- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co vlastně děláte?
Tak mě tak napadá, co vlastně děláte vy všichni, co si můžete dovolit tady pindat :-)) celý dny na Mrku? Kdo bude mít odvahu se přiznat za čí peníze tady plká?
Vim, že je mě do toho prd a komu se otázka zdá příliš osobní, tak ať ji ignoruje.
Vim, že je mě do toho prd a komu se otázka zdá příliš osobní, tak ať ji ignoruje.
Autor diskuse: Petr Havlíček - Profil , 22.8.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NShawt - Profil | St 22.8.2012 18:45:18
TWIN 69 >> noo vim co se tam deje a sleduju to dene..rozkradani statu v primem prenosu :)) S praci to je ais problem,nicmene tady v Anglii to taky neni buhvi co v tento moment,ale je fakt,ze kdyz se tady plati min. mzda coz je v cistem na nase cca 28 000 Kc tak se s tim da docela vyzit,ale prace je podradnejsi...musim to nejak vymyslet :)
NShawt - Profil | St 22.8.2012 18:43:23
pepa-č >> bych musel nejdrive sejmout manzela,protoze jeho matka zila do 86 on ma 60 :))
NTWIN 69 - Profil | St 22.8.2012 18:41:24
Shawt >> Buď rozumný Evropan a do tohodle Absurdistánu se raději nevracej.
NKáceč - Profil | St 22.8.2012 18:40:56
Shawt >> zeptej se malamuta, to je odborník na společenskou situaci v ČR....
NShawt - Profil | St 22.8.2012 18:38:45
Ja delam zatim poskoka pro jednu Anglickou rodinu,takze plno casu na drbani na Mrku. Ted resim,jestli se vracet do Ceska nebo zustat v Anglii...nake chytre rady :))) ?
NDawemaster - Profil | St 22.8.2012 18:25:13
Na MRK chodím zejména ve svém volnu,protože u nás v práci počítače s internetem nemáme (dělám řidiče velkostroje a zámečníka v uhelném velkolomu)...občas se v práci na MRK mrknu ze svého mobilního telefonu s internetem ale jelikož mi mobilní procházení internetu nepřijde moc komfortní,tak si surfování stejně nechávám raději až na doma...
Npepa-č - Profil | St 22.8.2012 18:17:26
Káceč >> takovych lidi jsou porad armady. Statni sprava, urady...
NKáceč - Profil | St 22.8.2012 18:14:41
gx1 >> nejdřív já jeho, pak se oklepal a pak jsem musel i sebe :-)))
NKáceč - Profil | St 22.8.2012 18:13:40
pepa-č >> jistě si psal o socialistickejch státních úřednících. Kapitalistickej vykořisťovatel by jim to asi netrpěl.
Npepa-č - Profil | St 22.8.2012 18:10:06
a jeste ono je to dost osidne. Nekdo prijde do prace v 8 kdyz zacina v 8, uvari si kafe, precte noviny, pokeca s markou se sousedni kancelare co fotbal, co deti, ve tri ctrvte na devet zacne delat, v deset si da pauzu na kafe, zajde do kantyny, da si cigaro, bo v budove nesmi, tak jde na dvur, v 11 je zpet, ve dvanact jde na obed, v jednu je zpet, bo se stavi v obchode, zase kafco, o obede je tezko od zaludku, tak volneji, ve dve pauza na cigaro, zase 30 minut na dvore, pokecat na chodbe cestou zpet s ladou z financniho a ve 4 zacne balit, bo v pul paty ma padla, tak v 15:15 jde, aby jako nepretahl, bo na vratnici je to streka, prije domu a
zacne rvat, no ty vole, to snad neni mozny, oni jsou cely den na mrku. Kdo na ne dela, ja cely den v praci a sedrenej, to jsou svine liny.
zacne rvat, no ty vole, to snad neni mozny, oni jsou cely den na mrku. Kdo na ne dela, ja cely den v praci a sedrenej, to jsou svine liny.
Npepa-č - Profil | St 22.8.2012 18:02:37
za svoje. Osvc. Fakturovat umim a smim jen hotovou praci. A odevzdavam ve smluvenych terminech.
NDenny - Profil | St 22.8.2012 18:01:11
Petr Havlíček - >> Moje pracovni doba je takova,ze diky casovemu posunu jsem na MRKu vetsinou az ve vecernich hodinach,nebo naopak velmi brzo rano.Makam rukama,ale dulezite pro me je,ze muzu na ryby vcelku bez omezeni.Sef je rybar a rybarsky pruvodce,tak ma pochopeni :-)
NVodník Kebule - Profil | St 22.8.2012 17:56:33
Tak bacha: Nejvyšší soud potvrdil, že výpověď za surfování po netu je legitimní...http://www.novinky.cz/internet-a-pc/276758-vypoved-za-surfovani-na-firemnim-pc-je-adekvatni-rozhodl-nejvyssi-soud.html
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:11NRybáři vs ochránci přirody 65
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











