kolibri aneb proč je u nás tak drahý?

maregree - Profil | So 25.2.2012 16:59:07

skus pozriet na clny a noze sk pan oleg ma tie same clny a mozne kombinovat typy podlah atd a da sa snim dohodnut

    sněžný muž - Profil | So 25.2.2012 16:54:11

    To je takovej problém zajet do Poska ?