- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Na položenou Mivardi Insignia nebo Shimano Vengeance??
Prodal jsem děličky Cromoran 360 s navijáky Okuma LB II 950. Nevyhovují mi ty děličky. Pořídil jsem navijáky Awa-Shima naviják Black Bull 4000 i když jsem chtěl původně Okumy LB II ale 940, menší cívku. A teď hledám rozumné pruty. Chodím na rybníky na položenou, a nesnažím se házet extra daleko, což asi stejně s těmi navijáky nepůjde. Vyjímečně jsem na přehradě. Volím mezi prutem Mivardi Insignia Tele 3,3m 25-75g a Shimano Vengeance Slim Tele 330 H. Vím že mi hodně lidí řekne že Shimano, Shimano a zase jen Shimano je to nej... Ale chci vědět názor více lidí a hlavně zkušených, což u prodejce asi nepoznám. Víte, například můj Mivardi axiom feeder (medium, 330) mi prodejci Shimana pohanili, ale já jsem s ním víc než spokojený. Nezlobte se tedy za tak dlouhé vysvětlení a děkuji za případnou radu nebo nápad na pruty. Popř i výměnu navijáků, dají se ještě týden vrátit. Ale moje představa za dva pruty a dva navijáky je pouze do 3500kč. plus mínus tedy. Vím, za málo peněz málo muziky.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
N*Shimi* - Profil | Pá 1.6.2012 10:37:27
NHanusatko - Profil | Pá 1.6.2012 10:12:09
Nmirous - Profil | Pá 1.6.2012 9:20:10
NAnýzový dědek - Profil | Čt 31.5.2012 21:25:51
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 21:24:33
NHanusatko - Profil | Čt 31.5.2012 21:20:33
Já mám Mivardi Axiom a zpracování je moc pěkný, a po roce pořád jak novej, zvykl jsem si na něj a mám ho rád. Tak nevím jestli k němu ale nezkusit pořídit kratší, můj je 330cm a ten co jsem teď psal. A jinak, ještě.. Podběrák mám metr a půl, starej a je to strašný, ale viděl jsem mivardi asi 210 nebo 250cm za cca 700, to by šlo ne.
NSven - Profil | Čt 31.5.2012 21:19:19
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/prut-spro-dyno-force-tele-330-cm-50-100-g-extra-bonus-2068.html dostaneš zdarma nádavkem bezvadnou tašku. Dyno má ve své třídě jen ty nejlepší reference. Já si jich na podobný účel jako chceš ty, koupil 6ks v různé délce a gramáži a vůbec nelituji.
Nnoap - Profil | Čt 31.5.2012 21:10:25
Jinak akce prutu dobrá.
Kdybych měl srovnávat se shimanem - tak to má precizní provedení, ale jsou to žvejky...Mivardi je tak trochu fušersky zkompletovaný prut, ale vlastnosti jsou trochu lepší.....
Nicméně co mám původní prut od již neexistující firmy Eurostar (dříve Silstar), který je stejných parametrů jak Insignia - tak se sice pocitově stejný, ale určitě důvěryhodnější a lépe zpracován....
Takže Mivardi nahrává víceméně ta cena.....a kdyby jsi kápl na špatný kus -tak ti ho vymění...
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 21:04:56
N*Shimi* - Profil | Čt 31.5.2012 21:03:51
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 21:02:04
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 21:00:57
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 20:56:17
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 20:55:18
N*Shimi* - Profil | Čt 31.5.2012 20:52:58
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 20:46:56
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 20:45:58
N*Shimi* - Profil | Čt 31.5.2012 20:44:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 20:44:36
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 20:44:05
Nsplavek - Profil | Čt 31.5.2012 20:41:21
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 20:36:16
Zdar,
jj, dobře jsi mu poradil = jen co je pravda = máš mé sympatie o:))
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 20:35:33
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 20:34:38
N*Shimi* - Profil | Čt 31.5.2012 20:34:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pruty: 2x Mivardy Akasa TeleCarp 3.30m 40-90g = 860,-
Navijáky: 2x Mivardy Kairos 6000 = 2000,-
Suma sumárum necelé 3000,-, takže ti zbyde ještě na bižu ;-) A firmy Mivardi se neboj, jejich některé výrobky též používám a naprostá spokojenost.
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 20:33:34
Zdar, tak se mi to líbí = další do klubu Mivardi o :))
Ne, je jasné, že má každý svůj názor a zkušenosti, ale já jsem zatím žádná problém s Mivardi neměl a snad mít nebudu?.
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 20:26:47
Nsplavek - Profil | Čt 31.5.2012 20:26:29
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 20:24:30
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 20:18:34
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 20:14:18
NAnýzový dědek - Profil | Čt 31.5.2012 20:10:00
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 20:06:32
NAnýzový dědek - Profil | Čt 31.5.2012 20:05:30
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 20:01:11
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 20:00:06
Ahoj,
s Mivardi žádný problém nemá = poměr cen náhradních dílů Mivardi alias Shimano je jasně pro Mivardi = u špiček pro feeder je to jasné a tak.
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 19:55:09
Nmates202 - Profil | Čt 31.5.2012 19:53:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
já mám celý život pruty o délce 3,30 = loni jsem si pořídil tito teleskopy od Mivardi:
Mivardi Akasa TeleCarp 3,3 m 40 - 90 g
http://www.nasoutokushop.cz/mivardi-akasa-telecarp-3-3-m-40-90-g-d4076
a jsem s nimi naprosto spokojen
feeder jsem si letos pořídil také od Mivardi
Mivardi Enigma Feeder 3,3m 20-75g
http://www.nasoutokushop.cz/mivardi-enigma-feeder-3-3m-20-75g-d9219
rychle jsem si na něj zvykl a ryb už na něj bylo jako máku.
Je jasné, že ti každý řekne tu svou pravdu, ale od Mivardi mám spoustu věcí a nemám problém a poměr cen náhradních dílů Mivardi alias Shimano je ve prospěch Mivardi a za celou dobu jsem nic nezlomil, nerozbil a tak.
NHanusatko - Profil | Čt 31.5.2012 19:27:20
Nrene68 - Profil | Čt 31.5.2012 19:11:37
Nrene68 - Profil | Čt 31.5.2012 19:02:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPallermo - Profil | Čt 31.5.2012 16:34:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njaruan - Profil | Čt 31.5.2012 16:30:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMaTTeSeK18 - Profil | Čt 31.5.2012 16:28:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














