Pruty k navijáku Tica Scepter GTX

Ahoj, rád bych vás poprosil o radu k výběru prutu k navijáku Tica Scepter GTX, protože prý nepasu je do všech sedel. Měl by to být dvou dílný prut 3,6m --- libráž si nechám poradit. Pouze na odhoz, ale zase žádný extrém, + PVA. Cena do 4000,- za 2 ks. Co říkáte na Soul nebo TGF? akce 1+1.... Díky za pomoc
Autor diskuse: Ondrer - Profil , 4.9.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nvisage - Profil | St 5.9.2012 20:20:27

pytlak >> ano

    Npytlak - Profil | St 5.9.2012 20:12:11

    visage >> máš oboje

      Nkožich007 - Profil | St 5.9.2012 20:00:41

      Ondrer - >> pokud mohu říci, tak za mne chub outkast plus má je ve fullcork a to je krása. Krásně zpracovanej proutek, perfektní házení a super zdolávačka. samo bude vše záležet jen na tobě a raději si někam zajeď ty proutky co si vybereš alespoň potěžkat, každej ti bude sedět jinak. Mně muj chubík sedí moc, ale tobě nemusí.
      šťastnou ruku a pak jen hodně ryb na něm.
      tady je máš s ticama

        Nvisage - Profil | St 5.9.2012 19:44:29

        pytlak >> jj presne pasuju

          Npytlak - Profil | St 5.9.2012 19:40:52

          a co Spro royalty do těch pasujou??

            NDušan_hp - Profil | St 5.9.2012 19:37:57

            kabo >> do Prodigi SX jsem měl co dělat, už jsem to tu i někde popisoval. V obchodě Na Soutoku jsem je zkoušel buď do Speedmasteru nebo Beastu, teď už nevim a tam jsem je nedostal

              NOndrer - Profil | St 5.9.2012 19:31:20

              kabo >> No jo, toť otázka... Jaký prut. Nepasu do Soniku, zkoušel sem to. Sedl na pár milimetrů...

                Nkabo - Profil | St 5.9.2012 14:44:52

                Ondrer >> Prý nepasujou do všech sedel? Tak prý, nebo určitě? Komu nepasujou a do jakého sedla? Sceptrů se prodalo tisíce a neslyšel jsem, že by někomu nepasoval do sedla.

                Být tebou tak tohle neřeším. Vyber prut podle toho jaký potřebuješ, Scepter tam pasovat bude.

                  NOndrer - Profil | St 5.9.2012 12:34:19

                  Ahoj kolegové, díky za rady. O Soniku SK3 jsem uvažoval, ale ale... Jinak mam Sonik Margin krátké proutky na brčko - můžu jen a jen doporučit! Požitek!!! Dneska je toho tolik na výběr, že opravdu nevím. Ty TFG se mi celkem zamlouvají. Moc rybářské vybavení neměním, tak chci vybrat něco co si už nechám:)

                    NEfis9 - Profil | St 5.9.2012 12:08:34

                    petr616 >> Obavam se, ze je to jen "skelnej laminat" a zadna slusna akce. Celkove s firmou Jaf osobne nemamdobre zkusenosti, urcite ne v ty nejlevnejsi variante. Myslim si, ze za minimalni penize sezenes urcite u jiny firmy neco lepsiho. Za me osobne "ani zadarmo"

                      Npetr616 - Profil | St 5.9.2012 10:01:29

                      je to uplne jina cenova kategorie, ale co rikate na tyhle http://www.usumce.cz/jaf-kaprovy-prut-carp-progress​-12ft-3-dily-akce-1-1-zdarma.html ???

                      asi zadna hitparada co ? me vyhovuje transportni delka jinak bych uvazoval o shakespirkach, ale ty sou skoro o 10cm delsi a to do pozdra nenarvu...ma to cenu kupovat ?

                        NKolis - Profil | Út 4.9.2012 17:43:31

                        NeBeroun alias Qwert >> Jestli von nebudu, nějakej henten, americký špión... :-D

                          NHonza.Š - Profil | Út 4.9.2012 17:37:26

                          kup si tohle:

                          http://www.parys.cz/rybarsky-prut-tfg-delta-xs-carp​-rod-akce-1-1-zdarma.php?a=4404-8306-0

                          za tu cenu velice slušný poutky s úzkým blankem.Délku 3,60m a libráž na odhoz max 3lb.Pro lepší požitek z menších ryb 2,75lb.

                            NNeBeroun alias Qwert - Profil | Út 4.9.2012 17:34:52

                            navrhoval bych nějakej muškařskej od SAGE nejlépe AFTMA 4 :-)

                              Nzaplosak - Profil | Út 4.9.2012 17:25:03

                              A nebo tohle: http://www.mlsport.cz/rybarske-pruty/spro-royalty-c​arp-rt-new
                              Nové pruty (2012), myslím že velmi známé a oblíbené, s těma chybu rozhodně neuděláš.....

                                Nzaplosak - Profil | Út 4.9.2012 17:17:44

                                Ahoj, kamoš je má osazené v tomhle: http://www.fishbis.cz/zbysov/eshop/2-1-PRUTY/3-2-Mi​tchell/5/887-Mitchell-Elite-Carp-3-6-m/download
                                Skvělé lehké proutky, jen trojka no

                                  NHonza.Š - Profil | Út 4.9.2012 17:03:04

                                  Opravdu nepasují do všeho, na 100% nejdou do sedel prutů značky SONIK SK3 do SK4 taky ne, maj stejný sedlo.

                                    NEfis9 - Profil | Út 4.9.2012 17:01:13

                                    Určitě pasuje do všech modelů Chub.

                                      Nkoty - Profil | Út 4.9.2012 16:53:03

                                      Já mám GREYS Prodigy SX 12' 2.75 lb, (myslím, že se ještě dají sehnat v akci 1+1 cca do 5000,-) s GTXkama parádní kombinace. S PVA hážu bez problémů a zdolávání parádní.

                                        Nadam.fsh - Profil | Út 4.9.2012 16:28:34

                                        Ondrer - >> Ja mám JRC Defender 3,6 m a 3 lb som s nimi spokojný hádže sa s nimi dobre a aj na vývoz sú dobré. Myslím že za túto cenu sú to dosť dobré prúty.
                                        http://www.okfish.sk/rybarske-potreby/detail/11711/​sety-1-1-3-60m-2-75lb