O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

Nmacek - Profil | Ne 12.10.2025 13:59:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

pepa-č >> Pepo, ty musíš být žena. Vždycky musíš mít poslední slovo. 😜

    Npepa-č - Profil | Ne 12.10.2025 13:19:29

    macek >> anarchisticky

      NAvar - Profil | Ne 12.10.2025 12:36:29

      macek >> Děkuji.

        Nmacek - Profil | Ne 12.10.2025 12:17:35

        Avar >> moc pěkně archaicky to vážeš 👌👍

          NAvar - Profil | Ne 12.10.2025 10:16:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Podzim & lipan. Špetka toho archaického vázání.

            NAvar - Profil | Čt 9.10.2025 8:56:46

            Twen >> Děkuji, věřte chvilka práce.

              NTwen - Profil | Čt 9.10.2025 5:11:56

              Avar >> Asi dost pracné, dobrá práce

                NAvar - Profil | Út 7.10.2025 10:01:27

                Jiří Klíma a jeho patentovaný ,,nalitý" háček.

                  Nmedvěd - Profil | Po 6.10.2025 21:52:58

                  macek >> tak ryby by ten drzý jazyk nasrat mohl

                    NMarcel - Profil | Po 6.10.2025 19:49:28

                    macek >> já taky 😁

                      Nmacek - Profil | Po 6.10.2025 19:42:41

                      Marcel >> tyhle abstraktní obrazce na bílým pozadí jsou k ničemu. To kdyby udělal Míra takový designy hlaviček, tak by ty ryby lezly na břeh dobrovolně 😂

                        Nčolek01 - Profil | Po 6.10.2025 13:56:22

                        Mácík >> jj pořezal jsem se😁😁

                          NMarcel - Profil | Po 6.10.2025 13:46:48

                          Mácík >> to je valentýnská hlavička…. 🙂

                            NLejboj - Profil | Po 6.10.2025 13:28:09

                            kunnan >> Diky, ale na mistra nemam :( Proto mi musi nejakyho daaaaaaat :)

                              NMácík - Profil | Po 6.10.2025 10:58:49

                              čolek01 >> od krve? :-))))

                                Nčolek01 - Profil | Po 6.10.2025 9:54:10

                                Lejboj >> leda HOVNO!!!

                                  Nkunnan - Profil | Po 6.10.2025 9:52:13

                                  Lejboj >> strašně rád na ně chytám, strašně nerad je vážu.....
                                  Máš je parádní 👍

                                    NLejboj - Profil | Po 6.10.2025 9:00:48

                                    čolek01 >> To ale žiješ postaru, guid si vybírá odměnu z krabiček účastníků zájezdu :)

                                      Nčolek01 - Profil | Po 6.10.2025 8:56:46

                                      Lejboj >> no jasně....dělaš guida tak davaš i mušky,to dá přece rozum ne

                                        NLejboj - Profil | Po 6.10.2025 8:41:51

                                        čolek01 >> No ty určitě .... :)

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess