- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zapisování podrevírů
Musí se do povolenky zapisovat i podrevíry? A co se stane, když je nezapíšu? Děkuju.
Autor diskuse: rybarada - Profil , 7.7.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NAnýzový dědek - Profil | Ne 8.7.2012 10:31:12
Pvl >> krapet střílíš od boku a netrefíš stodolu.
Nechci sem pořád cpát fotky jak zelené to je.
Bohužel stojáky tady jsou zelené všude a na řeku se nedostanu (cca 100km).
Nechci sem pořád cpát fotky jak zelené to je.
Bohužel stojáky tady jsou zelené všude a na řeku se nedostanu (cca 100km).
NPvl - Profil | Ne 8.7.2012 10:27:36
Jarda Š. >> Uvědomil jsem si to .. už bylo pozdě - dík za opravu .
NAnýzový dědek - Profil | Ne 8.7.2012 10:26:15
lado40 >> tady to bude až do září než se ochladí- bohužel s tím nic nenadělám. občas to v tom zkouším, ale je to mizérie.o)))
NJarda Š. - Profil | Ne 8.7.2012 10:25:39
Pvl >> Ale zapisuje, podle nyní platné vyhlášky je záznam o docházce a úlovcích částí povolenky.
NPvl - Profil | Ne 8.7.2012 10:25:28
lado40 >> Když je někdo zvyklý sedět na prdeli doma , tak si výmluvu vždy najde .o§)
NAnýzový dědek - Profil | Ne 8.7.2012 10:21:19
lado40 >> Taky bych šel moc rád, ale tady je palermo a okurková sezona...o))
Nlado40 - Profil | Ne 8.7.2012 10:20:25
Anýzový dědek >> Bobe, přestanme jse zabývat cocotinama, a pojdme na fišky :())))
NAnýzový dědek - Profil | Ne 8.7.2012 10:17:23
retrívr >> Bohužel musím nesouhlasit- podle RŘ jsi povinen udat číslo revíru a podrevíru nikoliv číslo revíru a název rybníka nebo místa někde na řece.
Edit: To co ti řekla RS je hloupost a její lenost.
Edit: To co ti řekla RS je hloupost a její lenost.
Nretrívr - Profil | Ne 8.7.2012 10:12:20
rybarada - >> Jak kde.Jednou mne RS doporučila nepsat, že se tam podepisuje. Ale bylo to na " revíru, kde je povolenka jen tam, tak se podle místních pravidel píše jen název rybníka a ne číslo revíru.
NAnýzový dědek - Profil | Ne 8.7.2012 9:44:47
rybarada - >> Nejlíp je si přečíst BP a tam to máš jasně napsáno.
NŠiban - Profil | Ne 8.7.2012 9:39:45
rybarada - >> Některé revíry mají podrevír, tam je zapisovat musíš, ale většina revírů nemá podrevíry, tam je zapisovat nemusíš.
NVodní kurka - Profil | So 7.7.2012 20:42:10
Ano musí,protože jedině tak je to správně...tak to má být :))V případě nezapsání si myslím,že by jsi mohl doatat zápis od ryb.stráže,ale jistý si nejsem.Potom ještě záleží na jakou stráž narazíš.Dál asi není o čem debatovat.Ať se daří.
NJarda Š. - Profil | So 7.7.2012 20:31:18
rybarada - >> Jak kde. Např. v revírech ÚSMP se to striktně vyžaduje všude, kde revír má podrevír, v revírech StčÚS jen tam, kde je tato povinnost výslovně uvedena v popisu revíru.
NRybatorstr - Profil | So 7.7.2012 20:30:20
rybarada - >> No, neřešil bych co se stane kdyby... dole kolega Sven to napsal dobře. Jen dodám napíši a mám klid.
NSven - Profil | So 7.7.2012 20:26:06
rybarada - >> Ano, podrevír je třeba zapsat.
Co stane v případě nesplnění této povinnosti, dané BP - RŘ, to bude záležet na okolnostech a na rozhodnutí konkrétní RS.
Buď to vyřeší napomenutím nebo napomenutím se zápisem do sumáře anebo zadržením povolenky.
V posledním případě, pak bude přestupek řešit kárný orgán příslušné MOČRS.
Zapsat řádně číslo revíru hned napoprvé se tedy jistě vyplatí :-)
Co stane v případě nesplnění této povinnosti, dané BP - RŘ, to bude záležet na okolnostech a na rozhodnutí konkrétní RS.
Buď to vyřeší napomenutím nebo napomenutím se zápisem do sumáře anebo zadržením povolenky.
V posledním případě, pak bude přestupek řešit kárný orgán příslušné MOČRS.
Zapsat řádně číslo revíru hned napoprvé se tedy jistě vyplatí :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic















