Kaprárske závody 5.TSCC 2012

Mohol by mi niekto troška popísať sektory na tejto vode(cesta, sahara,...)? Napíšte čokoľvek, čo sa týka tejto vody, preteku....
Autor diskuse: Lucciano - Profil , 5.4.2012 kaprařina - závodní sektor

Nosobak - Profil | Pá 27.4.2012 6:16:58

Bárťas >> jj...to určitě na A jsou ryby pěkný,ale tedka jak to máš na Roudnici je hodně dobrej krok dopředu!!!:-)

    N???? | Pá 27.4.2012 6:08:40

    osobak >> [smazano na zadost autora]

      NHalen - Profil | Pá 27.4.2012 2:16:23

      brabec(honzak) >> Jo, žere, používání vyvážky, ať každý ukáže , co v něm je ze břehu. Ale to by se toho asi tolik nenachytalo a nebyl by falešný tahák pro rybáře pro nadcházející sezónu.

        Nbrabec(honzak) - Profil | Čt 26.4.2012 20:46:16

        Halen >> něco tě žere asi;-)

          Nosobak - Profil | Čt 26.4.2012 14:49:59

          myslím si , že by štítu prospělo,udělat pouze pár rezervačních míst jako je to např. na Roudnici:-)..

            NHalen - Profil | Čt 26.4.2012 13:08:04

            Neuvažuje se pro příští ročníky použít pravidla, která musí po zbytek sezóny dodržovat ostatní lovící?

              NRKČR - Profil | Čt 26.4.2012 7:41:43

              Nové video ze 3. dne závodů na jezeru Štít, sledujte na:
              http://www.rybarskyklubcr.cz/?page=videa/stlt-2012

                NRKČR - Profil | St 25.4.2012 17:04:47

                Sledujte on-line ze závodů na: http://www.rybarskyklubcr.cz/

                  NRKČR - Profil | St 25.4.2012 17:04:09

                  Tomáš s Jardou řádí v dobýváku

                    NRKČR - Profil | St 25.4.2012 17:02:48

                    Kapří bábovka

                      NRKČR - Profil | St 25.4.2012 17:01:43

                      CT Lutín jede, do toho chlapi ......!

                        NRKČR - Profil | St 25.4.2012 17:00:12

                        Náš kamarád z daleké Anglie, Bryan boduje!

                          NRKČR - Profil | St 25.4.2012 16:58:44

                          Další 15 kg šupík pro CT Korum

                            NRKČR - Profil | St 25.4.2012 16:57:24

                            Jirka Král s 15 kg šupíkem, gratulace!!!!

                              NRKČR - Profil | St 25.4.2012 16:55:30

                              Firma ZIA-HINDERS pořídila exkluzivní letecké záběru z 5.TSCC Štít:
                              http://www.rybarskyklubcr.cz/?page=videa/stlt-2012

                                NRKČR - Profil | St 25.4.2012 16:54:32

                                Nasratý mexičan :-)

                                  NRKČR - Profil | St 25.4.2012 16:53:55

                                  A je to tady, káčko o váze 23kg!!!!!!

                                    Nondra-voj - Profil | St 25.4.2012 8:24:26

                                    RKČR >> pěknej kousek :-))

                                      NRKČR - Profil | St 25.4.2012 7:52:34

                                        NRKČR - Profil | St 25.4.2012 7:52:16

                                        18 kg pro CT Avid carp