O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NMichal - Profil | Ne 15.6.2025 6:50:17

medvěd >> přírodu jsem ještě nějakou měl, tak jsem smotnul tyto. Jo, občas něco, ale moc už nefungují.

    NMichal - Profil | Ne 15.6.2025 6:49:26

    G.Moolis >> 😁🙂

      NAvar - Profil | So 14.6.2025 10:25:56

      Když už je řeč o Waterhen Bloa, Možná to někoho bude zajímat. 😊

      https://www.youtube.com/watch?v=N7Omhtz0Reo

        Nšnitlik - Profil | So 14.6.2025 0:49:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Malá mokrá na opatrné ryby na 16ce. Dneska chytaná Waterhen Bloa

          NG.Moolis - Profil | St 11.6.2025 21:24:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vastervická bestie, upgrade.

            Njxr - Profil | St 11.6.2025 16:56:26

            G.Moolis >> Ta vpravo dole mi dneska odchytala 90% ryb v kalné vodě ;-)

              NAvar - Profil | St 11.6.2025 14:25:51

              Mácík >> Děkuji, Tvého soudu si upřímně vážím.

                NMácík - Profil | St 11.6.2025 13:08:01

                Avar >> mě to přijde dokonalý :-o

                  NAvar - Profil | St 11.6.2025 12:59:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Chrostík - stilborn ( cripple fly ) Nic nad čím by oko muškaře estéta zaplesalo. No, vždyť je to přece jenom potrat.😊 Nezatíženo, vedeme těsně pod hladinou.

                    NG.Moolis - Profil | St 11.6.2025 7:47:39

                    Michal >> Takové teplé...

                      Njxr - Profil | Út 10.6.2025 20:01:42

                      medvěd >> Jasně, že se nedá použít všude, ale tam kde to jde, tak funguje hodně dobře. Kdysi jsme to řešili brokama, ale dneska je to většinou zakázané. A myslel jsem to tady pro naše vody. Do Slovinska nejezdím.

                        Nmedvěd - Profil | Út 10.6.2025 19:57:46

                        jxr >> pokud umis dostat bobse v tom proudu do hloubky .Tak muže být

                          Njxr - Profil | Út 10.6.2025 19:40:15

                          medvěd >> Čím víc lidí chytá na koule, tím víc fungují bobšové ;-)

                            Nmedvěd - Profil | Út 10.6.2025 19:35:06

                            Michal >> hezky karneval.Me tam posledni roky funguje spiš přiroda.Ale ja to stejne navic odsušim.

                              NMichal - Profil | Út 10.6.2025 9:56:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              čolek01 >> já teď motal 2 večery, aspoň něco do Slovinska. No, jakžtakž, ale ty první kusy zase hrozný, než jsem to dostal trochu do ruky. 🙂

                                NMichal - Profil | Út 10.6.2025 9:53:30

                                čolek01 >> přesně :-)

                                  Nčolek01 - Profil | Út 10.6.2025 9:51:57

                                  Michal >> slibem nezarmoutíš😜

                                    NMichal - Profil | Út 10.6.2025 9:50:54

                                    čolek01 >> :-) to známe, vlk taky sliboval :-)

                                      Nčolek01 - Profil | Po 9.6.2025 19:15:17

                                      Michal >> ja se polepším 👏😇

                                        Nčolek01 - Profil | Po 9.6.2025 19:14:48

                                        jxr >> tak ono před 30ti lety žraly skoro vše,protože jich byllo mraky a všude😉😜

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess