Co dělat v horku přes den na rybách?

Co dělat na rybách, když je to na delší dobu a přes den hrozné horko, ryby neberou, nebo zatím neberou, manželka přítelkyně doma?
Rady, tipy? Zkušenosti?
Autor diskuse: Merza - Profil , 18.6.2012 všeobecné - ostatní

Nsiri - Profil | Po 18.6.2012 19:33:17

Kub1s >> Ne, ted uz leta fotim jen to, co si kdo objedna... A loni definitivne padl uz druhy spolecny atas, po trech mych samostatnych. To byvala lepsi pohodicka, jenze dva mi zacachrovali urednici a v tretim jsem ani nezacal, bo tam majitel nebyl schopen asi tri mesice zajistit nejaky slibeny jisteni. Skoda toho prvniho najmu, co jsem mu, ja... optimista :) zaplatil.

    NKub1s - Profil | Po 18.6.2012 19:13:38

    siri >> no a teď si něco pořádnýho nedělal??:-))

      Nsiri - Profil | Po 18.6.2012 19:11:23

      Kub1s >> Jo, to jsem jeste fotil cernobile, negativy bych snad dohledal, byt ne vsecky, ale muj diaskener uz to ma za sebou a zvetsovak (a hlavne ty serepeticky okolo, o chemii nemluve...) kvuli tomuhle vybalovat nebudu. :)

        NCarpeater - Profil | Po 18.6.2012 19:10:22

        Merza - >> hodit se na zahrádku, dopřát sobě studenou plzeň a navečír vyrazit na přívlač, aby člověk nezpohodlněl

          Nbremic - Profil | Po 18.6.2012 19:08:36

          Když je vedro k nesnesení tak hledám důvody, proč nejet domů :)

            NRybatorstr - Profil | Po 18.6.2012 19:06:24

            Pallermo >> :-DD

              NPallermo - Profil | Po 18.6.2012 19:05:22

              Rybatorstr >> v piskovne si to rozdas :D

                NSterkac - Profil | Po 18.6.2012 19:03:25

                siri >> Pry kdo nes---l cernou nevi co je laska.

                  NLudvaBrno - Profil | Po 18.6.2012 19:03:10

                  Držím se Bolka - šu_kání je pro děcka, chlapi si vypijou.

                    NKub1s - Profil | Po 18.6.2012 18:58:02

                    siri >> hoď sem nějakou fotku!!ať je tady veseleji:-))

                      Nsiri - Profil | Po 18.6.2012 18:55:30

                      Merza - >> Nejaky klasik, nejspis Hemingway, tvrdi, ze nejlepsi v takovy den je rozdat si to s cernoskou - a jeste pod pokryvkou... Asi jako ze pak je to fakt super hot. :) Pan rybar promluvil... Ten to musel znat, ne? Mne osobne tedy tyhle uzene typy ani trochu neberou, ackoli dve hodne zajimavy mulatky jsem potkal, jedna byla karatistka a druha vypadala ve zlutych minisatech fakt excelentne, tak jsem ji vlakal tehdy do sveho prvniho atelieru, ze ji budu fotit. Ale u toho taky zustalo. :)

                        NRybatorstr - Profil | Po 18.6.2012 18:10:07

                        Sterkac >> Na dipování něco jako odkopaná ,, ze statku ,, :-DD

                          NSterkac - Profil | Po 18.6.2012 18:06:17

                          Rybatorstr >> Umyta je znehodnocena.

                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 18.6.2012 17:18:56

                            MAXXSKATER >> mozem pridat "pokec s partakom" do mojho "ultimate to-do on a fishing trip" zoznamu ?

                              NPedro1 - Profil | Po 18.6.2012 17:18:07

                              Basa vychlazený Plzně není v této situaci špatná.

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 18.6.2012 17:13:50

                                Já hledám houby na břehu (letos marně), pakliže je tam les teda u vody, čtu si nějakej časopis nebo nejradši kecám s nějakým parťákem ohledně příhod od vody. :-)

                                  NRybatorstr - Profil | Po 18.6.2012 17:11:09

                                  LosPafkos >> Brrrr... Trocha hygieny neuškodí :-))

                                    NRybatorstr - Profil | Po 18.6.2012 17:10:19

                                    WhatWouldGeezesCatch >> :-))

                                      NLosPafkos - Profil | Po 18.6.2012 17:10:03

                                      Rybatorstr >> u nás se tomu říká na cikána :--)))

                                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 18.6.2012 17:08:58

                                        Rybatorstr >> v tom pripade by som doporucoval najskor polozku c.1 alebo aj c.3