- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
elektropumpy 12V+220V ke člunům
Ahoj,chtěla bych se zeptat jaké pumpy používáte k nafouknutí člunů?
Používáte obyčejné pumpy či elektropumpy do autozásuvky či běžné síte? Jaké s němi máte zkušenosti a které by jste doporučili.
Mě osobně se líbí Elektrická pumpa BESTWAY 12V + 230V
http://www.zijemesportem.cz/nafukovadla-a-pumpy/7620-elektricka-pumpa-bestway-12v-230v.html
Autor diskuse: Caty - Profil , 28.2.2012 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Npohodak - Profil | St 29.2.2012 13:57:34
Caty >> ale ale mlada kocka a problemy s chrbtom ked ta poriadny kapor neprelame tak ani ta pumpa hehehe
NJarda Š. - Profil | St 29.2.2012 12:52:00
Caty >> Toho, že by nenafoukal, bych se nebál, spíš jde o to, jakou takovýhle levný krám bude mít životnost. Při použití s akumulátorem je také potřeba vzít v úvahu, že spotřeba není zanedbatelná. Když ho připojíš k autobaterii, je potřeba mít jistotu, že je dobrá a dostatečně nabitá, abys na ní po nafouknutí člunu ještě i nastartovala. Když ho připojíš na baterii člunu, tak pak méně člunem najedeš bez dobití.
Npohodak - Profil | St 29.2.2012 12:50:16
Caty >>
pokial mas nejaku kvalitnu pumpu tak zopar minut mas k dobru ale je otazne ze ci tych zopar min stoji za tie peniaze
pokial mas nejaku kvalitnu pumpu tak zopar minut mas k dobru ale je otazne ze ci tych zopar min stoji za tie peniaze
Npohodak - Profil | St 29.2.2012 12:37:24
Caty >>
to nevem ale ide o to ze cas si neusetris jednoducho nemozes stavat pristrsok a zaroven nafukovat cln
to nevem ale ide o to ze cas si neusetris jednoducho nemozes stavat pristrsok a zaroven nafukovat cln
Npohodak - Profil | St 29.2.2012 12:23:34
Caty >>
ani nahodou ako som pisal skor nafukas s dobrou rucnou pumpou ako s lacnou el
ani nahodou ako som pisal skor nafukas s dobrou rucnou pumpou ako s lacnou el
NCaty - Profil | St 29.2.2012 12:22:08
pohodak >> tak v usporu času a energie jsem tak trošku doufala
Npohodak - Profil | St 29.2.2012 12:03:50
Caty >>
aj ked nevem aky mas ventil na clne ale ked mas ako ja boston tak urcite to s tou pumpou nenatlacis budes musiet natlakovat po nafukani el kompresorom aj rucne strucne
aj ked nevem aky mas ventil na clne ale ked mas ako ja boston tak urcite to s tou pumpou nenatlacis budes musiet natlakovat po nafukani el kompresorom aj rucne strucne
Npohodak - Profil | St 29.2.2012 11:56:36
Caty >>
ono pri fukani urcite nebudes stavat bivak nakolko budes drzat pumpu v ruke a v druhej cln ta asi tak
takze nepocitaj s tou el pumpou ako s usporou casu
ono pri fukani urcite nebudes stavat bivak nakolko budes drzat pumpu v ruke a v druhej cln ta asi tak
takze nepocitaj s tou el pumpou ako s usporou casu
NCaty - Profil | St 29.2.2012 11:29:05
pohodak >> mám člun 2,4m s plným základním vybavením, čož je i pumpa. Jedná se mi o to, že pokud jsou +30°C tak at nemusím foukat jak ztrhaná. Vklidečku si mezi foukáním třeba stavět bivak atd. Jedná se mi, aby to ten kompresorek utahl a největší objemovou část nafoukal za rozumnou dobu.
Npohodak - Profil | St 29.2.2012 9:07:38
Caty >> zalezi aky mas velky cln ale ako som povedal ta s tesco za vela nestoji a trva to aspon mne tak 20 min kim sam nafukam cely cln a mam mariner4
radsej by som si kupil kvalitnu a velku rucnu pumpu a mas po problemoch s tou to ide jedna basen a pokial si na bode a ti s akehokolvek dovodu zacne unikat vzduch tak si to dofukas aj na clne a nemusis sa trepat s5 na breh aj ked mne osobne sa to este nestalo a to mam cln uz asi 5 rok
radsej by som si kupil kvalitnu a velku rucnu pumpu a mas po problemoch s tou to ide jedna basen a pokial si na bode a ti s akehokolvek dovodu zacne unikat vzduch tak si to dofukas aj na clne a nemusis sa trepat s5 na breh aj ked mne osobne sa to este nestalo a to mam cln uz asi 5 rok
NCaty - Profil | St 29.2.2012 8:49:10
pohodak >> někde jsem se dočetla, že ty pumpy jsou schopny nafoukat tlak 4-6kPa...jak dlouho trvá než to takový bazmek nafoukne?
Npohodak - Profil | St 29.2.2012 8:33:25
Caty >>
ano je ajna 220 aj na 12v ale ako som pisal cln na konci aj tak dofukujem rucne nakolko ta pumpa nema kto vie aky vykon
ano je ajna 220 aj na 12v ale ako som pisal cln na konci aj tak dofukujem rucne nakolko ta pumpa nema kto vie aky vykon
Npohodak - Profil | St 29.2.2012 8:22:52
ja som si kupil obycajnu el pumpu s tesco a celkom sa da aj ked musim s klasickou cln dotlakovat ale ked je dobra rucna pumpa ide to cup dup dup
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












