- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Za málo peněz hodně muziky
Pokud máte zkušenosti s levnýma věcma, které předčily vaše očekávání, tak pište... Budu ráda za každý názor.
Autor diskuse: Lucík - Profil , 23.3.2012 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nheras77 - Profil | So 24.3.2012 19:50:20
DeathDevilSC >> kámoš jezdil kamionem do Francie a věci od Geologic vozil poměrně dost, ze začátku jsem váhal pak jsem od něj odebíral poměrně pravidelně, už tam ale nejezdí je to docela škoda, protože to fakt nejsou špatné věci a ve srovnání kvalita s cenou tak fakt gut
NDeathDevilSC - Profil | So 24.3.2012 18:12:40
moj otec ked bol v Parizi na skoleni, tak kupil 2 pruty s navijakmi, znacka Geologic, dal dokopy za prut s navijakom 40€,,, bolo to cca pred 6-7 rokmi,,, tie pruty mam doteraz a ani by som ich nemenil
NMike1977 - Profil | So 24.3.2012 17:00:36
kasureb >> počkej loni to bylo koruna kus. že by letos zdražili? i tak se to vyplatí, ne ?
Nkasureb - Profil | So 24.3.2012 13:32:31
Mike1977 >> Matematika je svinstvo, 50 chemickejch za stovku není 99 hal., ale stejně dobrýýýýý!!!!
N*76* - Profil | So 24.3.2012 12:16:02
Lucík - >> Ahoj, já osobně jsem velmi spokojen s proutkem Sema X - forcee Feeder 50g
pohybuje se okolo 500-600kč a za ty prachy opravdu hodně muziky
pohybuje se okolo 500-600kč a za ty prachy opravdu hodně muziky
Nblecha39 - Profil | So 24.3.2012 12:12:27
Mike1977 >> svetylka jsou super hned mazu pro 2 balicky na sumcich je velka spotreba ale jinak nic
NMike1977 - Profil | So 24.3.2012 9:47:47
Hlubočepy >> No člověk by se divil, ale v tom Lidlu co se opravdu vyplatí, jsou jedině ty chemická světýlka. Akce každý rok stejná, a kde seženeš jedno světýlko, za 0,999 Kč ? :-)
Nmagito88 - Profil | So 24.3.2012 9:13:19
když jsem v 70 letech začínal nebylo to nic moc spíše levné věci, ale časem jsem přišel na to že nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci, pak jsem přešel na ty dražší, ale u toho jsem také nevydržel. Poslední leta se držím pořekadla že vše není zlato co se třpytí, a od toho vycházím a přešel jsem na střední třídu a mám možnost a tu využívám docela často tyto věci si obměnit. A další věc je ta že ve většině rybářských potřeb většina prodejců tuto třídu drží ve slušném výběru. Neříkám koupím i draží věci ale v poslední době, alespoň u nás jsou pouze na objednávku a to mě moc nevyhovuje jelikož patřím mezi ty co si zboží chtějí přímo prohlídnout a ošahat jak se říká a u těchto věcí alespoň u nás to nejde. Tady se praktikuje dej zálohu a potom doplatek když věcička přijde a tomu jsem jaksi nepřišel na chuť a tak se proto držím té střední třídy, která se mělíbí a vím že něco vydrží a hned se nepokazí. Byly i levné věci ktere mne zaujali ale pokud se zjistilo že jsou dobré tak hned velkoobchod a prodejci je okamžitě zdražili a stala se znich ta střední třída. V současné době nevím o levné věci která by předčila mé očekávání
NAnýzový dědek - Profil | So 24.3.2012 6:50:39
MaTTeSeK18 >> Jukni Do Nádobíčka- dával jsem tam na ně recenzi- mívají jen malou vadu v překlapěči. Ten oblouk moc nedrží v úchytu, ale kapka vteřiňáku to vyřeší.
N: vydrák - Profil | So 24.3.2012 6:15:47
Co admini co děláte
co admini ,co děláte
že stejný diškus neuhlídáte
že stejný diškus neuhlídáte....
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=640857
co admini ,co děláte
že stejný diškus neuhlídáte
že stejný diškus neuhlídáte....
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=640857
Nmipa - Profil | So 24.3.2012 5:33:12
Lucík - >> Jelikož nejsem žádný ropný magnát, tak "super" novinky a "top" drahé věci nekupuji ... ale těm levným taky moc nevěřím, proto že jsou levné z nějakého důvodu - a to, že jsou vyrobené z kvalitního materiálu a bezporuchové ... tak tím to asi nebude ! I když přiznávám, že se mezi nimi dají najít "berné" kousky ...
A to zadání je dost "rozporuplné a diskutabilní", proto že je pro každého -málo peněz- rozdílné a o té muzice ani nemluvě ... stačí si projít některé "vášnivé" diskuse k jednotlivým věcem zde na MRKu :-)))))
A to zadání je dost "rozporuplné a diskutabilní", proto že je pro každého -málo peněz- rozdílné a o té muzice ani nemluvě ... stačí si projít některé "vášnivé" diskuse k jednotlivým věcem zde na MRKu :-)))))
NDelwin - Profil | Pá 23.3.2012 23:19:45
ROHLIK.... nejlepsi nastraha na amury,nejlevnejsi a nejvice ucinna.
NMaTTeSeK18 - Profil | Pá 23.3.2012 22:46:59
Figos >> aha no tak to je možné no.jo já už stejně mizím ráno třeba jet na ryby:-)tak čus
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












