- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi na feeder?
ahoj kolegové, potreboval bych radu jaky z techto ryobi naviacku na feeder medium?... otazka zda velikost 3000 nebo 4000?... a dale jestli RYOBI OASYS (3000 nebo 4000) a nebo RYOBI ECUSIMA (3000 nebo 4000).. chci si koupit ryobi u duvodu spokojenosti se znackou... mam na privlac ryobi zauber a je uzasnej... nechci radit jine znacky shimano exage atd... chci pomoct vybrat mezi temito dvema modely... moc bych uvital zkusenosti s temito naviacky... všem dekuji
Autor diskuse: Jiras89 - Profil , 12.2.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
mir999 - Profil | St 16.1.2013 9:55:36
Ja som si teraz objednal na MH feeder starsi model ryobi arctica match vo velkosti 4000. Vlezie tam vraj 160 m 6lb silonu, cize 150 m nejakej 20tky. Prevod ma 5,0:1, nieco by teda mal vydrzat, krmitka pouzivam skor lahsie. A cena cca 65 eur.
Skacel2 - Profil | So 17.11.2012 18:10:17
Zdravím kolegy, potřeboval bych poradit od majitelů navijáku Ryobi Zauber 4000. Už jsem tady pročetl skoro všechny otázky a odpovědi na téma naviják od firmy Ryobi, ale většina je už starších.
Jde o to jestli je pravda to kroucení vlasce a spadávání vlasce. Mám ho vyhlédnutý na feeder H.
Jde o to jestli je pravda to kroucení vlasce a spadávání vlasce. Mám ho vyhlédnutý na feeder H.
mpmaik - Profil | Út 14.2.2012 6:31:38
Jiras89 >> Číst samozřejmě umím :-)))) Napsal jsem alivio , ale samozřejmě že jsem četl i ostatní. Catana je v bledě modrém za 700 tak co chceš. Dohadovat se stebou nebudu.
Ryobi dělá pěkné navijáčky a i kvalitní , ale u těch modelů které jsi si vybral bude kvalita srovnatelná s exage,seido atd. ve stejné cenové relaci. Pokud jsi spokojen se zauberem tak se ti nedivím, ale nepředpokládej že tebou vybrané budou stejně kvalitní. Určitě budeš spokojen, ale nemůžeš porovnávat navijáky za 1500 a 3500 :-)))) Nic ve zlém :-)))
Ryobi dělá pěkné navijáčky a i kvalitní , ale u těch modelů které jsi si vybral bude kvalita srovnatelná s exage,seido atd. ve stejné cenové relaci. Pokud jsi spokojen se zauberem tak se ti nedivím, ale nepředpokládej že tebou vybrané budou stejně kvalitní. Určitě budeš spokojen, ale nemůžeš porovnávat navijáky za 1500 a 3500 :-)))) Nic ve zlém :-)))
čumilek - Profil | Út 14.2.2012 0:12:57
Já nechápu jenom to co, furt lidi dělají kolem těch shimán. Tato značka okopčená v Americe,Německu už není potvrzení o kvalitě, spíš o kvantitě. No co není možné jinde, tak jde v České Republice že. Značka Ryobi je ukazem kvality bez přehnané komerce. Tak a zdrhám do hlavy neeeeee
afjee - Profil | Po 13.2.2012 21:05:46
match-oun >> No to je zase fakt, on se myslím inspiroval videi tu na MRKu o šoulačce s Kájou Niklem. o))
Jiras89 - Profil | Po 13.2.2012 21:05:10
Rytíř >> no ono uz je to stejne asi jedno :) ja jsem obednal ty 3000 :)... snad to bude to pravy orechovy :).. protoze toho zaubera co mam ten je uzasnej :)
match-oun - Profil | Po 13.2.2012 21:03:11
afjee >> No jo, jenže JV chytal toho tajmena spíš na šoulačku, čili na lehko. Kdepak fídr, to je jinačí záhul... ;-D
Rytíř - Profil | Po 13.2.2012 21:01:03
Jiras89 >> aby jsme neplácali jenom kraviny,tak k tématu,na médium v pohodě stačí 3000.Založ anketu a uvidíš co ti z toho orientačně vyleze.
Jiras89 - Profil | Po 13.2.2012 20:59:52
Rytíř >> :)... tak treba uz mas to bebínko zahojeny... tak se na nej prece nezlob :)... svet neni fer :).. tak ja uz te nebudu rusit od tveho nekonecneho psani na mrk :)
Jiras89 - Profil | Po 13.2.2012 20:56:37
afjee >> jj presne tak :)... casem ho taky koupil na sumci privlac :) a celkove na vetsi ryby :)
Jiras89 - Profil | Po 13.2.2012 20:56:02
Rytíř >> uuu to jsem si uplne myslel... tak aspon toho ruzovyho slonecka ti dal ne?...
afjee - Profil | Po 13.2.2012 20:53:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jiras89 >> Kuba Vágner měl v Mongolsku na taimeny Ryobi Arcticu (tu starší verzi) .. Jo panečku, to je alespoň stroj .o))
Čtenáři této diskuse také sledují
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NS feederem na kapry96912
NPickermánia-ultra light fishing49069
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NFeeder videa - výběr MM201
NPreston - vše kolem této značky.4055
NFeederařina na řece64328
NGURU - vše kolem téhle značky6270
NJihočeská Feederliga .9457
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
7:15NFeederařina na řece 64334
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...













