- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
BVV Rybaření 2013
Diskuse k mezinárodní výstavě rybářských potřeb
Termín konání: 7.-10.3. 2013
Místo konání: Brno - Výstaviště
Termín konání: 7.-10.3. 2013
Místo konání: Brno - Výstaviště
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 7.3.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NZdeňour - Profil | Čt 8.3.2012 17:28:26
Kruty >> to je uplně grátis a nebo je to taky těch 80 kč jako u registrace na rybaření?
NKruty - Profil | Čt 8.3.2012 16:33:24
Kdo chcete ušetřit, zaregistrujte se na stránkách bvv motosalonu a použijte kód MOTO2012 . Na maila vám řijde papír, kterej vytisknete. Tím máte vstupenku do všech pavilonů grátis... Já byl dnes a docela pohoda :) jak rybaření, tak motorky ;)
NZajda - Profil | Čt 8.3.2012 16:20:43
Red carp >> Redfish_Brno - 8.3.2012 16:16:48 >> OK. Snad se někdy zadaří...Dík.
Nkroupa - Profil | Čt 8.3.2012 16:18:23
Martin M. >> zítra ať je v 10:30 nalitá slivovice o))) přijede delegace o))))
Nhrubdo - Profil | Čt 8.3.2012 16:17:08
Není tam jen tak náhodou firma Carpproduct? Sice není na seznamu ale skusit jsem to musel :D
NRedfish_Brno - Profil | Čt 8.3.2012 16:16:48
Zajda >> Nechám Ti ho tam, budeš z toho mít časem dobrej archiv :-) Třeba se někdy příležitost najde.
NZajda - Profil | Čt 8.3.2012 16:13:29
Red carp >> Redfish_Brno - 8.3.2012 15:47:23 >> Určitě nebudu mít čas, abych tě hledal. Zase až tak Brno neznám...Klidně ho vypij..:-) Jedině, že bys měl skladem nějaký solidní deštník za přijatelnou cenu...
NKopecborec - Profil | Čt 8.3.2012 16:11:11
Spolujízda
Ahoj zítra jedem autem HK - Brno výstaviště,
Mám 2-3 místa, návrat dle dohody někdy odpoledne.
Odjezd 8:00, zájemci sms na 724 689 380
Ahoj zítra jedem autem HK - Brno výstaviště,
Mám 2-3 místa, návrat dle dohody někdy odpoledne.
Odjezd 8:00, zájemci sms na 724 689 380
NS&F - pescador - Profil | Čt 8.3.2012 16:08:59
Vystavuje taky Monfish ? V přihlášených jako vystavovatel tam není nebo jsem ji nikde psanou neviděl.
NZdenal77 - Profil | Čt 8.3.2012 16:03:12
Taky už jsem doma,pořídil jsem jen dvoje plovky od mainline,jednu dipovanou pop kukuřici a testnul E-Classi,pěkné nářadí,nepřišlo mi nějak přelidněno a vidět něco bylo,příjemné a pohodové dopoledne,něco to stojí ale nelituju,byl jsem tam po třech letech.
Ndosec - Profil | Čt 8.3.2012 15:55:18
hrubdo >> měl jsem v pazourách jak ty e-range tak x-range a ty se mě zamlovali daleko víc měli fuji oka a zdáli se mě o něco málo tužší (pro mě lepší)
NErva - Profil | Čt 8.3.2012 15:49:04
Ahoj tak jsem se právě vrátil z Brna a můj dojem je ten ,že oproti lonsku trošku prořídli stánky ,ale ty u kterých chyběli jen prodejci z Větnamu ,tak jsem byl docela mile překvapen ,lidí tak akorát ,žádná tlačenka ,ale to podle mě nastane až od zítřka a každý si příjde na své ,netvrdím že se tam nenajdou stánky které k rybařině nepatří ,ale za ty roky už je ignoruji ,oproti lonsku podle mě hodně velké zlepšení ,tak za mě příjemný výlet .
Červené karty: elhierro
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNRybáři vs ochránci přirody 39
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












