Silikonová rukavice na ryby

Dostal jsem od svý šéfky k narozkám tohle. Nikdy jsem se s tím nesetkal a moc důvěry to ve mně nevzbudilo. Spíš bych to použil při kuchání než při "šetrném zacházení", jak uvádí prodejce.
Jaký z toho máte pocit vy a nebo máte už s tím někdo nějaký praktický zkušenosti ??

http://www.bestdarky.cz/specialni-silikonova-rukavice-na-ryby-zelena-p-2406.html
Autor diskuse: Dejv - Profil , 18.10.2012 všeobecné - náčiní, doplňky

poky82 - Profil | Čt 18.10.2012 23:10:16

Dejv >> Hele malá vyvádí, já asi spát nebudu. Tak sem kamarád a přeju ti krásné sny :)

    fydr - Profil | Čt 18.10.2012 23:09:39

    Pro DEJVA-zejména se postarej,aby ta šéfová nečetla tady ty dřísty-nebo seš na pracáku raz tři.

      Dejv - Profil | Čt 18.10.2012 23:06:46

      poky82 >> Ty woe, ty seš blbec....teď na noc !!!:-)))

        fydr - Profil | Čt 18.10.2012 23:02:34

        arnošt >> Tak hurá-spím klidně. :):)

          poky82 - Profil | Čt 18.10.2012 23:01:49

          Dejv - >> Dejve a neříkala ti šéfová, že tam dole má rybu??

            arnošt - Profil | Čt 18.10.2012 23:00:41

            fydr >> Je.Ale žít se s tím dá...

              alfonz42 - Profil | Čt 18.10.2012 22:58:19

              Pane Bože, co jsme to jen provedli...

                fydr - Profil | Čt 18.10.2012 22:57:27

                arnošt >> Ty,Arnošte-neni to hentá oná dyškrymynyácia,ta zodpovědnost za něco vlastního?

                  arnošt - Profil | Čt 18.10.2012 22:53:35

                  fydr >> Pokud je u uší zakončená špejlema,mohla by to být známka ne zrovna bystrého úsudku a mdlého rozumu.Ale každý je za své čelo zodpovědný sám... ;-)

                    fydr - Profil | Čt 18.10.2012 22:47:12

                    arnošt >> Tak-a teď vysvětli smysluplně,co máš proti jitrnici vytetované na čele!

                      Pvl - Profil | Čt 18.10.2012 22:40:53

                      Dejv - >> To se moc přes kapsu nepraštila :o§)

                        Dejv - Profil | Čt 18.10.2012 22:39:42

                        arnošt >> moje řeč :-)

                          arnošt - Profil | Čt 18.10.2012 22:37:31

                          Teda,jsem pro kdejaký zlepšovák,pokud je smysluplný,ale tohle je taková volovina že to máloco překoná.Jaký je problém si před tím,než sáhnu na rybu namočit trochu ruce?Je u vody snad vody málo??? To už si snad nějaký výrobce musí opravdu myslet,že všichni rybáři mají na čele vytetovanou jitrnici...

                            Dejv - Profil | Čt 18.10.2012 22:32:15

                            voz >> eklhaft....:-)

                              voz - Profil | Čt 18.10.2012 22:24:36

                              Me tak napada...neni ta tva sefka ve znameni ryb???? Treba ma bujnou fantazii a je prave pri chuti ! :-))

                                Dejv - Profil | Čt 18.10.2012 22:05:49

                                fydr >> tak to určitě ne, protože pokud možno se jí vyhejbám širokým obloukem :-))

                                  fydr - Profil | Čt 18.10.2012 21:59:54

                                  Člověče-nedala Ti to šéfová abys na ni nešahal studenou prackou?!

                                    pista85 - Profil | Čt 18.10.2012 20:45:39

                                    Dejv >> tak ji to dej jako chnapku a je klid ale vyzkoušej první jestli to je odolne vuči horkemu,,,,,,,,,

                                      Dejv - Profil | Čt 18.10.2012 20:41:37

                                      pako 2 >> pravdou je, že všechny dárky od ní se buď daly sežrat nebo byly předány k užívání manželce :-))

                                        pako 2 - Profil | Čt 18.10.2012 20:39:13

                                        Dejv - >> na druhou stranu i když je to ptákovina, tak správný dárek má být i trochu zbytečný :o))

                                          románek - Profil | Čt 18.10.2012 20:31:01

                                          Dejv >> :-)) no docela by se ted šikla :-))