- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejsem tak bohatý,abych si mohl kupovat levné věci.
Jakým věcem na rybařinu dáváte přednost?
A) kupuji si jen drahé věci7%
B) kupuji si jen levné věci4%
C) kupuji si věci ověřené v praxi57%
D) kupuji si novinky4%
E) co si kupuji, do toho Unkasovi nic není28%
Od 26.2.2012 hlasovalo 46 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
32x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Po 24.10.2011 19:03:44
NUnkas - Profil | Po 24.10.2011 18:57:47
Nvundu - Profil | Po 24.10.2011 18:48:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
a včera jsem byl s přítelkyní si zachytat(nerybářka)absolutně mě přechytala v kaprech 9:3 a to chytla i jednoho65cm no a na poslední rybě hned po záseku obrovská rána a bylo.......odnesl to v posledním díle cca 30cm ad spojky.....ani nejde o to kolik stál,ale bylo to spíš citové pouto k tomu prutu....ale prostě jednou to asi přijít muselo....
Nnofish - Profil | Po 24.10.2011 18:46:40
(btw jednalo se o to, jestli známá značka = automaticky nejlepší kvalita)
NUnkas - Profil | Po 24.10.2011 18:37:19
Nnofish - Profil | Po 24.10.2011 15:15:39
Nvaga - Profil | Po 24.10.2011 14:29:37
NJaroch - Profil | Po 24.10.2011 7:12:39
U výrobků z Hulína nic na kupujícího nemrká z regálu , tudíž ho neoslovuje :-)
Je to docela prdel , když zboží prodává obal a ne samotný výrobek :-D
Realita všedních dnů , hlavně když to má věhlasnou značku , to ostatní co neznám musí stát samozřejmě za prd a není pro mne vhodné .
NPetr.J - Profil | Ne 23.10.2011 16:48:11
Nštikobijec - Profil | Ne 23.10.2011 16:15:56
NLadineeek - Profil | Po 10.10.2011 7:00:58
S FISHOPem (Sema) jsem také spokojen.
U TROPICLIBEREC jsem 2x objednával, ale naposledy mi přišly gumové nástrahy naházené do jednoho pytlíku a všechny ty kusy, které měly na sobě něco bílého, krémového, tak se obarvily na zeleno atd. Po napsání emailu se mi ozvala od nich jedna paní, že mám napsat seznam obarvených gum a že mi pošlou nové, po 14 dnech a jedné urgenci stále nic. Ale jinak spokojenost, měl jsem tam jednu reklamaci s podběrákem, která byla rychle vyřízena. Ikdyž si vzpomínám, že v první objednávce byly nějaké drobné nesrovnalosti, ale asi nic významného.
HANÁCKÝ RYBÁŘ, tam jsem si objednával náhradní špice na feeder, rychlé a vstřícné jednání, bohužel mi přišly asi 2 špice trochu poškrábané a jedná 0,75z teda hodně omlácená a poškrábaná. Bylo to celkem pečlivě zabalené, takže dopravou to nebylo. Vzhledem k tomu, že je to plnej uhlík, tak by to snad na funkci nemělo mít vliv a nebudou praskat :-)
NJaroch - Profil | Po 10.10.2011 3:20:31
NMachino - Profil | Ne 9.10.2011 17:52:25
NSAMI - Profil | Ne 9.10.2011 17:44:58
Druhý prut jsem se mě zlomil v autě, a to Sensas Power match 390 Medium (chtěl jsem zkusit jestli nebude vadit když budu převážet navázaný prut-bude to vadit (-: ) a po telefonátu do Rybolov s.r.o. mě bylo zděleno, že tyto situace provádí výměnou celého prutu za cenu jednoho dílu, a tak jsem se jich zeptal, jestli by tato výměna nebyla možná rovnou za prut 420, (jelikož to byl můj první match prut a jak jsem velice brzo zjistil, že mě nevyhovoval svojí délkou), odpověď byla kladná a aktuálně jsem s tou délkou spokojen-tím chci pochválit oba dva prodejce za perfektní přístup k zákazníkům. Pavel Salímk ml.
