Lov na dírkách | MRK.cz

Lov na dírkách

Hlavní diskuse o rybolovu pod ledem.
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.12.2012 dravci - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NKose - Profil | Pá 11.1.2013 20:14:53

HP >> vsude jsou tady stojaky pod ledem

    NHP - Profil | Pá 11.1.2013 19:46:01

    Kose >> to tam mají umělé chlazení? :-)

      NKose - Profil | Pá 11.1.2013 18:34:39

      Zdenoss >> ve stredu jsem jel kolem a bylo tam 10 lidi na lede

        NZdenoss - Profil | Pá 11.1.2013 18:07:24

        Zdravím chlapi. Chtěl bych se zeptaz jestli někdo nevíte, jak je to z tloštkou ledu na Zukalově rybníku u Podolí. Chěl bych o víkendu zajet a mám obavy, abych neskončil pod ledem. Díky za odpověď

          NGučo - Profil | Čt 10.1.2013 9:16:48

          lipan8 >> Neblázni, tam je to na utonutí...je to z okolní propadliny.

            Nlipan8 - Profil | St 9.1.2013 22:48:19

            Gučo >> Nebesák?

              NGučo - Profil | St 9.1.2013 19:25:49

              Zase nakydal sníh a je na ledě celý podmáčený, nicméně stále drží, tak jsem dnes vyvrtal pár dírek a vytáh něco kudliček, ale nic lepšího...

                NSihanuk - Profil | Po 7.1.2013 22:47:35

                salfi >> jo já se nebál a nejsem žádnej drobeek ale v sobtu už to zavřeli

                  Nsalfi - Profil | Po 7.1.2013 22:38:20

                  Sihanuk >> a led byl v pohode?

                    NSihanuk - Profil | Po 7.1.2013 22:20:12

                    salfi >> jo jo to mě taky baví v pátek jsem byl na Mirošováku a bylo to dobrý chyt jsem i 3 okouny

                      Nsalfi - Profil | Po 7.1.2013 22:14:08

                      jj, super, nejde mi o ryby, jde mi o ten krasnej pocit, kdyz clovek cumi hodiny do diry:)

                        NSihanuk - Profil | Po 7.1.2013 22:10:17

                        salfi >> neboj včera jsem je zkoušel na plavačku a brali pstruzi i kapříci

                          Nsalfi - Profil | Po 7.1.2013 22:06:11

                          Sihanuk >> jak bude u vas led, dej info, hned tam prijedu:)

                            Nsalfi - Profil | Po 7.1.2013 22:05:46

                            kralupsko ted +3°C, o vikendu to ma konecne klesnout pod nulu, v nedeli pak i vyrazneji.

                              NSihanuk - Profil | Po 7.1.2013 22:05:42

                              petr07 >> u nás to loni zmrzlo , teda švestek bylo dost ale to byla vyjímka a co nezmzlo v zimě tak zmzlo v květnu

                                Npetr07 - Profil | Po 7.1.2013 21:57:17

                                Sihanuk >> JJ,máš pravdu,tady máme potom,když je brzo teplo,strach že nám zmrznou švestky a meruňky.

                                  NSihanuk - Profil | Po 7.1.2013 21:53:54

                                  petr07 >> buď rád v lednu a únoru má bejt zima a ne toto co je u nás. I když teda zimu nemám rád. Ale furt lepší když bude zima ted a ne v dubnu

                                    Npetr07 - Profil | Po 7.1.2013 21:52:36

                                    Zajda >> p.Voldánová nestačí?Já náhodou sleduju hodně,o počasí mám přehled,nebyl sem překvapenej.

                                      NSihanuk - Profil | Po 7.1.2013 21:52:25

                                      Zajda >> to jo je fakt celkem teplo v sobotu a neděli bylo kolem 10

                                        NZajda - Profil | Po 7.1.2013 21:48:41

                                        petr07 >> Je nutné sledovat ty správné meteo servery a máš po starostech. Paní Honsová to nejistí..:-)