Shimano Ultegra 10000 XSB co vy na ní ????

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti na názory s navijakem Shimano Ultegra 10000 XSB byl bych rád i za foto děkuji za odpovědi
Autor diskuse: jirka v - Profil , 29.10.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

clarence - Profil | Ne 22.11.2015 13:16:51

Nechce se mi zakládat novou otázku.Kamarádi pořebuji vědět které cívky pasují na Ultegru 10000 XTB ?Tím myslím XSA,XTA,XSB,XSC a XTC vím,že to bylo tady někde prezentováno ale nemohu to najít.Díky Jarda

    Pepe.Hof - Profil | Ne 28.6.2015 1:01:30

    murphyy >> Ano uznávám, doladil jsi nepatrné mušky ;)

      murphyy - Profil | Ne 28.6.2015 0:50:30

      Pepe.Hof >> no po mojom zapise snad ano :DDD

        Pepe.Hof - Profil | Ne 28.6.2015 0:46:43

        murphyy >> Důležité je, že tázající pochopil jak to je ;)

          murphyy - Profil | Ne 28.6.2015 0:42:28

          Pepe.Hof >> no ani ty si to nepovedal najlepsie. ultegra XTC je iba vo velkosti 14000 a 5500.
          14000 XTC ma nahradnu cievku 10000
          5500 XTC ma nahradnu cievku 5500

          co sa tyka XSC (pri 14000 a 5500 je to rovnako ako u XTC)
          k 10000 XSC je nahradna 6000, a k 4500 XSC je nahradna 4500

          cize vseobecne, u mensich verziach ultegry je nahradna cievka takej istej velkosti

            Pepe.Hof - Profil | Ne 28.6.2015 0:38:19

            tondach3 >> Zrovna model XTC 10000 jako takový není ale jinak ano ;)

              tondach3 - Profil | Ne 28.6.2015 0:34:37

              Pepe.Hof >> Děkuji za objasnění problemu :D Na netu jsem ale nejak nenarazil na verzi 10000..

                Pepe.Hof - Profil | So 27.6.2015 22:59:45

                tondach3 >> Bohužel se pleteš k Ultegře XTC 5500 je náhradní cívka 4500, k Ultegře XTC 14000 je náhradní 10000 a k Ultegře XTC 10000 je náhradní 6000 ;)

                  tondach3 - Profil | So 27.6.2015 22:50:55

                  Panove mam mozna blby dotaz,ale nejsem si jist.K navi ultegra XTC 5500 je jeste civka 10000 a k XTC 14000 je nahradní 10000? Děkuji

                    kaprhans - Profil | St 25.3.2015 8:22:30

                    Koupím 2 ks Ultegry Xsb 5500, 10000 diky za nabídky :-)

                      Slavíček - Profil | St 25.3.2015 8:07:06

                      lucz >> Asi bych je dokázal nahradit ale proč ? Na funkci brzdy to nemá žádný vliv tak nemám důvod .

                        lucz - Profil | Út 24.3.2015 20:01:24

                        Slavíček >> ty packy jsme řešili taky servisem ale ulítlo to taky kámoš to vychytal jednodušším způsobem a fachčí to skvěle

                          lucz - Profil | Út 24.3.2015 19:53:22

                          mam je 4 roky bez jakychkoliv problemu jeden se i koupal moji blbosti a je ok

                            Erva - Profil | Út 24.3.2015 19:09:12

                            Luger46 - Tak alespoň kolega ví že koupit jdou ,jen se neví jak dlouho na ně bude případně čekat , tu cenu jsem popravdě čekal ještě větší :-)

                              Luger46 - Profil | Út 24.3.2015 18:59:23

                              Erva >> tohle sem řešil taky, objednal sem si u Normarku přes kšeft brzdovou matici z xsc abych ji dal na xtc a po dvou měsících čekání sem xtc prodal, ta brzdová matice stojí něco přes 400

                                murphyy - Profil | Út 24.3.2015 18:10:39

                                Erva >> tak tak, farbu snad kazdy vie rozlisit :)
                                ale inak ak sa nezamenia len brzdove matice, ale aj cievky s maticami, tak to take hrozne az nebude :)

                                  Erva - Profil | Út 24.3.2015 18:02:58

                                  murphyy - Jen s tím rozdílem že navijáky pod označením XT.... dělají v tmavých barvách a navijáky pod označením XS.... dělají zase jen světlé tak pokud dá na XS matici se spool systémem tak to bude jako pěst na oko , světlí naviják a tmavá matice a případně naopak :-))

                                    murphyy - Profil | Út 24.3.2015 18:00:34

                                    tondach3 >> to uz si musis vybavit s tvojim predajcom a on pak asi so svojim dodavatelom atd :)

                                      Erva - Profil | Út 24.3.2015 17:58:55

                                      chendler - Přesně jak píše murphyy , tedy spool systém tvoří jen matice , ale jestli jde koupit matice samostatně je spíše otázka na autorizovaný servis Shimano : https://www.youtube.com/watch?v=CVlnmb16Bog

                                        tondach3 - Profil | Út 24.3.2015 17:57:36

                                        murphyy >> A jde to někde sehnat pak? :-)

                                          murphyy - Profil | Út 24.3.2015 17:56:33

                                          chendler >> no ked si kupis navijak so systemom spool, tak mas tam brzdovu spool maticu.
                                          ale hej, u rovnakej serie navijakov(napr ultegra XSB, XTB) su tie systemy vymenitelne, to znamena mozes mat na ultegre XSB spool maticu z XTB apod.

                                            chendler - Profil | Út 24.3.2015 17:48:55

                                            Erva >> a ten spool,to je spolecne s navi,nebo se ta matice da koupit samotna?

                                              murphyy - Profil | Út 24.3.2015 17:48:38

                                              tondach3 >> XSB
                                              pismeno S v strede znaci ze brzda je predna instant drag. ak je v strede pismeno T tak potom je to brzda s baitrunner spool, toto co myslis. ekvivalent ultegry XSB ale s baitrunner spool je teda ultegra XTB