O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NMácík - Profil | Čt 19.5.2016 7:36:14

Bono 27,15 >> viděl/neviděl... Seš borec, krásná muška... Vážně.
Tu černou belgičanku děláš s oranžovým límečkem nebo jiným (červeným, fialovým, atd.)?
EDIT: jo, vidím. oranžovým... :-)))
Btw. belgičanka je teda většinou tělo bažant... Ale je to fuck, máš to fakt gooood ;-)

    NBono 27,15 - Profil | Čt 19.5.2016 7:35:21

    Tak ještě jednu a valím se synkem k zubaři.

      NBono 27,15 - Profil | Čt 19.5.2016 7:31:02

      Mácík >> a to kdyby jsi viděl černou belgičanku, to je zbraň :-)

        NMácík - Profil | Čt 19.5.2016 7:26:09

        Bono 27,15 >> Tos vázal fakt sám? ;-)
        Čím dál tím víc mě překvapuješ... Ty nebudeš až takový vemeno ... :-))) Naopak, dost mi to osvětluje Tvý závodní výsledky a boj o TOP20 ČR... ;-)
        EDIT: blbě to vidím... Ale otázka. Máš to vázaný červenou nití? Pokud ne, tak to zkus a to zakončení/ztracenej uzel za hlavičkou udělej právě jemně z tý červený nitě...

          NBono 27,15 - Profil | Čt 19.5.2016 7:22:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Není nad to ráno vstát v 5, udělat do 6:30 plnění, následně uvázat mušku a sednout si na terasu k snídani a mušku vyfotit :-) Ideální start do nového dne.

            NMarcel - Profil | Čt 19.5.2016 7:06:55

            Mácík >> a spol. Je to na 14, koule co největší (dle doporučení). Na 16-18 mi propadává kulička, mám ještě ty staré s velkou dírou. Jasně že se nemůžu s kvalitou rovnat s těmi, co vážou ročně kvanta, já jsem elév a povede se mi několk mušek ze 100, ale baví mě to.

            RWCh: je to možné, vázal jsem z paměti, vzorky jsem měl jen na čumendu pár minut.

            Šáďa: mobil, 1 lampička, několik dvojek vína a lemplovství... kdyz nad tím uvažuju, vyjde to vlastně nastejno jako vždycky :)) takže tvou nabídku beru

              NRasto. - Profil | Čt 19.5.2016 6:42:24

              Drozďák >> pekná...prezradis aj materiál a postup viazania?

                NMácík - Profil | Čt 19.5.2016 4:52:54

                vanuz >> oukej, oukej... Ale kde ja tuhle vetu jen nekolikrat cetl? :-)))

                  Nvanuz - Profil | St 18.5.2016 22:59:58

                  Mácík >> maco ty si nie prepracovany ale premrkovany, davaj pozor na ten velky cerveny gombik hlavne....

                    NRasto. - Profil | St 18.5.2016 22:56:31

                    Mácík >> ;)

                      NMácík - Profil | St 18.5.2016 22:49:39

                      vanuz >> ty voe uxa s vanuzovo nickem... No to me poser :-))))

                        NMácík - Profil | St 18.5.2016 22:48:26

                        vanuz >> tak by treba byl nakonec ten pravej a potrebnej matros... :-))))
                        Vsak vis, co je nedostatecny zbozi... Resi se to furt. LbM a jeho skalpy uz by nebyl jedinej a nemoh by se tak furt vychloubat... :-))))

                          Nvanuz - Profil | St 18.5.2016 22:47:12

                          Bosanac >> mne to nic nezere

                            NBosanac - Profil | St 18.5.2016 22:45:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Klasika , Hare's ear neboli zajeci ousko . Home made dubbing .

                              Nvanuz - Profil | St 18.5.2016 22:44:58

                              Mácík >> :))) no len aby ti pani Macikova pri nom nezvlcila... teda nezmedvedela

                                NMácík - Profil | St 18.5.2016 22:41:21

                                Šáďa 30,27 - 18.5.2016 22:35:32 >> dikes. Ale klidne vem celyho medu, mam dost velkou zahradu a prestanu ohrejvat bazen...

                                  NŠáďa 30,27 - Profil | St 18.5.2016 22:35:32

                                  Mácík >> Ano, je to tvrdší, ale zase né tolik, pracuje to ve vodě docela slušně...Ledňáci mají srst jemnější než jejich příbuzní... Když někde kousek najdu, přivezu Ti vzorek..a nebo po někom pošlu..

                                    NMácík - Profil | St 18.5.2016 22:31:33

                                    Šáďa 30,27 - 18.5.2016 22:25:33 >> aha, rozumim... A jako matros neni to moc tvrdy? Nebo je to podsada? Bo kdyz jsem sahal na chlupy normálního medveda, bylo to tvrdy jak krava... Nedovedu si predstavit na co bych to pouzil, ani na ty strymrdy...
                                    Ale to jsou jen takovy recnicky otazky. Nemyslim, ze bych se zacal po chlupech z ledniho medveda nejak intenzivne pidit... :-))))

                                      NŠáďa 30,27 - Profil | St 18.5.2016 22:25:33

                                      Mácík >> Ano pravý medvěd lední, přírodní...Oni jsou takoví lehce do zlatova..Hlavně Ti ze zoo, v přírodě je to možná jinak a jsou více bělejší, pokud se celý rok pohybují na sněhu...

                                        NMácík - Profil | St 18.5.2016 22:22:40

                                        Šáďa 30,27 - 18.5.2016 22:16:55 >> icebear v prirodni barve? Nebo se mi to zda takovy zlatoolivovy?

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess