- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kdo nejvíc na Mrku radí?
ahoj parto,
nálada posledních dnů je taková, že panuje obecná představa (kterou šíří patrně štváči), že na Mrku se jenom mlátí prázdná sláma, ale nikdo nikomu neradí.
Já říkám, že to není pravda a nařčení nejsou ničím podložená. Naopak když se někdo zeptá, odpověď dostane a někdy i odpověď kvalitní, milou, ověnčenou řadou smajlíků, což vždycky vnese do diskuse takového toho kamarádského ducha a uvolněnost.
Ať si kdo chce, co chce říká, na Mrku vždy jsou ochotní dříči, kteří rádi poradí a nic za to nechtějí.
Já se ptám. Kdo vám nejvíckrát na Mrku poradil? Byla rada kvalitní? Posunula vás? Byl v radě obsažen veselý smajlík?
Pojďme zavřít štváčům a negativistům pusu a vydejme jednou pro vždy všanc skutečnost, že Mrk je krásné a bezpečné místo, kde se ze začínajícího rybáře během měsíce, díky slovutný a úderným radám a rádcům, stane bravurní rybář.
Anketa bude
nálada posledních dnů je taková, že panuje obecná představa (kterou šíří patrně štváči), že na Mrku se jenom mlátí prázdná sláma, ale nikdo nikomu neradí.
Já říkám, že to není pravda a nařčení nejsou ničím podložená. Naopak když se někdo zeptá, odpověď dostane a někdy i odpověď kvalitní, milou, ověnčenou řadou smajlíků, což vždycky vnese do diskuse takového toho kamarádského ducha a uvolněnost.
Ať si kdo chce, co chce říká, na Mrku vždy jsou ochotní dříči, kteří rádi poradí a nic za to nechtějí.
Já se ptám. Kdo vám nejvíckrát na Mrku poradil? Byla rada kvalitní? Posunula vás? Byl v radě obsažen veselý smajlík?
Pojďme zavřít štváčům a negativistům pusu a vydejme jednou pro vždy všanc skutečnost, že Mrk je krásné a bezpečné místo, kde se ze začínajícího rybáře během měsíce, díky slovutný a úderným radám a rádcům, stane bravurní rybář.
Anketa bude
Autor diskuse: Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní
Nejvíc rad na Mrku dává a tedy nejlepší a nejhezčí Mrkmen je
A) Vahaj (nenápadný černý kůň celé ankety)3%
B) Rybkin s bráchou (mocný bratrský tandem, kterýžto na Mrku nemá obdoby)3%
C) Pedro 1 (od té doby co kojí, šel do sebe)4%
D) Mates PB (i když radí špatně, ale snaží se a dře jak mezek)4%
E) Netipa (moje anketa, moje téma, můj favorit, mé vítězství)21%
F) Fishky (ví všechno o všem a mnohdy i víc)9%
G) Radek Fox (úderný kaprař, který do toho vidí a jede si ten svůj džezíček)10%
H) Mrknato (od můček přes samoseky až k čilimníkům. Záběr tohoto člena je neuvěřitelný)7%
I) Nejlepší Mrkmen je ten, co neradí, co drží hubu a pouze dává do ML hezké řádkáče25%
J) Na Mrku radí pouze MM, ale ten za to má prachy14%
Od 27.8.2012 hlasovalo 138 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
NRybatorstr - Profil | Pá 24.8.2012 21:20:17
Rytíř >> Dík, tak mi to nějak napadlo, jestli on Dejvík nekoukal na ten okresní přebor.....
Nvenca1 - Profil | Pá 24.8.2012 21:16:04
Rytíř >> Vždyť je to pěkné, takové eko, a tím podběrákem se určitě přikrýval, aby mu nebyla zima.
NLosPafkos - Profil | Pá 24.8.2012 21:15:07
Rytíř >> Dave se někde jen mihne a už se za ním táhne tenhle cikánskej brloh,ten asi lituje :---)))
NLibor 1 - Profil | Pá 24.8.2012 21:13:00
za mě Petr64 - nejen že poradí, ale i kresbou v ML dokáže ukázat správný směr.
Nvenca1 - Profil | Pá 24.8.2012 21:11:42
bremic >> Já tam jezdil asi před dvaceti lety, byl to vyhlášený štikový revír, už tenkrát s mnoha omezeními, ale největší štiky mám z tohoto revíru a potom z Lipna.
NRybatorstr - Profil | Pá 24.8.2012 21:11:12
Rytíř >> Petře, to je jak zastřešená trestná lavice.....
Nbass hero - Profil | Pá 24.8.2012 21:09:51
Pro všechny ty co rádi buzerují, jak říká Nepita štváčům a dalším těm co jen umí sedět u pc a kritizovat na MRKu: Nepita, Kolis, Pedro1, Afjee, LosPafkos a pokud jsem na někoho zapomněl omlouvám se, tohle jsou nejlepší lidé co vám můžou tady poradit hlavně na přívlači ! Tak si jich kurňa ceňte že vás neodbijí ! Mě osobně poradili dost dobře, a pořád radí, kdykoliv jsou tu pro kohokoliv, stačí být jen slušný a mít k nim respekt ! Toť vše :))
Nbremic - Profil | Pá 24.8.2012 21:04:57
venca1 >> tak to už je dávno...to jim tam přijel jeden poradit jak se loví sumci a bylo po srandě. Pěkný štiky tam ale bývaly to je pravda.
Nvenca1 - Profil | Pá 24.8.2012 21:02:37
LosPafkos >> Kapř je třeba, asi taky začnu. U nás to je ale na houno, my máme povolených jen 40 ušlechtilých ryb na povolenku. Ale kapř moc ušlechtilý není, tak by se jich dalo zmasit víc.
NLosPafkos - Profil | Pá 24.8.2012 20:52:44
venca1 >> musíme počkat až Dave zase nasere x lidí od posledně je to už dlouho a Dave měl od MM ban,tak nevysíral. A malamut teď nemůže páč furt maká nebo honí těžební plán kaprů.
Nvenca1 - Profil | Pá 24.8.2012 20:49:54
LosPafkos >> Pokud máte místo, tak se přidávám, kdysi jsem jezdil na Tovačovské jezera na krásné štiky. Spojíme příjemné s užitečným.
NCarpeater - Profil | Pá 24.8.2012 20:40:54
venca1 >> ne, Dave je živoucí.
Je tady někde odkaz Lipeňáka, jak donutil Davea rozebrat atombordel z igelitu, který na břehu Lipna velký kaprař erektoval, říkajíc tomu bivak...
Je tady někde odkaz Lipeňáka, jak donutil Davea rozebrat atombordel z igelitu, který na břehu Lipna velký kaprař erektoval, říkajíc tomu bivak...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












