- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Proč jsi tu rybu pustil?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
Nfojtas - Profil | Ne 30.9.2012 7:55:51
Nmalamut - Profil | Ne 30.9.2012 7:31:52
NRUMAK - Profil | Ne 30.9.2012 6:24:19
Nbremic - Profil | Ne 30.9.2012 5:58:58
NMa_verick - Profil | Ne 30.9.2012 5:17:32
Nikdo tady nemluvím o kravinách co ty píšeš, spíš by ses měl probrat z Té komunistické diskotéky...:DDD
NDawemaster - Profil | Ne 30.9.2012 4:29:33
NPaulus - Profil | Ne 30.9.2012 3:42:03
To nejni o značce a ceně už vůbec.
To jen ta karavana jde dál a osli hejkaj.
Brou.
NPaulus - Profil | Ne 30.9.2012 3:30:22
Následně a logicky to po něm převzali i další bardi, včetně mé modly pana Šimka.
Co na žehlení pana Šimka bylo jako sportovního, četl jsi od něj něco ?
Mydlil fišky po hlavě celkem nekompromisně, nedělal s tím ciráty a bylo to ( v tý době) jistě v pořádku.
Sportovní rybář je něco jako jitrnice, co jí svět neviděl. Nepotřebuju tuhle berličku abych šel lovit bo vždycky to byl, je a bude LOV. Sportovního (v původním slova smyslu), jen v tý době v Anglii byla potřeba tu chátru nějak vychovat, aby tam nebyla ukrajina nezůstalo už nic.. Je na tom naprostý hovno, jen jdu nakrmit (čím dál míň) ten prapůvodní atavismus.
Sportovní nejni ani závodit - lhostejno v jaké disciplíně. Závodit na živým tvorovi je ouchylka už jen z podstaty věci. Měření pinďourů a jen se to zabalí do čekulády, následně se z toho udělá sláva a ještě se popláče, jak je náš skvělý úspěch upozaděn a nedoceněn - bavím se o MS plavačky u nás.
Jantarům nedojde nikdy, že na jejich "sportování" prostě sere pes. Nikoho to nezajímá.
Mám léta svý (a ouplně jiný) míry než je uvedeno v RŘ, držím se jich a nevadí mi to. Je to moje volba.
Zejtra jdu vláčet po dlouhý době a jestli mi to šluknou dva Okouni ke třiceti, trhnu je jak kočku a sežeru je. Kdyby přišla kudla 65+, nebo céčko 55+ udělám to samý.
Půjdu ukojit ten atavismus a sportovního na tom nebude vůbec nic.
Já jsem duší lovec, ne sběrač.
Nkolja - Profil | Ne 30.9.2012 3:20:17
Nkolja - Profil | Ne 30.9.2012 3:01:02
Nmates202 - Profil | Ne 30.9.2012 2:57:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahoj,
jediný asi nejsi, mě to rozhodně nevadí, sám občas čelím podobným narážkám a nemá cenu se zbytečně rozčilovat, jsou prostě dva druhy rybářů - sportovní a konzument.
Sportovní rybář(chyť a pusť) je ten, co jde k vodě si zachytat za účelem, jak píšeš ty - odpočinout si a pobavit se.
Pak jsou rybáři konzumenti(masaři) a ti naopak honí kila ryb do vezírku a otázkou je, kdo má nakonec z pobytu u vody a chycení ryby větší požitek = jestli rybář sportovní nebo rybář masař ?!.
Věř tomu, že větší požitek má rybář sportovní = narvat mrazák rybami není problém, ale dopřát si pořádný relax, to je umění.
Sám jsem rybář co pustí 99% ryb(občas vezmu kapra rodičům) a nevidím na tom nic divného.
Kolega, co chodí k vodě se mnou, je naopak masař a u vody si nějak nevadíme = on si vezme co chytí a já zase vše pustím, ani jednomu to není divné a to většinou chytám více ryb, nežli on.
Já bych naopak za větou od dotyčného - proč jsi tu rybu pustil? viděl tichou závist chycení ryby = dotyčnému to asi moc nejde a proto nechápe, že jsou i tací, co prostě rybu pustí zpět, protože si chytne jinou.
Tak si s tím nelámej hlavu a dělej to, na co jsi zvyklý, užívej si to po svém a na ostatní se vyprdni.
NChosé 2 - Profil | Ne 30.9.2012 2:51:13
NPaulus - Profil | Ne 30.9.2012 2:37:29
A na to nestačí žádný peníze celýho světa.
Poslední čeho bych se chtěl dožít je, aby mi dav trubek (co se mimochodem jak je život dlouhej nedokáže shodnout ani na tom, jakou barvu má hovno) chtělo nalajnovat tu správnou cestu.
Kubu znám a upřímně neznám kolem sebe nikoho s takovým vztahem k vodě. On je mimo veškerý chápání běhu věcí vezdejších (tuplem tu, na MRKu, v tý největší manéži).
Proto jsem se ozval.
Nkolja - Profil | Ne 30.9.2012 2:16:28
Nkolja - Profil | Ne 30.9.2012 2:00:25
NPaulus - Profil | Ne 30.9.2012 1:58:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A kdo by to jako kontroloval a čím bys tu kontrolu chtěl financovat ? Kde bys ty spolehlivý a prověřený lidi chtěl jako vzít hele ?
Mezi kaprařema ?
Nenech se vysmát prosimtě.
K60 ? Proč ne K50 ?
Leda hovno (copy M_D). Kaprů je všude jako najebáno, oplně všude. K čemu ? Proč ?
Protože se v kaprařině točí největší prachy, prodávají se chujoviny co nikdo nepotřebuje a potřebovat nebude za takový prachy, že zůstává rozum stát. A stádo jde a volá po píčovinách, chtělo by chránit rybu, jejíž produkce a vysazování naprosto všude jde proti přírodním zákonům.
I já kdysi kaprařil a šoulal, ve středověku, než se z toho stala mediální sračka pro stádo.
Co chceš měnit v Absurdistánu, kde si každej s každým závidí nos mezi očima ? Jak tomu chceš pomoci ?
K60 ?
Zase leda hovno. Jsme tam kde jsme díky tomu stádu, díky tomu, že se tu obešel nějakej přirozenej vývoj a rovnou se skočilo na koule. Nažehlil a žehlí dál strašlivý prasečkiny kdejakej ňouma, stačí kouknout do ML.
A víš ty co ? Ty skutečný "legendy" kaprařiny (bavím se o frajerech co ty dnešní mediální struky učili vázat háčky), tak ti nad tím pláčou do jednoho. Vážím si toho, že některý z nich mohu nazvat svými přáteli.
Nejsou 60+ tak dobrý. A o tom jako rozhoduje kdo ?
Máš to celý pomotaný ....
Nkolja - Profil | Ne 30.9.2012 1:55:45
Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 30.9.2012 1:48:59
Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 30.9.2012 1:48:08
Červené karty: devastator.ccmore
Kde to žije - všechna témata
12:09NATTs hlásiče a ATTx příposlech 523
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











