O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NPike - Profil | So 5.7.2025 10:49:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jinak měl bych tu tip na zajímavou alternativu ke kancelářským skřipcům, kdy je zde hlavní rozdíl v průhlednosti. Cena je vyšší, ale pořád jakoby solidní. Já je používám a jsem spokojen.

    Nčolek01 - Profil | So 5.7.2025 9:51:21

    Pike >> díky moc

      NPike - Profil | So 5.7.2025 9:38:50

      čolek01 >> masakr, ta je hodně dobrá. 👍

        Nčolek01 - Profil | So 5.7.2025 9:37:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Pupa...

          NMates PB - Profil | Pá 4.7.2025 21:52:02

          kunnan >> zkusím zítra.

            Nkunnan - Profil | Pá 4.7.2025 9:02:48

            Mates PB >> fotečka by nebyla?🙂

              NMates PB - Profil | Pá 4.7.2025 8:17:22

              Já si teď nechal navázat suchou do jednoho polského kolegy co k nám jezdí na Jizeru. Co vám budu povídat, 40 much za 0,7 Danielse. Dodal jsem jen CDC. Pecka. No teď už jen vyrazit na rybu. Letos jsem byl už 2x....

                NCardinal - Profil | St 2.7.2025 15:58:13

                Dôsledok vysokých teplôt, jedna experimentálna. Farebný úlet.

                  NPike - Profil | St 2.7.2025 15:00:48

                  Jarin >> tu samozřejmě chytám taky, v suchých muškách chytám vlastně 3 vzory: rockerka, olivová jepice a CDC chrostík. Nepokryje to vše, ale aspoň nemusím tolik vázat a vymýšlet.

                    NJarin - Profil | St 2.7.2025 14:42:22

                    Pike >> Miesto potočnika použivam rokerku na 14 ke a funguje to = ved je to "podobne "..., alebo si to myslim.

                      Njxr - Profil | St 2.7.2025 14:31:53

                      Pike >> Žerou. Vážu prakticky to samé. Jen pro "lepší pocit" dělám fluo zelený tip.

                        NPike - Profil | St 2.7.2025 14:22:24

                        jxr >> ano, vážu jen tento vzor. Buď ho budou žrát a nebo ne. Dobře jin tak. Letos docela dobré.

                          Njxr - Profil | St 2.7.2025 14:19:58

                          Pike >> Parádní! Pouze CDC?

                            NPike - Profil | St 2.7.2025 13:46:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Je jejich čas a jiné nevážu. Musel jsem doplnit ztráty. Zde na H230 ve velikosti 14.

                              NAvar - Profil | Po 30.6.2025 10:02:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              2 x pozapomenutelná mokrá "Hardy's Favourite" Háček Mustad 3666 vel.10.

                                NLevák Bob - Profil | Ne 29.6.2025 15:07:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Kopřivy protřídily krabku, musím dovazovat :-).

                                  NAvar - Profil | Ne 22.6.2025 12:26:37

                                  Michal >> Děkuji.

                                    NMichal - Profil | Ne 22.6.2025 11:56:27

                                    Avar >> mooooc pěkný

                                      NAvar - Profil | Ne 22.6.2025 11:19:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pár těch ,,křivých"

                                        NAvar - Profil | Pá 20.6.2025 19:13:26

                                        macek >> Děkuji 😊

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess