Je opravdu lepší method mix do method krmítek než běžná krmítkovka a v čem ?

A nedal by se vylepšit např. rybý moučkou ,olejema atd. to by se přiblížila method mixu ano či ne ?
Autor diskuse: Button - Profil , 31.3.2012 feeder - nástrahy, návnady

Nprdec - Profil | Po 9.4.2012 20:38:31

zdravím,
jaký method mix by ste dali teď do studenější vody?jaké značky a hlavně jakou příchuť

    Nnumen - Profil | Po 9.4.2012 19:17:17

    Petr Havlíček >> teď je SBS strašně jemný,je to takové nadejchané. Ale funguje to. Dával jsem to i jako přísadu do krmení na závodech. Třeba v Berouně. Nebo i v zimě na kapříky a amury.

      NVáclavCZ - Profil | Po 9.4.2012 13:04:38

      zaleži na co chytas pokud na peletu ci bolies tak je lepsi method mix

        NButton - Profil | Pá 6.4.2012 21:57:55

        ansa >> :)

          NSargi - Profil | Pá 6.4.2012 21:21:31

          Tavris29 >> Method Mix Kill Krill, je vlastně novinka na trhu. Měl jsem možnost ho testovat v průběhu minulé sezony a teď z jara ho používám pořád jak jsem již psal s Red Spicem.

            NTavris29 - Profil | Pá 6.4.2012 21:16:57

            Sargi >> Velmi rád používáš Kill Krill? A jak dlouho ho už používáš?

              Nansa - Profil | Pá 6.4.2012 21:14:41

              Button - >> Ja si kŕmne zmesi miešam sám a podla podmienok v akých plánujem loviť sa dá namiešať v domácich podmienkach dobrá zmes,ktorá je mnohokrát úspešnejšia ako komerčne ponúkané produkty rôznych firiem.Posilovače používam od Sensasu alebo od Marcel Van Den Eynde a zložením nosiča a udržiavajúcej časti kŕmnej zmesi si môžem urobiť ideálnu zmes na použitie pri akomkolvek spôsobe lovu.

                NSargi - Profil | Pá 6.4.2012 19:20:39

                Velmi rád používám Method Mix Red Spice+Method Mix Kill Krill, které smíchám v poměru 1:1, přidám vodu z rybníku + booster 3XL. Pokud přidávám Method Mix do PVA punčošky přidávám pouze booster, protože voda by mi PVA rozpouštěla.

                  Narcymisiek - Profil | Pá 6.4.2012 18:47:46

                  zajímavý návrh Sensas

                    Narcymisiek - Profil | Pá 6.4.2012 18:28:25

                    Brtek >> :)

                      NBrtek - Profil | Pá 6.4.2012 16:25:31

                      arcymisiek >> hezkej obal

                        Narcymisiek - Profil | Pá 6.4.2012 15:29:05

                        Se někdo pokusil ten to method mix?

                          NVenca888 - Profil | Pá 6.4.2012 13:26:45

                          Kocháč >> pokud by ti ovšem jako praseti vadilo, že nevykonáváš potřebu do rohu... v opačnym případě bys byl blbý prase, protože bys vyvíjel úsilí k tomu, abys dosáhnul něčeho, co nepotřebuješ... :-)

                            NBrtek - Profil | Pá 6.4.2012 13:15:15

                            methot je lepší ale za ty prachy nestojí ani náhodou!!!jinak si myslím že prase je opravdu daleko inteligentnější než kapr,,,má se kde učit!!!

                              NPetr Havlíček - Profil | Pá 6.4.2012 10:58:50

                              Tavris29 - 5.4.2012 Kocháč 19:35:00 >> tak jsem se po ránu zase zasmál ... super

                                NTavris29 - Profil | Čt 5.4.2012 19:35:00

                                Kocháč >> Jj,gratuluju .o))

                                  NKocháč - Profil | Čt 5.4.2012 19:34:13

                                  Tavris29 >> Už jsem skoro stejně chytrej jak ten kapr.

                                    NTavris29 - Profil | Čt 5.4.2012 19:32:33

                                    Kocháč >> No vidíš,jak jsi chytrej .o)

                                      NKocháč - Profil | Čt 5.4.2012 19:31:40

                                      Tavris29 >> Tak kdybych byl to inteligentní prase, tak vykonávám potřebu do rohu a do protějšího si rypákem nahrnu slámu.

                                        NTavris29 - Profil | Čt 5.4.2012 19:28:14

                                        Kocháč >> Tak ono kolikrát nemá na výběr....