- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chyba ve vaření boilies?
Dobrý večer. Mám problem při vaření boilies že se mi aroma vyvaří a koule poté nejsou tolik aromatické, co stím? Přidat do vody aroma a vařit v něm? Díky za rady.
Autor diskuse: risa - Profil , 9.4.2012 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NSlavíček - Profil | Út 10.4.2012 15:47:00
oskus >> osobně vodu do ničeho nedávám ale v malém množství je to možný . Pokud to přeženu a je to hustý přidám klidně i vejce nebo trochu tekutý potravy . Už jsem to tady někde psal jednoduchá rada tekutý složky do mísy pak větší část směsi promíchat a nechat aspoň půl hodiny odležet . Pak dosypat válet dokud těsto nepřestane lepit . Nesmí bejt hustý ani řídké to chce trochu praxi .
NSla - Profil | Út 10.4.2012 15:07:41
oskus >>bud pridat olej nebo suche smesi pridat radsi trochu min nez obvykle a nechat chvilku odpocinout v sačku.
Noskus - Profil | Út 10.4.2012 15:03:01
lubos666.p >> tak to dělám, no musím to vychytat je to domácí recept tak se to musí poladit.Není tam málo vajec?
Nlubos666.p - Profil | Út 10.4.2012 15:01:20
oskus >> No když máš namíchaný vejce s různejma olejema a komplexama a bůhví čim,tak tam směs přisypávej do té doby než z toho bude ta tuhá masa.Když se to nepovede,tak voda ještě nic nezkazila.Musim valit pryč-Slavíček -je to na Tobě:-)
NSlavíček - Profil | Út 10.4.2012 14:59:31
oskus >> Jak píše luboš musí to bejt podobný modelíně . Nesmí se to lepit a při natažení praskat.
Noskus - Profil | Út 10.4.2012 14:57:10
lubos666.p >> no když to leze z mlýnku tak to musím natahovat ručně ,protože nemám kolejničku a když to nepodržím a rolouje se to pod mlýnek tak se to láme
Nlubos666.p - Profil | Út 10.4.2012 14:55:16
oskus >> Udělej hada a zkus ho trochu natahnout,když to půjde,těsto je o.k.-když se hned trhne,bude se to špatně válet.Hady děláš jak? Přes nějakej vytlačovací klump,nebo obrácenou stranou rollbalu?
Noskus - Profil | Út 10.4.2012 14:53:13
hm,díkes kucí ,zkusím to tedy ztenčit ty hady,těsto se mi zdá být ok
Nlubos666.p - Profil | Út 10.4.2012 14:49:43
Slavíček >> Jasně,to by mohlo taky bejt.-to tuhý těsto.
NSlavíček - Profil | Út 10.4.2012 14:48:42
oskus >> To může dělat příliš silný průměr hada nebo moc tuhý těsto .
Noskus - Profil | Út 10.4.2012 14:48:29
lubos666.p >> z prodávanou směsí to nedělá,ale je pravda ,že některé nejsou popraskané
Nlubos666.p - Profil | Út 10.4.2012 14:46:15
oskus >> Neděláš moc tlustý hady? To se pak tohle na rollbalu děje.Zkus toho hada malinko natahnout,než ho dáš na rollbal.Pak jedině moc rozpadavý těsto,pomáham si klíčkama z pšenice,když se mi tohle stane.
NSlavíček - Profil | Út 10.4.2012 14:34:06
oskus >> Příčin může bejt víc málo pojiva krátká doba varu nebo příliš rychle sušení .
Nlubos666.p - Profil | Út 10.4.2012 13:53:10
pájanb >> Tohle nekupuju,ale našel jsem tady,když teda nechceš rybářskou:-) :http://www.mala-italie.cz/food/eshop/8-1-Ryze-mouka-smetana/0/5/236-MOUKA-Z-TVRDE-PSENICE-Semola-500g
Jinak krupici kupuju normálně v potravinách,rybářskou né:-):http://www.loveckyrevir.cz/loveckyrevir/eshop/25-1-KRMENI-NASTRAHY/0/5/1188-Psenicna-krupice-semolina-500g-ta musí být nějaká specielní.
Jinak krupici kupuju normálně v potravinách,rybářskou né:-):http://www.loveckyrevir.cz/loveckyrevir/eshop/25-1-KRMENI-NASTRAHY/0/5/1188-Psenicna-krupice-semolina-500g-ta musí být nějaká specielní.
NRamonRamone - Profil | Út 10.4.2012 12:53:17
ak sa ti zda že ti menej boilies vonia po uvareni,tak ich zalej nejakym boostrom,liquid syrupom,ktore tvoje boilies oživy ,napr.Impulz Liquid Syrup
http://www.orthodoxcarp.sk/eshop/index.php?main_page=index&cPath=13&zenid=17116efe9aa8c9e20437ba6f99d8ca0b
http://www.orthodoxcarp.sk/eshop/index.php?main_page=index&cPath=13&zenid=17116efe9aa8c9e20437ba6f99d8ca0b
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:05NKrátkodobá kaprařina x 9907
10:36NATTs hlásiče a ATTx příposlech 522
10:06NLabe fishing store 14
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...














