- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
pstruhove vody na Olomoucku
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nmachy_fly - Profil | Pá 18.5.2012 11:20:09
NXAXAP - Profil | Pá 18.5.2012 11:14:45
Nmachy_fly - Profil | Pá 18.5.2012 10:36:28
NXAXAP - Profil | Pá 18.5.2012 10:27:44
Nmachy_fly - Profil | Pá 18.5.2012 8:16:08
Nmachy_fly - Profil | Pá 18.5.2012 8:13:59
Nmarlek - Profil | Pá 18.5.2012 8:12:40
Nmachy_fly - Profil | Pá 18.5.2012 7:58:47
NXAXAP - Profil | St 16.5.2012 19:33:03
Ryby nesežerou informace, ale lidi, kterým je to umožněno tak, že se ty řeky vzpamatovávaj docela dlouho.
NPstruh27 - Profil | Út 15.5.2012 9:29:36
Nmarlek - Profil | Po 14.5.2012 9:41:59
NButchi - Profil | Po 14.5.2012 9:33:19
Přesně tak.
Ostatně, slavný opravdu je. Znají ho všichni.
NMichal - Profil | Po 14.5.2012 8:18:48
NButchi - Profil | Po 14.5.2012 7:56:58
Myslíš toto?
http://olomouc.idnes.cz/na-sumpersku-se-srazil-vlak-s-nakladakem-fdu-/olomouc-zpravy.aspx?c=A120413_082501_olomouc-zpravy_stk
Ono je to beztak jedno, v Bohdíkově imbecili vysypali vydry a lipana jsem tam už roky neviděl.
NBosanac - Profil | Ne 13.5.2012 20:51:25
Nfojtas - Profil | Ne 13.5.2012 20:34:19
Nmedvěd - Profil | Ne 13.5.2012 20:11:39
Nkunnan - Profil | Ne 13.5.2012 19:40:39
NButchi - Profil | Ne 13.5.2012 19:36:44
A chytat jako budeme kde?
NZedusak - Profil | Ne 13.5.2012 19:33:40
Nkunnan - Profil | Ne 13.5.2012 19:32:52
NZedusak - Profil | Ne 13.5.2012 19:29:18
NXAXAP - Profil | Ne 13.5.2012 19:07:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
1. Morava od Hanušovic až pod Rudu nad Moravou ... pravidelný výsaz duháků, řeka jde kolem cesty, parkování v poho, nejvíc mě to vždycky bavilo v Bohdíkově. Nymfaření všeho druhu funguje. V dírách mezi Bohdíkovem a Rudou se občas schová pořádnej potočák. Ostatně i níže po proudu.
2. Branná od soutoku s Moravou v Hanušovicích až do Jindřichova ... jednoduše chytatelná řeka, pokud není aktuálně vyžraná ... je zajímavé, že se tam vykytuje drobný plž, kterýho ryby žerou, takže různé relativně nenápadné šedé silverhead mušky obvykle fungují dobře ... pokud člověk chytí tuhle řeku v topovejch letech, chytá triplety pěknejch ryb
3. Krupá (kousek nad Hanušovicemi) a Desná u Šumperka může bejt slušně zasypnutá duhákem ... spodní úsek Desné pod Šumperkem obsahuje jídelní lipany.
4. Bělá Jesenická a její přítok Staříč jsou též hezky zasypávány duháky a siveny. Zejména ten hnusnej úsek ve městě. Na Staříči se dá ještě chytat lipan, kde jinde než v Lipové, že? :-)
5. Moravice ... nad Hartou je to plný prcků, pod Kružberkem se dá chytat zejména, když je vyšší stav, občas tam svazáci naperou i hezký potočáky kolem 40ti. Dole pod Žimrovicemi je to spíš o duhákovi, lipany už vyžrali kormoráni.
6. Moravská Sázava a Březná je dobrá pro milovníky drobotě a hledání zapomenutých ryb
7. Vidnávka od Vidnavy proti proudu byla zajímavá, lipanama přecpaná voda a jednoduše chytatelná, je to už ale u Polskejch hranic, z Olomouce daleko.
8. pro milovníky lovu na zarostlejch a zapomenutejch potokách může bejt zajímavá ještě Hvozdnice třeba kolem Mladecka nebo zapomínaná Budišovka
NLuigi_Lasagne old - Profil | Ne 13.5.2012 17:58:18
NButchi - Profil | So 12.5.2012 12:19:58
Desná taky bývala hezká, dobře se tam chytalo..
