Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Npetr07 - Profil | Po 7.1.2013 21:44:20

Sihanuk >> Tady nevím,tedka sem pár dní u vody nebyl,ale ráno bývalo normálně šest stupňů nad nulou.Najednou kosa ja sviňa!

    NZajda - Profil | Po 7.1.2013 21:29:35

    Sihanuk >> Ale ušetříte za topení..:-)

      NSihanuk - Profil | Po 7.1.2013 21:24:31

      petr07 >> no to teda jo tady neni po ledu ani památky

        Npetr07 - Profil | Po 7.1.2013 21:15:07

        Docela velký rozdíl.

          NSihanuk - Profil | Po 7.1.2013 20:58:03

          petr07 >> hezký, Slansko hlásí +3

            Npetr07 - Profil | Po 7.1.2013 20:32:16

            Tak jak,mrzne u vás?Tady -6,5 .

              Nvoz - Profil | Po 7.1.2013 17:48:20

              Něco pro oživení k lovu pod ledem. Je to 18 minuta. Prý už je to bez aut. práv, když je to před 90 lety ...

              http://www.youtube.com/watch?v=RniIQU8cbas

              A celé je to prda...

                N12rybar - Profil | Po 7.1.2013 16:18:50

                kdo nevěří ,ryba vysazena-shlédni na www.hastrman.eu nezamrzlo chytá se přívlač a plavana

                  Nmilhouse91 - Profil | Po 7.1.2013 15:29:51

                  Čau lidi jestli chcete nádhernou chytačku na dírkách,tak Teplé u Mariánek to valí!!!

                    NPTR - Profil | Po 7.1.2013 9:59:16

                    Nebyl někdo o víkendu v Sibřině?

                      Nyvana - Profil | Po 7.1.2013 8:55:48

                      Bedboy >> Ahoj mají ho už pronajatý od loňského roku.

                        NBedboy - Profil | Po 7.1.2013 8:45:53

                        yvana >> Jsem zvědavý jak to ve finále bude. O dění v obci se zajímám, a o tom, že by měl tento rybník pronajímat nic nevím. Letos se pronajal pouze ten malý o kousek výš co se jmenuje Močidlo. Leda by ho měli pronajatý již delší dobu.

                          Nsalfi - Profil | Ne 6.1.2013 21:16:11

                          Gaučák >> je sam proti sobe

                            NGaučák - Profil | Ne 6.1.2013 21:06:11

                            Ten odstraněnej vzkazník na Sibřině jsem čekal, majitel se neuráčil napsat info asi půl roku, takže jakej pán takovej krám. Nerozumim tomu, vždyť to je jenom minuta?

                              NŠlapeto - Profil | Ne 6.1.2013 21:03:30

                              MiPo >> stačej patentky za dvacku z zoo-marketu :))

                                NMiPo - Profil | Ne 6.1.2013 18:56:40

                                Martin M. >> dobrý patentky za 200,-Kč :-)))))))
                                ten "trychtýřek" jsem měl ve větším provedení cca 1kg kolínek když jsem chytal z lodě v Praze u Vyšehradu,super na zakrmení

                                  NMartin M. - Profil | Ne 6.1.2013 18:37:24

                                  trocha inspirace - ja bych si to na tak tenkem lede netroufl ani nahodou.
                                  figl s patentkami v "konzerve" je zajimavy.

                                  http://www.youtube.com/watch?v=V_ZkkBoJ4a4
                                  http://www.youtube.com/watch?v=jsLedeeJ6BQ

                                    Nyvana - Profil | So 5.1.2013 21:49:06

                                    Bárťas - 5.1.2013 21:16:19 >> Já nevím je to rybníček co patří obci a ty ho pronajali,

                                      N???? | So 5.1.2013 21:16:19

                                      yvana >> [smazano na zadost autora]

                                        N007krivanek - Profil | So 5.1.2013 15:07:25

                                        miklos >> Jo, pěkně je to napsaný.