Co si myslíte o tenkara muškaření?

Zajímalo by mne co si myslíte o tenkara muškaření.
Jde o muškaření bez navijáku na dlouhý bič.

Já tak chytám a založil jsem zde blog:
http://tenkara.mrk.cz/

Budu rád za diskuzi a názory..
Autor diskuse: tsuribito - Profil , 24.6.2012 muškaření - techniky lovu

Nmedvěd - Profil | Čt 28.6.2012 9:51:52

Mates PB >> no i když.....

    Nbambusový dědek - Profil | Čt 28.6.2012 9:51:15

    medvěd >> znám tvoji genetickou výbavu a nemýlím se

      Nbambusový dědek - Profil | Čt 28.6.2012 9:50:26

      tsuribito >> ty si asi neuvědomuješ, že tento léčebný ústav je plný těch nejmoudřejšícj imbecilů a že tu nemá šanci nic, co si nepiójednali a neogrcali najebaní nad 3 pro mille ve Varech

        Nmedvěd - Profil | Čt 28.6.2012 9:50:21

        Mates PB >> netuším,ale ten byl vostřejší.Tohle je odvárek

          Nmedvěd - Profil | Čt 28.6.2012 9:49:39

          bambusový dědek >> vyloučeno,ale je možné,že mám kořeny u Donských kozáků

            Nbambusový dědek - Profil | Čt 28.6.2012 9:47:47

            medvěd >> je to jisté.
            i ty.

              NMates PB - Profil | Čt 28.6.2012 9:47:44

              medvěd >> Neni to ten idiot Vedro?

                Nmedvěd - Profil | Čt 28.6.2012 9:45:11

                bambusový dědek >> pepa je mongol?

                  Nbambusový dědek - Profil | Čt 28.6.2012 9:44:47

                  pepa-č >> checheche, ti tak chytali už v době, kdy se tví předkové zabývali chovem koz v Mongolsku

                    Nbambusový dědek - Profil | Čt 28.6.2012 9:43:21

                    kunnan >> no ty si při tvojí inteligenci, klidně obleč pytel od brambor, neuškodí ti to

                      Nbambusový dědek - Profil | Čt 28.6.2012 9:40:03

                      Yanek >> Mám kamaráda, co mi 5 let říkal "co ti Rusi nevymyslí" na každou novinku. Samozřejmě s nadnesenou ironii. Kdysi vyšla ¨za komoušů kniha, v které se dokazovalo, že všechno vymyslel první Rus. I žárovku, i parní stroj,i Mendělejevovu tabulku, chech, LOL.

                        Nbambusový dědek - Profil | Čt 28.6.2012 9:35:08

                        xmac >> S tenkarou se dá i vyšívat.LOL

                          Nbambusový dědek - Profil | Čt 28.6.2012 9:33:58

                          tsuribito >> Já teď vnímám tenkaru také jako ústup od moderních vymožeností a návrat k počátkům rybařiny.
                          V kombinaci s kormorány a vydrami je ulovení každého salmonida nad 30 potěšením...
                          Neříkám, že se má sežrat.

                            Npepa-č - Profil | St 27.6.2012 16:31:48

                            Řízek 5,125 >> Řízek 28,73 - 27.6.2012 14:41:13 >> a ten zbytek krome ty vetsiny?

                              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 27.6.2012 15:00:31

                              pepa-č - 27.6.2012 13:07:52 > každej , kdo četl V zemi škipetarů ví, že tenkaru vynalezl ten Kara Ben Nemsí.

                                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 27.6.2012 14:58:28

                                Řízek 5,125 >> Řízek 28,73 - 27.6.2012 14:41:13 >> my jsme hlavně strašně veselí a nechceme se mračit. A vo tom to je.

                                  NMates PB - Profil | St 27.6.2012 14:43:58

                                  strejka >> Se štěstím z Kokury i z hovna tenkaru upleteš a možná s ní i zapráskáš.......

                                  Omlouvám, se za svůj vstup, ale jinak to nešlo.

                                    NŘízek 28,73 - Profil | St 27.6.2012 14:43:52

                                    Svoban76 >> o tom se dá právě krásně polemizovat a filozofovat, okolo 00:02 jde již i o meditaci:-))

                                      NSvoban76 - Profil | St 27.6.2012 14:42:11

                                      Řízek 5,125 >> Řízek 28,73 - 27.6.2012 14:41:13 >> Ovšem, co v dnešním světě znamená normální?

                                        NŘízek 28,73 - Profil | St 27.6.2012 14:41:13

                                        tsuribito >> já bych to videl tak, že nekdy přídeš na pivko, až zase nějaký v praze bude, tam poznáš nějaký lidi osobně a pokecáš si o tom chytání a tak vůbec. A zjistíš, že většina z nich je docela normální. I přes ty projevy na mrku:-)

                                          Červené karty: bambusový dědek