Nnunulka - Profil | Ne 9.10.2011 17:15:08
NFrancJosef - Profil | Ne 9.10.2011 12:43:34
NFrancJosef - Profil | Ne 9.10.2011 12:42:24
Nk-70 - Profil | Ne 9.10.2011 10:52:54
Nnunulka - Profil | Ne 9.10.2011 9:51:44
NPvl - Profil | Ne 9.10.2011 8:45:56
NSAMI - Profil | Ne 9.10.2011 8:37:51
Nrybomil - Profil | Čt 29.9.2011 12:11:57
Nrybomil - Profil | Čt 29.9.2011 12:09:02
Nnofish - Profil | Čt 29.9.2011 12:01:53
Njelen10 - Profil | Čt 29.9.2011 11:55:39
Nrybomil - Profil | Čt 29.9.2011 11:54:30
Nnofish - Profil | Čt 29.9.2011 11:46:38
Nrybomil - Profil | Čt 29.9.2011 11:40:00
http://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatiky.php?druh=2&vyrobce=25&sirka=195&profil=65&prumer=15
Mám ty jejich předchůdce v rozměru 185/65/R14 a můžu je doporučit. Přesto jsem letos objednal jiné a tedy utekl k Nokianu na typ WR D3, bo se na naše rozbité silnice vyplatí připlatit 150 - 200 Kč a použít gumy zesílené v boku ( XL, případně jiné označení u jiných výrobců ). Jsou teď ve slevě 39 nebo 38% , o kvalitě směsí Nokianu netřeba pochybovat. Při řidičské škole smyků na autodromu Most nám ukazovali gumy s neskutečnými boulemi a s čouhajícími dráty, jak ty gumy mnohdy vypadají z našich silnic.
www.pneusoukup.cz
Větší problém vidím v tom, že Vredesteiny neberou na protektory, z těch asi nikdo dál protektor už neudělá.
U letních pneu nové ( švýcarské ) značky ESA je to podobně. Pečou je nevím kde, ale dohledat by se to mělo.
Nnofish - Profil | St 28.9.2011 23:15:03
Holt spousta lidí si neuvědomuje že část ceny tvoří značka, někdy větší někdy, menší část, ale tvoří. Viz adidas, nike, apple, ibm, bmw..... (rybářské schválně nepíšu) A neboj, nemyslím si, že jsou značkové věci špatné, jen o značce to ale není, určitě ne u levnějších verzí výrobků.
Njelen10 - Profil | St 28.9.2011 22:24:04
Jinak co se pneu týče, když se koukneš tady (http://www.pneu-pneumatiky-testy.cz/testy-pneumatik/test-pneu-letni-185-65-15-2010/ ), tak u některých rozměrů jsou vážně pro mě zcela neznámé (a možná tedy “no name“) značky celkově před Michelinama jak napsal Nofish.
Nrybomil - Profil | St 28.9.2011 22:07:13
Podle mě tedy asi nikoliv. Vždy je něco za něco.
Asi jako když Nofish napsal, že nějaký noname gumy jsou v testu lepší Michelinů .... hm ale asi tam neuvedli v kterých přesně parametrech, např. že mají tak 2x větší opotřebení a o půl větší hluk ?
Njelen10 - Profil | St 28.9.2011 21:53:46
Nrybomil - Profil | St 28.9.2011 21:31:09
To se ho tedy poptám, jak mají u Harrisonu rozsortýrovaný ty čínský děti, aby dostali od nich jen ty suprový blanky, ten jeden z 5ti, spíš z vícero. Nebo už v Číně sami poznaji kterej prcek je suprově nadanej dělat blanky pro Haryka??? A angláni jsou tím pádem úplný pitomci co se blanků , jejich matroše a stavby prutů týče .-)
Máš to chlapče vymyšlený podivně, podle mě takhle to v Englandu nefunguje, tam jsou rybáři trochu jiná kasta.
Kua, příště tady někdo napíše, že u Sportexu taky patlaji blanky malí Marokánci a ve vývoji jedou přistěhovalci z riodežanerskýho gheta :§)))
NHlubočepy - Profil | St 28.9.2011 10:04:41
NRomanBA - Profil | St 28.9.2011 9:58:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nnofish - Profil | Út 27.9.2011 23:20:46
Nnofish - Profil | Út 27.9.2011 23:10:00
Dokonce i stejné výrobky prodávají různé firmy pod různými značkami a za hodně rozdílné ceny. Není vše jen o ceně. Myslím, že stačí vzpomenout kauzi "výrobní cena Iphone vs cena maloobchodní. Netvrdím, že se v číně neprodává levněji kazové zboží, ale zase vím od kamaráda co tam pravidelně jezdí že i věci na rybařinu tam seženeš za pětinu třeba pod jinou značkou a u nás ty samé 5x dráž. Jestliže se výrobek vyrobí za korunu, jeden prodejce jej pod svou značkou prodává za 2, jiný za 10 zase pod svou. Základ je, za kolik se výrobek dá vyrobit v dané kvalitě, když jej někdo prodává levněji, pak to už podezřelé bude.... Momentálně mám třeba rotačky z číny (nákup ve velkém) za 8kč, v obchodě u nás jsem je viděl v různých baleních pod různými značkami od 20 do 50 kč/ks.
