Pruty Sonik SKS vs. Greys Prodigy

Prosím o rady majitelů těchto prutů.Původně jsem chtěl korkáče,ale z toho zešlo...Hoďte sem fotky,cokoliv budete vědět o těhle hůlkách.
Autor diskuse: foglos - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfishryhan - Profil | So 1.2.2014 21:29:47

prodigy sx

    Nfishryhan - Profil | So 1.2.2014 21:07:06

    Kajman60 >> opravdu jsou tam ty g-lite tam kde je bude kupovat mu určo řeknou a pruty jsou hodně dobré za ty peníze :)

      NKajman60 - Profil | So 1.2.2014 21:05:44

      fishryhan >> Psat můžou...jen obchodní finta. G-lite je jen barva kovu rámu..Guns(zbraňová ocel nebo šeď)stejně je to nerez a Lite že tenký rám a stím SiC se můžou jít někdy "vyfotit"...i na údajně "skvělých" Sportexech Competition byly očka "SiC" prořezána za tři měsíce. Teď jsou na reklamaci. Chínský německý aušus.

        NKajman60 - Profil | So 1.2.2014 20:57:20

        fishryhan >> To je pak divné, že všude jsou vyfocené bez signace,,,i na zahr. e-shopech. Ptám se, jelikož kolega je chce koupit,tak zjiš´tuji kvalitu oček..

          Nfishryhan - Profil | So 1.2.2014 20:54:49

          Kajman60 >> foto u těch prutů je spíš ilustrační a taková byla fotka i u těch starých...u všech prodejců píšou že to má ty G-Lite SIC očka

            Nfishryhan - Profil | So 1.2.2014 20:46:06

            Kajman60 >> jo mám , po nějaké pauze se začaly znovu prodávat 2011 a já je koupil 2012 a tady ta série se prodává dodnes

              NKajman60 - Profil | So 1.2.2014 20:38:37

              fishryhan >> no jo, ale ty nemáš ty poslední SX model...nebo jo?

                NPříbor - Profil | So 1.2.2014 20:30:19

                Ahoj kluci kdo z vás má ta soniky chci si je taky pořídit, tak se chci zeptat jak se vám libí a chovají u vody, Díky.

                  Nfishryhan - Profil | So 1.2.2014 20:20:11

                  Kajman60 >> jo o mají ty oka co sů na tvojí fotce jestli chceš možu ti je vyfotit :)

                    NKajman60 - Profil | So 1.2.2014 20:05:00

                    fishryhan >> a vlastně se možu podívat na Aldove fotky, tam ty tvoje pruty jsou, myslím,,jak ti robil ty korky...

                      NKajman60 - Profil | So 1.2.2014 20:02:40

                      fishryhan >> jako fakt mají ty SX takto signované očka? Protože na eshopech uvádějí na obrázcích tyto..Ta nožka je o něco širší,,,a je to ten nejhorší čínský aušus.

                        Nfishryhan - Profil | So 1.2.2014 19:55:55

                        Kajman60 >> jojo

                          NKajman60 - Profil | So 1.2.2014 19:51:28

                          fishryhan >> mají tyto očka,?

                            NKajman60 - Profil | So 1.2.2014 19:36:13

                            fishryhan >> Ahoj, mohl by jsi mi sem nafotit jaké to má očka..Koncové a to největší,,??. Jsou signovány těmi dvěmi C ,vloženými do sebe?

                              NPallermo - Profil | Pá 10.1.2014 19:02:17

                              fishryhan >> vsak joooooo:D

                                Nfishryhan - Profil | Pá 10.1.2014 18:56:40

                                Pallermo >> tak ono taky záleží v jakém provedení a v jaké kvalitě korku

                                  NPallermo - Profil | Pá 10.1.2014 18:25:25

                                  fishryhan >> a nekdo taky 4 tis

                                    Nfishryhan - Profil | Pá 10.1.2014 18:16:35

                                    Bejmák >> jo dík , dělal mi to alda2211 a stálo mně to 5000 kc oba. Někteří zato chtěli i přes šest

                                      Nsynnebes - Profil | Čt 9.1.2014 20:59:40

                                      Trezi >> jo super a v 3.9m to bude skvele hazet i za 100 m

                                        NBejmák - Profil | Čt 9.1.2014 20:30:22

                                        fishryhan >> moc hezký ,máme stejnou sestavu prodigy a XSC:) ja jen nemam korek :( kolik si za to předelání dával?