- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Už se do vás někdo navážel za foto ryb?
Stalo se vám že jste ulovily rybu která je hájená, podměrečná, v pyžamu,nahá, nenalíčená ,nenačesaná, hladová, přežraná, suchá, moc slizká a já nevim co ještě ? Někteří kritici jsou hustý.......................
Autor diskuse: Krocajda - Profil , 16.4.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
5x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Venca888 - Profil | St 18.4.2012 17:23:08
Dave≻ >> nemůže se vzdát svýho názoru, pokud nejsi schopen předložit relevantní argument. Tvrdit, že rybaření (v tý podobě, ve kterýho praktikujeme my) neni zábavou, je směšný.
A reagovat na tebe budu, kdy se mi zlíbí. Pokud s tim máš problém, dej si mě do ignorace...
A reagovat na tebe budu, kdy se mi zlíbí. Pokud s tim máš problém, dej si mě do ignorace...
Dave≻ - Profil | St 18.4.2012 17:22:07
JKB >> Škoda, že jsou tu takoví lidi.Ti normální lidé se skoro vůbec v diskusích neobjevují.
Dave≻ - Profil | St 18.4.2012 17:19:25
Venca888 >> Končím, protože si zatvrdlí oříšek a nechceš se vzdát svého nazoru za kterým si tvrdě stojíš.Měj se faj a dnes už na mě prosím nereaguj.
usak - Profil | St 18.4.2012 17:19:18
Dave≻ >> mas pravdu, zjevne to tve rybareni nema se zabavou/ pobavenim vubec nic spolecneho.... :-)
Venca888 - Profil | St 18.4.2012 17:15:32
usak >> musíš ho brát s rezervou - už jsem si několikrát všimnul, že tenhle človíček si upravuje význam obecně ustálenejch pojmů tak, aby mohl argumentačně podpořit svoje přesvědčení, který pak vydává za dogma... :-)
JKB - Profil | St 18.4.2012 17:12:43
Dave≻ >> neres to,myslis ze to pochopi?...ani kdyz jim to tisickrat napises
Venca888 - Profil | St 18.4.2012 17:12:35
Dave≻ >> Ale chlapče... bohužel máš problémy s vnímánim elementárních termínů, takže se diskredituješ bez mýho vlastního přičinění... :-)
Pokud něco nikoliv nevyhnutelnýho děláš jen pro svuj požitek, jedná se o zábavu. Rekreační hraní fotbalu, hraní her na PC, sledování filmu v TV, turistika, rybaření (pokud si jim nevyděláváš na živobytí).
Pokud něco nikoliv nevyhnutelnýho děláš jen pro svuj požitek, jedná se o zábavu. Rekreační hraní fotbalu, hraní her na PC, sledování filmu v TV, turistika, rybaření (pokud si jim nevyděláváš na živobytí).
Dave≻ - Profil | St 18.4.2012 17:10:14
usak >> Psal jsem to vencovi.Pro požitek a zažitek ze zdolavané ryby a nejen ryby, ale i třeba z okolí vody.
Dave≻ - Profil | St 18.4.2012 17:07:23
Venca888 >> Opět tě musím upozornit, že zabava a nějaký požitek je rozdíl.Pleteš si tu pojmy s prujmy.Buď si tak ................, nebo ti dochází argumenty.Nechceš už náš rozhovor ukončt pro vlastní dobro???
usak - Profil | St 18.4.2012 17:05:39
Dave≻ >> porad mi teda unika ten duvod chozeni na ryby? resp. tedy duvod toho, ze mas u te koexistence a lyrickeho rozjimani s prateli v lune prirody nahozeno....ze mas na konci vlasu hacky....ze se u toho musis otravovat se zdolavanim ryby..... s jejim focenim...atd atd?
Dave≻ - Profil | St 18.4.2012 17:01:56
Venca888 >> Pro zážitky, ktery z obyvaku a od taboráku nezískám.
Reznik76 - Profil | St 18.4.2012 17:01:52
Dave≻ >> ještě ti jako správnýmu a pravýmu Prorokovi KAPRA chybí sepsat Kaprán
Kapr akbar
Kapr akbar
JKB - Profil | St 18.4.2012 17:01:13
Dave≻ >> ja tady koncim,nebudu jim dal delat radost aby se mohli hadat...
mates202 - Profil | St 18.4.2012 17:00:50
Krocajda - >>
Ahoj,
ruku na srdce = některé fotografie od některých uživatelů jsou hnus a někdy mám pocit, že je to jen čistá provokace a to třeba focení hájené štiky na suchém, od sluníčka ohřátém kameni(nic proti nikomu) = to asi není v pořádku?, ale je pravda, že někteří kritizují naprosto vše.
Sám se k rybám chovám jak jen nejlépe to jede a je pravda, že se najde provokatér, který si prostě musí rejpnout.
Uzavřel bych to asi takto = ryby neberu(jen výjimečně) a proto, pokud vím, že rybu pustím zpět nebo se jedná o rybu hájenou, měl bych se tak k ní chovat.
Ahoj,
ruku na srdce = některé fotografie od některých uživatelů jsou hnus a někdy mám pocit, že je to jen čistá provokace a to třeba focení hájené štiky na suchém, od sluníčka ohřátém kameni(nic proti nikomu) = to asi není v pořádku?, ale je pravda, že někteří kritizují naprosto vše.
Sám se k rybám chovám jak jen nejlépe to jede a je pravda, že se najde provokatér, který si prostě musí rejpnout.
Uzavřel bych to asi takto = ryby neberu(jen výjimečně) a proto, pokud vím, že rybu pustím zpět nebo se jedná o rybu hájenou, měl bych se tak k ní chovat.
Dave≻ - Profil | St 18.4.2012 17:00:40
usak >> Maš pravdu.Někdo pro tohle sedí u táboráku a někdo zase na rybách.Hadej co jsem si vybral já???
Dave≻ - Profil | St 18.4.2012 16:59:29
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Dominiku,dominiku, co by na tu tvoji fotku z posilovny řekla třeba babička s dědečkem, kdyby to viděli.Ti by asi byli zaskočeni co???
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











