19.5.2016 9:29:13

                                Bosanac >> a že je zdravá😀

                                  NRici - Profil | Čt 19.5.2016 9:28:35

                                  Bono 27,15 >> tak mi na Templak vem 5těhle much a 5belgičanek a nebudu po tobě chtít ty háčky 😊

                                    NBosanac - Profil | Čt 19.5.2016 9:22:37

                                    Mácík >> Barva neni dulezita , dulezite je ze dava . Smajlik

                                      NMácík - Profil | Čt 19.5.2016 9:19:40

                                      Drozďák >> Hmmm, Peťo, čo si mám predstavit pod takym názvom "tritolový límec" - barva?

                                        NDrozďák - Profil | Čt 19.5.2016 9:00:21

                                        Bono 27,15 >> úplně to vidím. Černá belgičanka s tritolovým límcem. Těžkej vykosťovák!

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess