Vozík na přepravu vercajku k vodě

Máte někdo doporučení na nějaký vozík, či nějaké udělátko na vercajk? Začíná mi to přetékat přes hlavu a dvakrát se mi od auta k vodě jít nechce :)
(Jde mi spíš o osobní zkuženosti a obrázky)
Autor diskuse: MartinPr - Profil , 15.4.2012 feeder - náčiní, doplňky

NErva - Profil | Po 28.10.2013 18:56:09

Dan.J - Jj., ale to by stál ještě jednou tolik :-(((

    Ndosec - Profil | Po 28.10.2013 18:53:27

    Dan.J >> a pak už chybí nějaká redukce k elektromotoru k lodi a jede to samo :-))

      NDan.J - Profil | Po 28.10.2013 18:49:58

      Erva >> Takové prachy to stojí a tohle vymyslet nedokážou ? :-)

        NErva - Profil | Po 28.10.2013 13:22:50

        Dan.J - Jj., tak nějak , nebo bohužel vždy vozík nadzvednout a zatočit tam kam člověk potřebuje , ale z tím otočným předním kolem by bylo vyřešeno vše :-))

          NDan.J - Profil | Po 28.10.2013 13:20:32

          Erva >> Tohle vážně špatně nevypadá,jen bych to vyřešil drobet jinak.Pokud tam jsou kolečka tři a hlavně,přední pevné.Musí se s tím hodně špatně manévrovat (zatáčet),podle mně by bylo určitě lepší aby to přední kolo bylo na ložisku a mohlo se otáčet něco takového jako mají vozíky v marketech :-)

            NErva - Profil | Po 28.10.2013 12:31:32

            rhinitisX - Není zač , hlavně aby ti to pomohlo :-)))

              NrhinitisX - Profil | Po 28.10.2013 12:29:40

              Erva >> Tak tohle vypadá fakt zajímavě. Díky

                NErva - Profil | Po 28.10.2013 12:27:39

                rhinitisX - Aha , tak to jo , ale v tom případě by pro tebe bylo lepší tohle : http://www.sportcarp.cz/obchod/rybarske-voziky-vari​ce-kartuse-topeni/prepravni-vozik-juggernaut-barrow​.aspx

                  NrhinitisX - Profil | Po 28.10.2013 12:22:44

                  Erva >> Nad tou úpravou jsem taky přemýšlel. Ze zdravotních důvodů musím co nejvíc šetřit záda (2 kolečka), ale na mých oblíbených místech se na některých úsecích vlezu jen s jedním :-))

                    NErva - Profil | Po 28.10.2013 12:16:45

                    rhinitisX - Aha, tak já to blbě pochopil :-))) Tyhle jsou jen na jedno kolo , ale po drobných úpravách by tam ty 2 kola šli dát , podle mě je to ale zbyteční .

                      NrhinitisX - Profil | Po 28.10.2013 12:13:09

                      Erva >> Díky za odkaz, ale nikde jsem se nedočetl, že by šel sestavit s jedním nebo se dvěma kolečky. Ani když jsem gůglil :-))

                        NrhinitisX - Profil | Po 28.10.2013 12:04:16

                        Nemáte někdo typ na vozík, který se dá sestavit s jedním nebo se dvěma kolečky? Našel jsem jeden od X2, ale nějak ve mě nebudí důvěru.....

                          Ndosec - Profil | Ne 27.10.2013 17:50:07

                          Lojzakk >> co znamená " kdyš zapřávne" .-))

                            Nlubpro - Profil | Ne 27.10.2013 17:09:39

                            Bude tohle stačit na přepravu feederů ?

                              NLojzakk - Profil | Ne 27.10.2013 16:03:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              kdyš to nemůže odtáhnou tak zapřávne .

                                NLojzakk - Profil | Ne 27.10.2013 15:59:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                kdyš Killer nejede džípem,tak většinou s touhle károu.

                                  Noskus - Profil | St 23.10.2013 4:25:59

                                  pitrs818 >> vozik jak cip......

                                    NDendy036 - Profil | Út 22.10.2013 22:15:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Márvin >> ja mam starbaits trolley,nebol najlacnejsi,no da sa perfektne rozlozit.Cena cca 150 euro,cau. foto okta combi,pod nim mam lehatko.Rozlozene vyska asi 10-12 cm.