- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
rybářská stráž a jejich chování
Předem děkuji za slušné odpovědi. Zítra tady dodám i jeho číslo.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NChosé 2 - Profil | Po 30.4.2012 23:30:14
NPYTLAKS - Profil | Po 30.4.2012 23:16:46
Npohodak - Profil | Po 30.4.2012 22:55:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
a pocas kontroli nemoze mat nahodene pruty
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 21:58:14
Nevím proč nacpali to "1a" do názvu spousty revírů, ale nějaký důvod to má. Povinost zapsat podrevír je psána vždycky v popisu revíru. Vím, že chlapi říkali, že někdo od RS tak kvůli tomu vyhrožuje zadržením papírů, ale něměl jsem "tu čest" jej potkat.
NAntonM - Profil | Po 30.4.2012 21:52:19
Teď jsem četl v soupisu popis revíru a máš naprostou pravdu.
Pokud by se mělo něco napsat do kolonky podrevír tak jen číslo 00.
A to v případě že by daný revír měl podrevíry. Což nemá.
Nrover - Profil | Po 30.4.2012 21:46:56
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 21:42:58
MImochodem, bude komedie až opadne voda. Z ostrovů se nesmí lovit. A bude ostrov poloostrovem, no to chci vidět tu případnou kontrolu (u Roudna) :-)
Nmalamut - Profil | Po 30.4.2012 21:40:06
NAntonM - Profil | Po 30.4.2012 21:38:40
To si musíš přečíst sám po sobě to co jsi napsal.
A pak musíš být také trochu soudný.
Odemne to nečekej. Nejsem sudí.
Samozřejmě netvrdím že ten pán od RS byl slušný.
Také znám RS kteří nerozeznají od sebe kapra a amura , duháka a potočáka , plotici od jesena atd.
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 21:37:48
Nmalamut - Profil | Po 30.4.2012 21:37:12
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 21:36:47
Nejsem si vědom že bych porušil nějaké ustanovení RŘ. On jelikož měl naše povolenky v ruce tak nám začal nadávat a řekl nám že pokud se nezabalíme a okamžitě od tama nevypadneme tak nám povolenky nevrátí. Jelikož je teprve začátek sezony tak jsem neměl v úmyslu přijít o povolenku a čekat než se mi vrátí zpátky tak jsme s kolegou balili vercajk a připravovali se k odjezdu.
Jelikož vím že vjíždění na trávu kolem břehu od vody až ku tomu stromovému porostu je zakázáno, tak jsem se ho slušně zeptal co jemu dává právo parkovat při rybolovu tam kde jiní nesmí, no bohužel jsem se zlou potázal, vynadal mi do IDIOTU a že mi je hovno po tom kde on parkuje, že on je tu od toho aby kontroloval a já držel hubu.
NAntonM - Profil | Po 30.4.2012 21:32:23
Já netvrdím že jsi špatný člověk, ale musíš si sám uznat svůj podíl viny.
Protože jsi se také nechoval naprosto korektně. (stačí si to tady přečíst a je to jasné)
Nrover - Profil | Po 30.4.2012 21:32:03
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 21:31:16
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 21:30:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
To "vlastní" je tam aby lidi nedávali ryby dohromady a pak neokecávali že jedna ryba je jeho a druhá kolegy a tedy nemá "odchytáno".
/// Zakazuje se používat společných zařízení k uchovávání ulovených živých ryb./// - tohle jediné má trošku vztah k tomu vlastní, jinak ti vlastní, nevlastní, vezírek nikdo nedokáže.
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 21:29:29
NBílý - Profil | Po 30.4.2012 21:29:15
Nrover - Profil | Po 30.4.2012 21:26:59
NAntonM - Profil | Po 30.4.2012 21:26:54
Jasně . Nemohu a ani nehodnotím toho pána od RS.
Ale zadavatel otázky se chová poněkud zvláštně.
NAntonM - Profil | Po 30.4.2012 21:24:59
Nezná rybářský řád a pak se ještě rozčiluje.
VIII. Uchovávání ulovených ryb
Pokud osoba provádějící lov uchovává ulovené ryby živé, je povinna mít vlastní vezírek nebo takové zařízení, které umožňuje rybě alespoň minimální pohyb (haltýř, konstrukce potažená síťovinou apod.). Je zakázáno upevňovat ryby provlečením za skřele nebo jiným nešetrným způsobem, popřípadě nechat nezabité ryby uhynout. Ryba uložená ve vezírku nebo jiném zařízení na uchovávání živých ryb je považována za ponechanou. Zakazuje se používat společných zařízení k uchovávání ulovených živých ryb.
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 21:24:18
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 21:22:16
NAntonM - Profil | Po 30.4.2012 21:21:40
Jenže musíš to brát tak že si každý danou věc popíše tak aby to bylo pro něj přívětivější.
Takže bych z toho co napsal zadavatel otázky odečetl tak 50- 80%.
Už jen to jak píše že měl RS štěstí... protože kdyby tak by.. to by koukal.
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 21:19:44
Nrover - Profil | Po 30.4.2012 21:17:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Edit : Den roli nehraje, ...je to o té připravenosti, ...na různá čísla se dá volat v různou dobu !
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 21:15:48
Ale teď vážně. Když něco provedu, budu držet hubu a ne si vyskakovat. Ale to co psal kapr61 mě celkem "dostalo".
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 21:14:59
si chceš stěžovat v sobotu v poledne
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 21:14:01
Nrover - Profil | Po 30.4.2012 21:11:40
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 21:08:52
Doufám teda, že nebudu ptomec a nebudu to potřebovat. Ale dneska nevíš komu přeskočí a půjde se uklidňovat buzerováním lidí.
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 21:06:25
Jak říkáš, když nic neudělám, tak se nedám. Když něco provedu tak držím hubu a krok...
Nrover - Profil | Po 30.4.2012 21:05:28
NDave≻ - Profil | Po 30.4.2012 21:05:25
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 21:04:11
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 21:01:35
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 21:00:40
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 20:59:30
NF16 - Profil | Po 30.4.2012 20:58:12
NDave≻ - Profil | Po 30.4.2012 20:57:57
Nmilin - Profil | Po 30.4.2012 20:57:32
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 20:57:03
NGRUPA - Profil | Po 30.4.2012 20:56:48
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 20:55:45
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 20:55:12
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 20:53:45
Jen mě to tak napadlo.
Nmalamut - Profil | Po 30.4.2012 20:52:12
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 20:47:57
Já ho tam teď viděl prvně a stačilo mi to.....
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 20:45:35
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 20:43:35
Nrover - Profil | Po 30.4.2012 20:42:28
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 20:39:07
Říct mi co tobě tak by to bylo asi zajímavé, už proto že nemá právo tě vyhánět od vody a to za jakýchkoli okolností, i kdyby ti zadržel papíry.
Nnofish - Profil | Po 30.4.2012 20:33:09
(asi tu rybařinu moc žeru no......)
Nkapr61 - Profil | Po 30.4.2012 20:32:00
Kde to žije - všechna témata
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












