BSBaits cup 2012

Od 23.9.2012 14:00 do 29.9.2012 12:00
http://bs-cup-2012.mrk.cz
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 23.9.2012 kaprařina - závodní sektor

NOndřej Macků-Maca - Profil | Po 24.9.2012 21:58:49

Bača >> nejlepší jsou ti exoti s fošnou a modrou plachtou....Ty bych nakopal do prdele hned ze startu :-) a Guláš vypadá jak nejchudší pražskej bezdomovec. Pozdravuj svojí ženu zlatou stříbrnou ;-)

    NBača - Profil | Po 24.9.2012 21:49:36

      NBača - Profil | Po 24.9.2012 21:42:14

      bobs >> Děkujem a budu se snažit

        NBača - Profil | Po 24.9.2012 21:41:28

        Kocháč >> asi

          Nbobs - Profil | Po 24.9.2012 19:57:57

          Bača >> jasan myslel jsem si to )))) tak at se dari a hlidej kuchare

            NKocháč - Profil | Po 24.9.2012 19:55:19

            Bača >> To chytly tu nemoc ode mě

              NBača - Profil | Po 24.9.2012 19:53:27

              Poušťák >> nojo máš pravdu

                NBača - Profil | Po 24.9.2012 19:52:38

                Kocháč >> Jojo vše v poho ,ale prej neumějí chytat:)))

                  NRST - Profil | Po 24.9.2012 19:50:55

                  Drinks >> Taky bych se přidal a rád.....

                    NPoušťák - Profil | Po 24.9.2012 19:50:17

                    Bača >> dej si štamprdlu metylu za to,,divyli" a pak facku u zrcadla,jestli se ještě uvidíš.....o))))))

                      NKocháč - Profil | Po 24.9.2012 19:50:10

                      Bača >> Já bych byl rád udiven, kdo se tím přiživuje :o) co hlásiče? Makají?

                        NDrinks - Profil | Po 24.9.2012 19:50:08

                        Bača >> Když víš o koho se jedná, tak ven stím. Ať ho můžem veřejně ukamenovat:-)

                          NBača - Profil | Po 24.9.2012 19:47:48

                          bobs >> nemaj vodku )))

                            NBača - Profil | Po 24.9.2012 19:47:01

                            Kocháč >> Ahoj toto je můj zákaz, protože mám ryby rád. Pepovi je to asi jedno ,ale mi chcem rybník vrátit v poho. A jak říkáš ať si sáhne do svědomí kdo ty ryby sem tlačí. Možná byse všeci divyli. Zdarec a pozdravuj

                              Nbobs - Profil | Po 24.9.2012 19:44:27

                              Bača >> co si mam pod tim predstavit?))) jinak s tim novym prelivem vypadas hned o 34 let mladsi )))))))

                                NKocháč - Profil | Po 24.9.2012 19:40:16

                                Martin M. >> A na přepadu by ten olej mohli chytat a prodávat kaprařům litr za litr :o) bio

                                  NBača - Profil | Po 24.9.2012 19:39:43

                                  bobs >> Špatně

                                    NRST - Profil | Po 24.9.2012 19:38:37

                                    Martin M. >> No ale to by musel zrušit dírky:-) Leda teda že by to přejmenovali na lov na díře:-)))

                                      NMartin M. - Profil | Po 24.9.2012 19:36:20

                                      Kocháč >> ja tomu taky nerozumim, naopak s halibutkama by to pres zimu pres ten mastnej film nezamrzalo a mohlo by se chytat durch :-)

                                        NKocháč - Profil | Po 24.9.2012 19:29:54

                                        Martin M. >> Tomu rozumím, ale nerozumím tomu strachu o zdraví ryb právě na Gruntech. Jsou anglické vody, kde jsou mastné pelety zakázány, ale proč Grunty?