BVV Rybaření 2013

Diskuse k mezinárodní výstavě rybářských potřeb
Termín konání: 7.-10.3. 2013
Místo konání: Brno - Výstaviště
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 7.3.2012 všeobecné - ostatní

Ndosec - Profil | Čt 8.3.2012 18:30:45

Fullnek >> tady si můžeš něco prohlídnout
http://www.bvv.cz/rybareni/fotogalerie-rybareni/

    NKruty - Profil | Čt 8.3.2012 18:30:42

    Panebože... dokážeš pochopit že vstupenka na Motosalon je dražší a proto je tam dopsanej i vstup pavilon P? Pokud si koupíš jen rybaření, tak se do P na motorky nedostanes, pac to kontrolujou u vstupu... na vstupu do Fka (rybareni) se nic nekontroluje... ale když si bohatej a nechceš ušetřit tak si víš co... ;)

      Nhrubdo - Profil | Čt 8.3.2012 18:28:55

      Zdeňour >> Sorry,ale něco ti řeknu,ty si snad de***,nepřemýšlíš hlavou...To znamená že tam můžeš uplatnit ten poukaz,šel by ses snad podívat na hlavní bránu???:D Tam asi Nikl nebude..

        NZdeňour - Profil | Čt 8.3.2012 18:24:49

        chlapi neregistrujte se na to MOTO2012.mě přišel po registraci na ten motosalon voucher a tam je napsáno kde se dá uplatnit.Kde uplatnit tento voucher:
         Hlavní vstup (brána č. 1)
         Vstup pavilon E (brána č. 4)
         Vstup pavilon G2 – Hlinky (vchod G2)
         Vstup pavilon P
        RYBAŘENÍ JE V PAVILONU F A TADY NENÍ ZMÍNKA O VOLNÉM VSTUPU DO TOHOTO PAVILONU.

          Nvikicz - Profil | Čt 8.3.2012 18:22:19

          ...co firma carp-b taky tam jsou?? nevíte něco o jejich novinkách??

            NFishi - 93 - Profil | Čt 8.3.2012 18:19:05

            Kruty >> Nevím myslel jsem že když jsem regnu rybaření a pujde to že to mají dohromady jako vloni

              NSprachys - Profil | Čt 8.3.2012 18:12:18

              nabídka spolujízdy, jedeme zítra mezi 7-8 ranní z HK do Brna na veletrh, 2-3 volná místa, návrat na dohodě až si to tam nějak projdem atd... zájemci sms na 724 689 380

                NZdeňour - Profil | Čt 8.3.2012 18:11:12

                chlapi v kterým pavilonu je veletrh rybaření?

                  NKruty - Profil | Čt 8.3.2012 18:10:29

                  přesně tak :) kód normálně funguje, chce to zapojit mozek a necpat ho tam, kam nepatří :D

                    NFishi - 93 - Profil | Čt 8.3.2012 18:10:26

                    hrubdo >> Děkuji už to funguje

                      Nhrubdo - Profil | Čt 8.3.2012 18:09:03

                      Fishi - 93 >> musíš dát registraci na motosalon!

                        NFishi - 93 - Profil | Čt 8.3.2012 18:07:37

                        mexik >> MOTO2012 dam a nejde

                          NFullnek - Profil | Čt 8.3.2012 18:06:52

                          Chtělo by to nějaký FOTA!!!

                            Nmexik - Profil | Čt 8.3.2012 18:04:06

                            Fishi - 93 >> funguje to;o)

                              NFishi - 93 - Profil | Čt 8.3.2012 18:01:02

                              noční ryba >> takže dat přeskočit

                                Nnoční ryba - Profil | Čt 8.3.2012 17:58:51

                                Fishi - 93 >> ale pustí tě to dál a vytiskneš si pak z emailu ten soubor co ti přijde v PDF a máš tam vstup grátis....

                                  NFishi - 93 - Profil | Čt 8.3.2012 17:54:05

                                  Kruty >> Ten kod je neplatny

                                    NKruty - Profil | Čt 8.3.2012 17:38:56

                                    Zdeňour >> je to grátis na celej veletrh ;) i motosalon i ryby i ty ostatní

                                      Nrybomil - Profil | Čt 8.3.2012 17:35:50

                                      Před chvílí jsem se vrátil z BVV a letos dost spokojen. Prakticky vše co jsem chtěl okouknout nebo sehnat tam bylo, dokonce když to někde neměli normál poradili kde se stavit jinde, by to tam mohli mít.
                                      Pořízeny gumy 10 cm od Yumu ve slevě, slušně vypadající trojháčky za 5,-/ks ( během chvíle rozebrány i vystavené kusy ), nymfičky na tescodravce za 6,-/ks, posilovače do futra v akci 2 + 1 zadara, nějaké šnůry, pár věcí z bižu. Kámoši jeden Penn Sargus 4000 za 2240,- a druhý Daiwa Laguna 4000 za 2500,. Vobíky už šly některé též cenově dolů, ale mám zatím dost rezervu.
                                      Jídlo nesrovnatelné s výstavou v Praze, opět lepší výběr a chuťově 1+, malé pivo, polévka, kuře s rýží, káva za 135,-, všici okolo u stolu taky byly s jídlem spokojení. Lidí poměrně málo, v pohodě, nikde nával.
                                      Dopravu i vlez jsme měli zadara.Při zpáteční cestě do Makra, taky spokojenost.

                                        Ndejff - Profil | Čt 8.3.2012 17:29:15

                                        nemáte někdo odkaz na web kameru? nikde jsem ho nenašel? zítra se tam taky chystáme kolem 3 odpoledne tak snad bude prázdno.....

                                          Červené karty: elhierro