- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi na feeder?
ahoj kolegové, potreboval bych radu jaky z techto ryobi naviacku na feeder medium?... otazka zda velikost 3000 nebo 4000?... a dale jestli RYOBI OASYS (3000 nebo 4000) a nebo RYOBI ECUSIMA (3000 nebo 4000).. chci si koupit ryobi u duvodu spokojenosti se znackou... mam na privlac ryobi zauber a je uzasnej... nechci radit jine znacky shimano exage atd... chci pomoct vybrat mezi temito dvema modely... moc bych uvital zkusenosti s temito naviacky... všem dekuji
Autor diskuse: Jiras89 - Profil , 12.2.2012 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NJiras89 - Profil | Po 13.2.2012 20:49:48
Rytíř >> duvod? :)... jsem na neho nejakej zamindrakovanej?... pokud ano tak se z toho bez vyspinkat :)...
NJiras89 - Profil | Po 13.2.2012 20:44:23
mpmaik >> umis cist? :)... ne jen alivio se pokazilo ale i catana a exage.. shimanisto ... uuuu shimanoooo ... best znacka co :D:D:D uplne bozi :D... :D... :D... ale co uz :D.. nekdo rad v dnesni dobre zaplati za znacku kdyz uz ne za kvalitu :D... ja radeji za kvalitu jakou najdu u ryobi a penn :)
NJiras89 - Profil | Po 13.2.2012 20:42:00
Rytíř >> juuu nepovidej :)... maji to napsali v papirech ze jsou to naviaky na dirky :D... D...... :D
NMjaška - Profil | Po 13.2.2012 19:19:15
Dumbar >> Nemohl by jsi udělat o něco světlejší fotku 4000 s metrem nebo pravítkem, aby měl představu o velikosti ?
Nmirmen - Profil | Po 13.2.2012 18:35:54
na feeder pruty používám dva navijáky:
- ryobi zauber match s cívkou 40
- mitchell avocetpro s cívkou 40
S oběma navijáky jsem spokojen.
Ecusimu mám na UL přívlač a i s tímhle navi jsem spokojen.
- ryobi zauber match s cívkou 40
- mitchell avocetpro s cívkou 40
S oběma navijáky jsem spokojen.
Ecusimu mám na UL přívlač a i s tímhle navi jsem spokojen.
Nmpmaik - Profil | Po 13.2.2012 17:49:06
Jiras89 >> Já mluvil o navijácích shimano , ne o hračkách pro děti typu Alivio :-))))) Co by jsi chtěl od atrapy za 500 :-)))))))))))))
NJiras89 - Profil | Po 13.2.2012 17:28:07
mpmaik >> nesouhlasit si muzes :)... ja uz mam nekolik zkusenosti s naviaky od shimana :)... alivio se vysipalo po mesici na feederu, kamosovi se do roka pokazila catana :), shimano exage se mu pokazil minulej rok, ma desny vule!!!! vykle se.. sice dobra brda ale jinak na nic a ted si poridil stradica 2500 na feeder tak spad apon ten vydrzi!!!!
NDumbar - Profil | Po 13.2.2012 16:34:03
Mám 2x Ecusimu vo veľkosti 4000 telo navijaka je rovnako velké ako pri 3000 jedine cievka je o niečo vačšia. Tak si kúp jeden 3000 a jeden 4000 ku každému maš náhradnu cievku tak si ich možeš prehodiť ako sa ti bude hodiť :) na vláčku používam 2000 a max spokojnosť.
Nmpmaik - Profil | Po 13.2.2012 16:01:17
Jiras89 >> No raději se nebudu pouštět do diskuze o shimano navijácích . Páč tam bych s tebou asi moc nesouhlasil. :-))))))))))))))
NJiras89 - Profil | Po 13.2.2012 15:56:27
mpmaik >> ok ok :) beru 3000 :)... snad budu spokojenej :)... podle me ryobi dela hodne slusny naviaky za dobrou cenu a jseou to drzaky :).. ne jako shimano... nic proti shimanu ale shimano za tuto cenu nema dobry naviaky
Nmpmaik - Profil | Po 13.2.2012 15:47:43
Jiras89 >> To každopádně , ale ty 4000 a výše se většinou používají na pruty se kterýma taháš těžká krmítka 60g a více z proudný a hlubokých řek nebo z větších dálek na stojácích. Pokud používáš na stojáku a menších řekách krmítka cca 30-40g tak se opravdu nemusíš bát té 3000. Přesto to ale neznamená že si tu 4000 tam nemůžeš dát , ale 3000 ti nadělá stejně muziky za menší penízek a navíc ušetříš za podkladový vlasec. :-))))))
NJiras89 - Profil | Po 13.2.2012 15:34:47
mpmaik >> ja jen aby mi ta 3000 brzo neodesla na feederu?... jako chytam spise male rybniky a pomalu tekouci reky... takze pujdu do te 3000 jak rikas... doufam ze to neco vydrzi.... zadaval jsem otazku proc 3000 a nebo 4000 velikost protoze jsem slysel ze ta 4000 velikost vydrzi vice vis
NJaroch - Profil | Po 13.2.2012 7:39:32
mpmaik >> Já s tím moc nechodím , což hodlám letos změnit .
Ale máš pravdu , kapacitu má vzhledem k použití asi čtyřnásobnou :-)
I tak ten naviják s prutem ladí váhou i na oko . Co se týká kapacity , mohla by být mělká cívka .
Ale je tam 100 m 0,16 Stroft a zbytek je podmotáno nějakou 0.22 , za 45 korun 300metrů toho bylo :-)
Ale máš pravdu , kapacitu má vzhledem k použití asi čtyřnásobnou :-)
I tak ten naviják s prutem ladí váhou i na oko . Co se týká kapacity , mohla by být mělká cívka .
Ale je tam 100 m 0,16 Stroft a zbytek je podmotáno nějakou 0.22 , za 45 korun 300metrů toho bylo :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NS feederem na kapry96912
NPickermánia-ultra light fishing49069
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NFeeder videa - výběr MM201
NPreston - vše kolem této značky.4055
NFeederařina na řece64328
NGURU - vše kolem téhle značky6270
NJihočeská Feederliga .9457
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
6:05NFeederařina na řece 64330
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...












