BVV Rybaření 2013

Diskuse k mezinárodní výstavě rybářských potřeb
Termín konání: 7.-10.3. 2013
Místo konání: Brno - Výstaviště
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 7.3.2012 všeobecné - ostatní

NZdeňour - Profil | Čt 8.3.2012 17:28:26

Kruty >> to je uplně grátis a nebo je to taky těch 80 kč jako u registrace na rybaření?

    Nhrubdo - Profil | Čt 8.3.2012 16:52:18

    Kruty >> A nebyl nějaký problém s tím papírem...?

      NTomajo - Profil | Čt 8.3.2012 16:33:29

      Sobb >> jj slušnej vejlet za 6 stovek :-)

        NKruty - Profil | Čt 8.3.2012 16:33:24

        Kdo chcete ušetřit, zaregistrujte se na stránkách bvv motosalonu a použijte kód MOTO2012 . Na maila vám řijde papír, kterej vytisknete. Tím máte vstupenku do všech pavilonů grátis... Já byl dnes a docela pohoda :) jak rybaření, tak motorky ;)

          NTomajo - Profil | Čt 8.3.2012 16:32:50

          čahounek >> to věřím a i ostatní ti nakoupili :-)

            NTomajo - Profil | Čt 8.3.2012 16:32:06

            LeoSNB >> jen tři oříšky pro tebe mám :-)

              NSobb - Profil | Čt 8.3.2012 16:30:50

              Tomajo >> Ale zase sis pochutnal na nudlích, ne??? :)

                Nčahounek - Profil | Čt 8.3.2012 16:30:21

                Tomajo >> a to já zasejc nakoupil slušně :)

                  NLeoSNB - Profil | Čt 8.3.2012 16:28:35

                  Tomajo >> A mě jsi nic nedovezl?.. :))

                    NZajda - Profil | Čt 8.3.2012 16:20:43

                    Red carp >> Redfish_Brno - 8.3.2012 16:16:48 >> OK. Snad se někdy zadaří...Dík.

                      Nkroupa - Profil | Čt 8.3.2012 16:18:23

                      Martin M. >> zítra ať je v 10:30 nalitá slivovice o))) přijede delegace o))))

                        Nhrubdo - Profil | Čt 8.3.2012 16:17:08

                        Není tam jen tak náhodou firma Carpproduct? Sice není na seznamu ale skusit jsem to musel :D

                          NRedfish_Brno - Profil | Čt 8.3.2012 16:16:48

                          Zajda >> Nechám Ti ho tam, budeš z toho mít časem dobrej archiv :-) Třeba se někdy příležitost najde.

                            NMartin M. - Profil | Čt 8.3.2012 16:15:17

                            ZN >> z muskariny jsem tu videl firmu Hanak.

                              NZajda - Profil | Čt 8.3.2012 16:13:29

                              Red carp >> Redfish_Brno - 8.3.2012 15:47:23 >> Určitě nebudu mít čas, abych tě hledal. Zase až tak Brno neznám...Klidně ho vypij..:-) Jedině, že bys měl skladem nějaký solidní deštník za přijatelnou cenu...

                                NKopecborec - Profil | Čt 8.3.2012 16:11:11

                                Spolujízda
                                Ahoj zítra jedem autem HK - Brno výstaviště,
                                Mám 2-3 místa, návrat dle dohody někdy odpoledne.

                                Odjezd 8:00, zájemci sms na 724 689 380

                                  NS&F - pescador - Profil | Čt 8.3.2012 16:08:59

                                  Vystavuje taky Monfish ? V přihlášených jako vystavovatel tam není nebo jsem ji nikde psanou neviděl.

                                    NZdenal77 - Profil | Čt 8.3.2012 16:03:12

                                    Taky už jsem doma,pořídil jsem jen dvoje plovky od mainline,jednu dipovanou pop kukuřici a testnul E-Classi,pěkné nářadí,nepřišlo mi nějak přelidněno a vidět něco bylo,příjemné a pohodové dopoledne,něco to stojí ale nelituju,byl jsem tam po třech letech.

                                      Ndosec - Profil | Čt 8.3.2012 15:55:18

                                      hrubdo >> měl jsem v pazourách jak ty e-range tak x-range a ty se mě zamlovali daleko víc měli fuji oka a zdáli se mě o něco málo tužší (pro mě lepší)

                                        NErva - Profil | Čt 8.3.2012 15:49:04

                                        Ahoj tak jsem se právě vrátil z Brna a můj dojem je ten ,že oproti lonsku trošku prořídli stánky ,ale ty u kterých chyběli jen prodejci z Větnamu ,tak jsem byl docela mile překvapen ,lidí tak akorát ,žádná tlačenka ,ale to podle mě nastane až od zítřka a každý si příjde na své ,netvrdím že se tam nenajdou stánky které k rybařině nepatří ,ale za ty roky už je ignoruji ,oproti lonsku podle mě hodně velké zlepšení ,tak za mě příjemný výlet .

                                          Červené karty: elhierro