Obnova výbavy na kapry

Zdravím všechny. Po několika letech jsem začal konečně pořádně chytat (měl jsem hold asi 5-letou pauzu) a rozhodl jsem se obnovit si kaprařskou výbavu. Proto jsem chtěl požádat o rady, jaké pruty a navijáky zvolit, aby celková cena nebyla vyšší než 10 tisíc (2 pruty+2 navijáky) Většinou chodím na menší stojaté vody a řeky Moravu a Dyji. Na velké vody jezdím jen zřídka. Člun nevlastním, takže vesměs vše nahazuji. Díky za rady. Martin
Autor diskuse: Cane - Profil , 6.12.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NCane - Profil | Út 11.12.2012 9:40:27

PYTLAKS >> Díky za info. Mrknu na to.

    NPYTLAKS - Profil | Út 11.12.2012 6:52:13

    Cane >> teď máš v bazaru šimaňácký set za 7000

      NCane - Profil | Po 10.12.2012 22:59:22

      metalbrute >> Díky moc za tvé zkušenosti. Pomalu se mi začíná v hlavě zužovat výběr, ale ještě mě čeká měření auta. Každopádně jsem sám zvědav, jakou sestavu nakonec vyberu. Je toho fakt strašně moc. Martin

        Nmetalbrute - Profil | Po 10.12.2012 22:53:09

        Cane >> Opravdu jsem, několik výprav, dvoje závody, a pár kaprů 10+. Myslím, že to z nich lítá docela solidně a litr....to je paráda, kupoval jsem je ještě za 1650,-. Někde jsem četl, nějaký záporný recenze jakože se láme nožička navi. Myslím, že to je je nějakej nesmysl, fakt se u mě nemaj jako v bavlnce :-) tak hodně štěstí při výběru. Jinak co se týče prutů, tak osvědčená klasika shakespeare cypry carp a Pokud bys do toho chtěl pustit trošku víc peněz tak třeba SHIMANO CATANA BX nebo CX-novinka2013

          NNeznaboh:-D - Profil | Po 10.12.2012 17:35:18

          Cane >> On pojede ke mě,takže nevím nevím,ale optat se ho můžu,nabízel mi i ten bivak, což je dělo...

            NCane - Profil | Po 10.12.2012 17:33:17

            Neznaboh:-D >> Bombu budu taky teď pořizovat, tak vim já, ale ne, já je asi nechci. Ale kdybys tam jel, tak bys mohl omrknout ty pruty. :-)

              NPallermo - Profil | Po 10.12.2012 17:25:25

              Cane >> neber to fakt ne :D to je fakt kram :D

                NNeznaboh:-D - Profil | Po 10.12.2012 17:25:11

                Cane >> V poho já uvažuju,že 2 vemu na sbomba se to hodí:-)

                  NPallermo - Profil | Po 10.12.2012 17:24:52

                  Neznaboh:-D >> jak kde :D:P

                    NCane - Profil | Po 10.12.2012 17:24:16

                    Neznaboh:-D >> Tak ti nevím, hledal jsem nějaké recenze na ty navijáky, ale přímo na ně jsem nic nenašel, ovšem když sesumíruju co jsem teď přečtl o značce Quantum, tak to žádná hitparáda není. Ohlasy jsou vesměs negativní.

                      NNeznaboh:-D - Profil | Po 10.12.2012 17:19:50

                      Pallermo >> Tak ona ta 60ka nevypadá vůbec důvěryhodně,ale ta 70ka už vypadá slušně... když to vemu tak za tu cenu nekoupím ani plavačkovou okumu trio natož kapřák:-)

                        NPallermo - Profil | Po 10.12.2012 17:16:49

                        Neznaboh:-D >> to neznamena ze nejsou mnel sem ej 3 mes a sli no ja je koupil u nas v malem obchudku za 990 kc treba mensi atd ale presne takhle vypadali .

                          NNeznaboh:-D - Profil | Po 10.12.2012 17:13:47

                            NPallermo - Profil | Po 10.12.2012 17:12:22

                            Neznaboh:-D >> nebrat tohle to novy stoji 900 a rozpadne se po par mesicich ozkouseno

                              NNeznaboh:-D - Profil | Po 10.12.2012 17:11:21

                              Cane >> ty navi už řešíme na ostravě, za 5kil kus když nový stojí ccca 17kil a kapacita 300m 0.30mm není marné vypadá,že pokud se rozhodneš tak asi rychle:-)

                                NCane - Profil | Po 10.12.2012 17:10:15

                                Neznaboh:-D >> Tak asi pohledám recenze. :-)

                                  NNeznaboh:-D - Profil | Po 10.12.2012 17:02:28

                                  Cane >> no ty navi nevypadají úplně zle... možná i ty semy pruty možná by to šlo tady někde dohledat. Bivak je šleha akorát jak teď nerobím tak smolík...

                                    NCane - Profil | Po 10.12.2012 17:01:00

                                    Neznaboh:-D >> Zdarec. Tak nevypadá to špatně, máš s těma věcma nějaké zkušenosti??? Pro mě je to tak nějak španělská vesnice. Už se v tom motám jako špina v kýblu. :-)

                                      NCane - Profil | Po 10.12.2012 0:40:23

                                      flašinet >> Jj, to je mi naprosto jasné. Člověk musí být obezřetný pořád a všude, kde jde o prachy. Jj. Já jsem víceméně od začátku rozhodnutý, že bych šel minimálně do 3 libráků.