Tohle je problém toho myšlení, lidi si pořád myslí, že je všechno všech.. Jak za drátama.
NZedusak - Profil | So 12.5.2012 12:18:51
Nkunnan - Profil | So 12.5.2012 12:18:02
NButchi - Profil | So 12.5.2012 12:15:50
Ááááá, ano, cesta do Zábřehu je samozřejmě v tom správném směru :-)
A šlo něco? Kdyžtak SZ :-)
NButchi - Profil | So 12.5.2012 12:15:12
Dokážu si představit, že i to by bylo v tomto státě možné..
Napadla mě i další, poněkud razantnější řešení, ale mohlo by se to otočit proti mně, jestli mi jako rozumíš..
Nkunnan - Profil | So 12.5.2012 12:14:58
Nthym - Profil | So 12.5.2012 12:13:29
NButchi - Profil | So 12.5.2012 12:10:03
Tak pak dej vědět kdy, možná se budu pohybovat kolem :-))
Já tam potkal v říjnu 2 borce s vláčkou, v srpnu jednoho se žížalou.. A nejhorší je, že chytali drze dál.. Protože porybný seděl s jejich tatou v hospodě..
Nthym - Profil | So 12.5.2012 12:09:55
Nthym - Profil | So 12.5.2012 12:08:09
Nthym - Profil | So 12.5.2012 12:06:31
NButchi - Profil | So 12.5.2012 12:02:46
Mno, jak pro koho.
Pokud znáš lidi na správných místech, můžeš to ignorovat jako bláhové zvolání člověka, který nepovažuje zákony za cár papíru.
NZedusak - Profil | So 12.5.2012 12:02:33
Nkunnan - Profil | So 12.5.2012 12:02:28
NButchi - Profil | So 12.5.2012 12:02:13
No jo, rybáři chcou sumce a kapry..
Sypou to, kde můžou..
Holt bílá ryba ubývá.
NButchi - Profil | So 12.5.2012 12:01:41
Hmm, tak s tímhle panáčkem bych byl hodně rychle hotov. Ostatně, dneska chytá kdejaký vandrák.
Ha, to ani nevím, že tam někdo takový jezdil.. Každopádně se tam normálně chytá na červa a na vranku.. Hnus..
Máme to tam pěkné, že? Škoda, že už tam nejsou ryby...
Jinak ano, ten naviják je moc hezký :-)))
Nthym - Profil | So 12.5.2012 11:57:32
Nkunnan - Profil | So 12.5.2012 11:56:29
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 12.5.2012 11:51:35
NZedusak - Profil | So 12.5.2012 11:49:54
Nthym - Profil | So 12.5.2012 11:48:34
NButchi - Profil | So 12.5.2012 11:47:33
Podle zákona tě musím upozornit na to, že je to trestný čin..
NButchi - Profil | So 12.5.2012 11:47:06
Pěkná ryba, to už mohl být dobrý boj..
Takoví dřív bývali i v Moravě.
NZedusak - Profil | So 12.5.2012 11:46:37
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 12.5.2012 11:43:30
NZedusak - Profil | So 12.5.2012 11:41:47
NButchi - Profil | So 12.5.2012 11:41:02
A co je to zač?
Já si myslím, že Vasil Vilda teďka chodí kanálama a zpytuje svědomí :-)))
Nthym - Profil | So 12.5.2012 11:36:44
NButchi - Profil | So 12.5.2012 11:35:39
Tak když to říkáš..
Přehradu beztak propálit nelze.
Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 12.5.2012 11:28:52
NButchi - Profil | So 12.5.2012 11:28:12
Já s tím začal až letos, právě kvůli té pýše, a musím říct, že je to docela zábava.. Žádnou obr rybu jsem teda nechytil, ale tenhle skalák už docela i ohnul prut.
Letos se začnu věnovat streamerování na dravce, věřím tomu..
NButchi - Profil | So 12.5.2012 11:26:52
Ano, velice barvitě, nechybelo tomu nic.. Až na tu soudnost.
Ale ale, snad ten známý článek nebylo jeho první extempore?
Kde to žije - muškaření
ČtNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53135
ČtNO muškách, umělých 34436
ČtNPovídání JEN o vázání a muškách 22022
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














