Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

miklos - Profil | So 5.1.2013 14:44:11

007krivanek >> koukni se sem jde to tam http://www.zukaluvrybnik.com/uvod.php

    salfi - Profil | So 5.1.2013 14:38:13

    na kazdou vodu musi byt povoleni, at se jedna o svazovou nebo soukromou vodu. vic najdes tady :
    http://www.rybarweb.cz/?p=97

      yvana - Profil | So 5.1.2013 14:07:32

      Mám dotaz, musí být na soukromém rybníčku nějaké zvláštní povolení k provozování lovu na dírkách?A jak je to třeba,když se tam chtějí udělat závody.Díky

        salfi - Profil | So 5.1.2013 13:06:05

        Driv tam pravidelne psal jaka je sila ledu a zarybneni, posledni dobou se zacaly mnozit ve vzkazniku nevyslysene vzkazy, tak to asi par lidi namichlo, dalsi vzkazy uz bylykriticke, tak se asi namichnul. Pritom staci pred vikendem napsat led je tolik a tolik nebo neni a chyta se z mol

          Sihanuk - Profil | So 5.1.2013 12:05:27

          salfi >> já myslel že tu diskusi jen vymazal a on jí celou zrušil :-)

            Reznik76 - Profil | So 5.1.2013 11:55:27

            salfi >> podle mě jestli se chytá tak jen z mol, já bych na led nevlez :-)))

              Rybkin - Profil | So 5.1.2013 10:50:00

              salfi >> párkrát jsem byl svědkem že v sobotu bylo na ledě dvacet lidí,večer to tady na Mrku jeden pohanil a druhej den nas tam bylo pět ač to některým bralo slušně.Pak je jasne že tim přichází o nemalý zisk

                Rybkin - Profil | So 5.1.2013 10:48:19

                salfi >> Ona takovahle diškus je dost zrádná,přijde tam maník kterej s chytanim na dirkách nemá žádne zkušenosti následně chytí prd a v diškus to pohaní jak to stálo za h...o ale nikde nenapíše že to mohlo bejt rukama
                Každopádně takovehle jednání neni uplně fer

                  salfi - Profil | So 5.1.2013 10:42:02

                  chtel jsem jet na dirky na Sibrinu, hledam na jejich strankach vzkaznik, kde si rybari vymenovali poznatky a informace o sile ledu, ale vzhledem k tomu, ze si tam nekdo dovolil napsat, ze to tam posledni dobou stoji za prd a po informaci ze zdrazil o padesat korun, tak radsi cely vzkaznik smazal, aby si to nikdo nemohl precist a neodradilo to nove prichozi a clovek se uz nedozvi nic. tenhle pristup se mi nelibi

                    M@gič - Profil | Pá 4.1.2013 19:11:49

                    kukin >> V Ivančicích se tento víkend nechytá. Tady máš odkaz na jejich stránky. http://rybari.ivancice.cz/aktualne/lov-na-dirky-zim​a-2012-2013

                      Kruty PEPE - Profil | Pá 4.1.2013 18:35:27

                      Dnes Čáslavice naprostá pecka, ryba jedna za druhou. Led v pohodě.

                        jirisyky - Profil | Pá 4.1.2013 18:17:11

                        :-( asi se budu muset prestehovat jinam, u nas to vypada na jaro a ne na lov na dirkach :-D

                          Plaširyb - Profil | Pá 4.1.2013 17:12:16

                          Soboňky.

                            Cyprik - Profil | Pá 4.1.2013 15:55:10

                            Krásné ryby má :-)

                              Cyprik - Profil | Pá 4.1.2013 15:36:40

                              Čau lidičky jestli chcete nádhernou chytačku na dírkách tak v Čáslavicích to valí!!! Jo a nezapomenťe si sebou vzít bonduelku :-)

                                El Duffus - Profil | Pá 4.1.2013 14:55:42

                                yvana >> lapla jsi něco 31.12. na Orlasu?

                                  007krivanek - Profil | Pá 4.1.2013 0:14:57

                                  Tak pište, kde koušou, v Brně to nějak slibně nevypadá.

                                    yvana - Profil | Čt 3.1.2013 23:37:55

                                    hechtmrk >> Jakmile budu vědět víc dám ti ráda vědět snad by měli mít i webové stránky,Co vím,tak jsou tam pěkný ryby.

                                      hechtmrk - Profil | Čt 3.1.2013 23:10:25

                                      yvana >> nemáš nějakej kontakt na tu Štěkeň ? Konečně bych měl něco za humny...

                                        yvana - Profil | Čt 3.1.2013 20:45:01

                                        Jarda Š. >> Jejda to jsem nechtěla no moc díky,že jsi to uvedl na správnou míru,díky.