- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Noční rybolov není zločin
Dále moderuje: Lee-Haney Profil
Noční rybolov je....
A) nic proti ničemu68%
B) Zločin3%
C) Kriminální čin1%
D) Dopravní přestupek4%
E) Lichva1%
F) krok špatným směrem23%
Od 2.3.2012 hlasovalo 220 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
17x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
carp2413 - Profil | Po 5.3.2012 19:24:00
carp2413 - Profil | Po 5.3.2012 19:22:53
a stou povolenkou?když jsem o ni přišel do týdne byla zpět,tak žádnej problém!!!!!!!!!!!
malamut - Profil | Po 5.3.2012 19:18:03
LosPafkos - Profil | Po 5.3.2012 19:14:02
carp2413 - Profil | Po 5.3.2012 19:13:58
a stím že příde o papíry?vždyt je během pár dnů má zpátky tak proč by to neriskoval?
malamut - Profil | Po 5.3.2012 19:07:31
A budu tvrdit, že co kaprař, to převažeč, stejně jako W&M kapraři tvrdí, co důchodce, to masařka. A už vyfič někam do kaprařiny, nejsi hoden toho, abych s tebou vůbec diskutoval.
Butchi - Profil | Po 5.3.2012 19:07:18
Víš, o co také ještě jde?
O vytvoření privilegované skupiny nadlidí, kteří si o sobě už tak až moc myslí, která bude sedět na atraktivních místech 24/7 ajá se ptám: Ostatní budou dělat co? Nemají právo sedět u vody, protože nevyznávají vaše přesvědčení?
A co přijde dál? Co ještě budete chtít, aby jste byli konečně spokojení? Protože evidentně nikdy nemáte dost.
Ve státních vodách je kapra víc, než dost. Vysazuje se do každé louže, ostatní druhy ryb vzal čert.
Chce to jen um a trpělivost, nějakého hezkého chytit, a k tomu se rybář musí dostat vývojem.. Výzva by měla být chytit velkého kapra v rámci stanovených pravidel, která vám akorát nejdou pod nos. Proč chcete chytat jen trofejní ryby, hned, pořád a vždy?
Pokud chce někdo ukázat, že jsou ve svazovkách velké ryby, ať to projede s agregátem.
Všimnul sis, jak to dopadlo, když se povolil lov 24h na Orlíku?
3 primitivní požadavky, které většina lidí nebyla stavu splnit.
Jste opravdu tak zpupní? Myslíte si, že když to tak děláte vy, musí to tak dělat i ostatní?
likin - Profil | Po 5.3.2012 19:06:49
Chápu postoj netipy s jeho snahou chránit rybu. Ale, pak tedy netipo nechápu, proč nekandiduješ do vysokých funkcí rady, aby jsi obhájil svůj oprávněný protest, tady to nevyřešíš.
A pokud kandiduješ, pak je problém v podpoře, nemyslíš ?
carp2413 - Profil | Po 5.3.2012 18:58:02
malamut - Profil | Po 5.3.2012 18:41:23
chip - Profil | Po 5.3.2012 18:00:08
Argument, že se v noci nemá chytat proto, aby ryba měla klid u mě nepochodí. Když před půlnocí nahodím pruty a nechám to tam ležet až do rána, pokud nepřijde záběr, tak nechápu čím jí ten klid ruším. Jasně mám větší šanci chytit větší rybu, než ve dne, pořád je to jen šance. Hlavně to ale není o tom zakaždou cenu chytit kapraprase. Je to o tom dokázat, že i ve státních vodách jsou pěkní kapři a ne jenom na soukromákách. Největší kapry jsem v loni chytil mezi druhou a čtvrtou hodinou ráno, vše mezi 12 až 15 kyli. Když fotky viděl porybný tak nechtěl věřit, že tam takový kapři jsou. Je to prostě výzva. Nechápu proč bych měl vytahovat pruty na čtyři hodiny(v létě). Ano ryba z našich nočních radovánek fakt nic nemá, stejně jako z těch denních(Lee-Haney).
Netipa- značení místa je letos povoleno. Smíš použít pouze tyčovku a nic jiného. Nevím co by se mělo dít u vody zvláštního, krom toho co se děje pořád. Kapraři své ryby budou pouště a masaři brát vše. To, že je u vody bordel je jiná věc, tady si každý musí sám sáhnout na svědomí.
ccib - Profil | Po 5.3.2012 12:30:08
nofish - Profil | Po 5.3.2012 12:23:52
Mimochodem, nevím jak to máte vy, ale označení bílým, umělým, světlem při nostopu je u nás povinné.
Lee-Haney - Profil | Po 5.3.2012 12:23:05
Zamysli se nad jeich textem.Ty tu napíšeš že ryba jde hlavně v noci,protože je klid atd.Nemusí to být pravda a taky to může být pravda.A´t už je to jak chce není právě tohle na tom zákazu nočního lovu to správné že se nesmí chytat ryby v době kdy by teoreticky mohli brát víc?Nějaké blbosti jako to že ty ryby budou stejně puštěné jsou mimo mísu.Ryba není hráčka a ze souboje na jejiž konci ji pustíš nemá naprosto nic.Konečně si tohle uvědom a pochop.Podle tvého vzorce by nebylo špatné povolit i lov v trdlištích s tím že by se vše muselo pouštět.Nakonec tady na mrku už takov expert byl co to schválně vozil do zakázaného prostoru a pak se obhajoval tím že stejně vše pouštěl.Dmnce hadra.
Nemysli si že by ostatní z nás v noci taky rádi nechytali.Chytali,ale máme na rozdíl od vás soudnost a jen kvůli chycení ryby za každou cenu nemáme důvod jít přes mrtvoly.Někdy si přečti jak to funguje na pstruhovkách a nevšiml jsem si že by tam někdo plakal.Chápou že pro rybu nejlepší ochrana je to když se jí dá co největší pokoj a ne nějaké vrchní míry a podobné nesmysly.
To že dneska si není díky zpopulizování kaprařiny mnohdy kam sednou je jen vina lidí co z toho udělali šaškárnu která kdyby nebyla tak spousta individuí ani rybářema není a tak není divu že ani nemají páru co to opravdový rybolov je.
ccib - Profil | Po 5.3.2012 12:20:00
ccib - Profil | Po 5.3.2012 12:13:11
nofish - Profil | Po 5.3.2012 12:11:58
Kde to žije - všechna témata
11:09Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 26
10:59Rybáři vs ochránci přirody 74
10:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