NJuraj - Profil | Út 27.9.2011 21:44:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPepa33 - Profil | Út 27.9.2011 21:16:18
NStandey - Profil | Út 27.9.2011 20:49:37
NPaulus - Profil | Út 27.9.2011 20:45:04
NBláža - Profil | Út 27.9.2011 20:41:29
Maximálně ze sebe uděláš vola.
NPaulus - Profil | Út 27.9.2011 20:23:12
Nevíš s kým tančíš ........... o)
Čímž se vracíme k tomu, že bych nechal vyjádřit pana Mikeráska k těm bludům cos napsal, pokud na to vůbec najde chuť (v což věřím). Pokud ne, je to jeho boj.
Víc mě nezajímáš.
Nmascha - Profil | Út 27.9.2011 20:22:22
háček - relativně důležitá část sestavy, ale i levnějšími se dá nachytat běžná svazová velikost ryb
vlasec nebo šňůra - asi nejdůležitější část sestavy, tady nedělat kompromisy
prut - důležité, ale i na lískovku se dá ryba zdolat
naviják - nedůležité. Zásadně používám laciné lowendy. Zatím až na jediný (Mavep Vega) mne všechny velmi překvapili tím, co práce odvedli.
vláčecí nástrahy - upřednostňuju levnější ale osvědčené značky (salmo, dorado, UgD...) před drahými. Zkušenost mám i s nejlacinější sortou čínských kopií Yozuri apod - při poměru funkční / nefunkční cca 1:4 vychází ten jeden fungující kus stejně draho jako třeba ty salma. Takže už další kupovat nebudu.
NTransalp2 - Profil | Út 27.9.2011 20:18:50
NStandey - Profil | Út 27.9.2011 20:16:30
NPaulus - Profil | Út 27.9.2011 20:05:45
NStandey - Profil | Út 27.9.2011 19:58:11
NPaulus - Profil | Út 27.9.2011 19:39:25
NStandey - Profil | Út 27.9.2011 19:38:22
NStandey - Profil | Út 27.9.2011 19:34:56
Standey - ® [Poslat soukromou zprávu.] Út 27.9.2011 14:32:53
NJaroch - Profil | Út 27.9.2011 19:25:24
Ale !
Když jako stavěč prutů nebudu mít dostatek kšeftů tak hodím takovouto informaci do placu a za chvíli to někdo na MRKu roznese .
No a on se zase zájem o ručně stavěné pruty zase zvedne.
Platí to ale o každém druhu drobného podnikání .
NJaroch - Profil | Út 27.9.2011 19:12:18
Standey - ® Út 27.9.2011 13:38:39
LudaT >> Co na tom nechápeš? Recyklace uhlíku je v číně nákladnější než zpracování odpadu a následná výroba prutu v horší kvalitě.
Já na tom nechápu , jaký je rozdíl mezi recyklací uhlíku a zpracováním odpadu ze kterého se vyrobí méně kvalitní prut .
Z čeho se tedy vyrobí ten horší prut ?
Maximálně bych si představil nějaký kompozit , laminát s příměsí rozemletého recyklátu pro odlehčení blanku ale to je už asi o něčem jiném .
NBosanac - Profil | Út 27.9.2011 18:19:19
Ale ten Hlubocepy nastroj se ma predpoklad viceucelneho pouziti .
NJarda Š. - Profil | Út 27.9.2011 17:55:13
NBosanac - Profil | Út 27.9.2011 17:16:35
Nalda2211 - Profil | Út 27.9.2011 17:14:36
NStandey - Profil | Út 27.9.2011 16:01:34
NPaulus - Profil | Út 27.9.2011 15:53:14
NFishky - Profil | Út 27.9.2011 15:47:28
Červené karty: Krmiva Hulín
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NUdírny a uzení51139
NRetro ...50707
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRybářsko-houbařské jádro .-)45000
NORLÍK - volná diskuse240486
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NDokumenty z přírody kolem vody624
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
Kde to žije - všechna témata
12:57NATTs hlásiče a ATTx příposlech 527
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...
















