- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vozík na přepravu vercajku k vodě
Máte někdo doporučení na nějaký vozík, či nějaké udělátko na vercajk? Začíná mi to přetékat přes hlavu a dvakrát se mi od auta k vodě jít nechce :)
(Jde mi spíš o osobní zkuženosti a obrázky)
(Jde mi spíš o osobní zkuženosti a obrázky)
Autor diskuse: MartinPr - Profil , 15.4.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
13x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
loda30 - Profil | St 30.10.2013 11:51:27
Patˇas >> Zdarec, hračka pěkná, ale zkusím ti malinko oponovat, zhlediska praktičnosti.. Mám jako druhé auto (rybářské) Suzuku Vitaru, r. v. 98, A ta taky jezdí za zhruba stejnou spotřebu(mám LPG, takže i levněji) a prostoru je myslím daleko více. Navíc na větší akce jezdím vozík a na něm člun, což si malinko s čtyřkolkou nedokážu na cestě představit. A pořizovačka je zhruba stejná, když pominu investici do montáže LPG. To jen tak pro srovnání, měj se a ať se daří, měj se... David
Dendy036 - Profil | Út 29.10.2013 21:58:35
Patˇas >> Ahoj,dakujem za odpoved.Mne sa strasne paci smc 300ccm jumbo.Je to zevraj nasilnejsia 300vka.Je to iba zadny nahon,no ja chodievam na ryby iba po rovine.Dosahuje rychlost viac ako 100km-h.Nemam ju bohuzial kde garazovat,jedine v praci,no este uvidim.No velmi by som ju chcel.Velmi ti zavidim,musi to byt paradicka ist na ryby na stvorkolke.Maj sa pekne,pekne ulovky ti prajem,cau
Patˇas - Profil | Út 29.10.2013 20:34:51
Dendy036 >> Ahoj je to Access Max 4 limited 300ccm naviák +tažný r.v. 2008 koupil jsem jí starší za 65tis měla najeto 4000tis. tedˇ má 15tis. a vše v pohodě.Spotřeba jak auto 7-8litrů Jo je to made in Thaiwan,ale hodně povedená.A musím říct na ryby ideální věc.Když jsem jezdil autem,nestačil jsem zpravovat podvozek.Jen taková rada,kdybys ji někdy kupoval tak ber silnější a 4*4 .Nevýhoda na rybách:
Musíš jí mít pořád za prdelí jinak o ni příjdeš,dost se kradou.Vím o nich dost a znám všechny značky,tak kdyby ozvi se rád poradím.Dobrej lov Patˇas
Musíš jí mít pořád za prdelí jinak o ni příjdeš,dost se kradou.Vím o nich dost a znám všechny značky,tak kdyby ozvi se rád poradím.Dobrej lov Patˇas
kožich007 - Profil | Út 29.10.2013 19:28:42
Dan.J >> nad scoutem přemejšlel a měl jsem i dobrou nabídku na předváděčku za moooc dobrou cenu, ale po zjištění že to je tam na polňačku a nerozmoklou lesní cestu jsem přestal hledat kompromis a šel do offíka.
pokud bych do něj drbnul tak by toho moc nezůstalo a ještě bych platil za kašpárka :)
Tak to si měl štěstí jako bejk :))
pokud bych do něj drbnul tak by toho moc nezůstalo a ještě bych platil za kašpárka :)
Tak to si měl štěstí jako bejk :))
Dendy036 - Profil | Út 29.10.2013 6:35:48
Patˇas >> ahoj ,aky je to model,obsah a co ta stala,dik,cau.
Dan.J - Profil | Po 28.10.2013 22:25:59
kožich007 >> Já mám Maruš ale příští rok pořizuju něco jiného na 99% Scouta.Za to nepoděkovaní bych do něj asi drbnul aby tam zajel znovu :-) Jinak já taky zapadnul ale to jsem měl ještě Mazdu 323 (vytuněnou).Chtěl sem si zkrátit cestu a tak že pojedem s rodinkou po polňačce,no a koukám že je nafoukáno dost sněhu na silnici.Říkám si,hlavně nesmíš zastavit a bude to ok.Celkem to šlo a najednou rána na předek a sníh na kapotě,drobet větší hromada :-) No nic,tak sem nechal běžet motor a topení (docela mrzlo) a měl sem tam rodinku.Hold sem se musel sebrat a jít v mrazu do vesnice pro nějakej traktor.První barák a měl sem štěstí,popotáhnul mně cca 1Om a byl sem zase na kolech.Nakonec vyšlo najevo že se zná s mojí ženou (chodili spolu do školy) a prej že sem dneska pátej a asi né poslední :-)
kožich007 - Profil | Po 28.10.2013 19:34:24
Dan.J >> jo tak to jsem zažil letos v poslední březnové kalamitě, byl jsem s kámošem blbnout s autíčkama po polích a lesích a při cestě za ním a pak domu jsem táhnul asi 10 aut ze škarp :)) výsledek vše venku a jen jedinej človíček nepoděkoval :( čím jezdíš ty?
Dan.J - Profil | Po 28.10.2013 19:30:44
kožich007 >> Počkej jen co napadne sníh,to se při cestach nezastaví :-)
kožich007 - Profil | Po 28.10.2013 19:28:21
Dan.J >> no jasně do vody nepojedu, ne že bych to na brodě nadal, jen se mi nechce ničit vodu. Jinak k vodě s tím dojedu a nemusí tam být ani cesta, tu si udělám. Zatím s tím tahám já rybáře kteří se přecenili :))
kožich007 - Profil | Po 28.10.2013 19:22:11
Dan.J >> jo to máš pravdu, do vody s ním nepojedu. Jinak nevím kam bych nemohl?! Zatím pořád existují cesty kde nejsou žádné značky a je tam jen "malej" příkop a nebo položenej panýlek a to není problém.
Dan.J - Profil | Po 28.10.2013 19:14:23
kožich007 >> No auto parádní ale všude se s ním taky nemůže.
retrívr - Profil | Po 28.10.2013 19:02:31
lubpro >> Tak na pruty zapomeň, ty se ale dají dát v klidu věšiou na záda, či d ruky. Pak jde o velikost svačiny,či pytle na ryby, nebo zběsilosti zakrmování.Tuhle varintu bxch já neunes, to je ale moje úchylka.Měj se.
Čtenáři této diskuse také sledují
Pelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Feederařina na řece64350
Korum - vše kolem téhle značky9590
S feederem na kapry96912
Vše kolem parmových prutů Bárbel.6058
Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Feeder videa - výběr MM201
Závodní Method feeder402
Pickermánia-ultra light fishing49077
Preston - vše kolem této značky.4055
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ČtFeederařina na řece 64350
ČtPickermánia-ultra light fishing 49077
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













