- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr prsaček - Greys × Snowbee
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NMikšík- jen jednou - Profil | St 30.4.2014 9:14:17
Ponožky vypadají standardně, páska se zdála nepřepálená. Ve stejné továrně jako Vision se to ale nedělá.
NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 29.4.2014 13:30:37
NMikšík- jen jednou - Profil | Po 28.4.2014 11:31:39
a technologií lepení se v současnosti živím. A neopren lepím něčím zcela jiným.
Nevyhýbej se odpovědi a řekni mi technologický rozdíl v lepení s těmi lepidly.
Jedná se totiž o lepidla stejného typu. Mimochodem, od jednoho výrobce.
Ncaddis - Profil | Ne 27.4.2014 23:11:54
NMikšík- jen jednou - Profil | Ne 27.4.2014 12:30:14
kde byl problém konkrétně? Že bych tam udělal pořádky...
NMikšík- jen jednou - Profil | Ne 27.4.2014 12:29:24
že by zcela nový postup lepení neoprenu? :)
Ncaddis - Profil | Ne 27.4.2014 11:59:39
Nhraji - Profil | Ne 27.4.2014 11:09:47
Nhraji - Profil | Ne 27.4.2014 11:09:01
Ncaddis - Profil | Ne 27.4.2014 10:15:43
NMikšík- jen jednou - Profil | Ne 27.4.2014 1:25:39
NAtři obě strany, ideálně 2x vždy po zavadnutí
potom pevně přitlač, pokud lepíš neopren, dal bych tam ještě záplatu, ať drží spoj
klidně ji můžeš přilepit i tím lepidlem, mělo by to vydržet
http://www.nachytano.cz/clanky/domaci-dilna/udelej-si-sam/a/1518/
Nhraji - Profil | So 26.4.2014 19:48:30
NMikšík- jen jednou - Profil | So 26.4.2014 11:59:42
Šel bych do Vision Ikon, ty dělá jiná společnost, která patří k těm vůbec nejlepším a největším v Číně. Kvalitativně jsou na tom podstatně líp.
NSethy - Profil | Pá 25.4.2014 20:32:53
U L jsem měl, pokud si vzpomínám, krátký rozkrom, na šířku by mě stačilo i M až až :)
Ndejva80 - Profil | Pá 25.4.2014 19:27:16
NSethy - Profil | Pá 25.4.2014 15:23:40
Nja.ump - Profil | Pá 25.4.2014 11:39:25
Ndejva80 - Profil | Pá 25.4.2014 10:49:59
NIgor - Profil | Út 30.10.2012 17:30:26
Njelen10 - Profil | Po 29.10.2012 20:04:02
Njv - Profil | Po 29.10.2012 18:47:46
Nwelbin - Profil | Po 29.10.2012 14:50:50
Nthym - Profil | Po 29.10.2012 12:32:05
NSethy - Profil | Po 29.10.2012 12:13:16
Navíc záruka stylem "jakkoliv je zničíš, kdykoliv je za 80 dolarů vyměníme za nové" (potvrzeno i českym zastoupením), je pro mě bezvadná.
Tu je mají levnější (ačkoliv se jedná o e-shop stejného majitele) https://www.flyfishingpoint.net/en/shop/waders-boots/wdma-william-joseph-drynamic-wader-m-william-joseph-drynamic-wader
Na začátku roku, když jsem je kupoval staly kolem 5tis a byl k ni zdarma i chest pack v hodnotě 1400Kč :) Prostě nebylo co řešit.
Jen bacha na velikost. Mám nohu 45, 180cm, 75kg a Lka mě byly malé. Ne na šířku a délka nohavic a délka ponožky.
Nakonec mám XLka, vlezu do nich sice i s batohem, ale jinak mi sedí.
Bral bych něco mezi, ideálně LL, ale vyrábějí jen L, pak L s větší ponožkou a LK :(
NSintrix - Profil | Ne 28.10.2012 21:07:16
Jinak neopreny jsou pokřtěné. Dnes na odlovu matečních P. Třikrát jsem plaval, celkový dojem - zpotil jsem se jako p..ase - vepř. :-D
U mě dobrý, u tebe došlo to v pořádku ?
Njv - Profil | Ne 28.10.2012 11:21:19
NBosanac - Profil | Ne 28.10.2012 2:27:20
Njelen10 - Profil | Pá 26.10.2012 13:46:18
Njv - Profil | Pá 26.10.2012 13:33:14
Nthym - Profil | So 20.10.2012 13:36:25
Njv - Profil | So 20.10.2012 13:17:41
Nicméně ještě jden dotaz na zkušenější. Jaká je nejvhodnější podrážka - filc nebo něco jiného? Jen podotýkám, že nemám moc rád statický lov a poměrně dost toho kolem vody naběhám. Předem díky za odpověď.
Nsage - Profil | Čt 18.10.2012 18:52:04
Ncentrepin - Profil | Čt 18.10.2012 12:36:00
NBosanac - Profil | St 17.10.2012 16:28:07
Teto prsacky muzu doporucit, jsou hodne lepsi nez Keeper ..
Njelen10 - Profil | St 17.10.2012 16:15:25
Njv - Profil | St 17.10.2012 16:06:17
NVelrybář - Profil | St 17.10.2012 14:14:35
Npan_Karel - Profil | St 17.10.2012 9:44:10
Kde to žije - muškaření
8:08NPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
PáNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53136
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














